Rüyada Ablamın Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada Ablamın Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.286 kez okundu.

Rüyada ablamın beyaz gelinlik giydiğini görmek, kişinin hayatında gelinliğin beyazlığına benzeyen tertemiz bir sayfa açılacak, istediği, uğrunda çaba gösterdiği her şeye zamanla sahip olacaktır. Rüyada gelinlik görmek temiz ve beyaz olduğu sürece güzel olaylara yorumlanır. Eğer gelinlik kirli ve hasar görmüş ise o zaman gelinlik gibi rüyanın da rengi değişime uğramış oluyor. Gelinlik, hele de beyaz gelinlik temizliğin, güzelliğin, sadeliğin temsilidir. Gelinlik gerçek hayatımızda da mutluluğun anahtarı, güzel başlangıçların yolu olarak tasvir edilirken bunu rüyasında görmek kişiye bolluk bereket getirdiği gibi evliliğinde de mutlu bir birlikteliğin işaretidir.

Rüyada Ablamın Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın beyaz gelinlik giydiğini görmek, ablası bekar ise evlenip mutlu bir yuva kuracağına, öğrenci ise derslerinde başarılı olacağına, evli ise aksine sıkıntılarla karşılaşacağına yorumlanır. Farklı bir rüya yorumcusu ise evli olsa da gelinlik giymesi istediği bir şeyi gerçekleştireceğine dualarının kabul olacağına işaret ettiğini söylemektedir. Ablası çalışıyorsa iş yerinde terfi alacağı çok iyi yerlere geleceği söylenmektedir. Eğer zaten evli ise aileye müjdeli bir haber verileceğine ya da hamile kalacağına işaret etmektedir.

Rüyayı erkek kardeş görüyorsa bu aralar duygusal çalkantılarının olacağına, eğer hayatında biri varsa evilik düşüncesinin kafasında belirmeye başladığına ve bu konuyla ilgili kaygılarının olduğunu gösterir. Aynı zamanda arzu ettiği bir işi gerçekleştirme gücünü kendinde bulacağına ve etrafından bu konuda destek göreceğine işaret etmektedir. Bir kişinin gelin görmesi hayatındaki kişinin gelecek ile ilgili planlar yapmaya başladığına adını koymak istediğine işarettir. Gördüğü rüyanın kişinin kendisi üzerindeki etkisine bakacak olursak; uğradığı maddi zararlardan ailesinin desteği ile kurtulacağı, yeni bir iş yeri kuracağı düşünülür. Bunun yanında kendisinin de bu yolda adım atacağına, görücülerin geleceğine ve mutlu bir birlikteliğinin olacağına işaret etmektedir.

 

Rüyada Ablamın Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın beyaz gelinlik giydiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Ablamın Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ESRA dedi ki:

    Merhaba;

    Ben rüyamda ablamı gördüm. Ablam bekar.
    Şuanda hayatındaki kişinin çok ani bir şekilde evlilik teklifi ettiğini ve hazırlıklara başlıyormuşuz. evlendiğini ve gelinlik giyindiğini gördüm.

Sayfa başına git