Rüyada Ablamın Beni Dövmesi

Rüyada Ablamın Beni Dövmesi
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 243 kez okundu.

Rüyada ablamın beni dövmesi, ablasından gelecek bir maddi ve manevi desteğe, kişinin ablasıyla dayanışma içinde olmasına, huzur bulmaya, kendisiyle ilgili bir durumda kalıcı değişiklik yapmaya ve bu duruma ablasının şahit olmasına alamet eder. Rüyada tanınmayan bir kişi tarafından dövülmek güç kazanmaya, sorunları çözmeye, dar günleri atlatmaya, ihsan sahibi olmaya, yapılacak işlerde başarı sağlamaya, hayırlı güzel bir ömre, nasihat ve öğütlerle sıkıntılı bir durumun atlatılmasına işaret eder.

Rüyada Ablamın Beni Dövmesi Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın beni dövmesi, bununla birlikte rüyada kişinin babası tarafından dövüldüğünü görmesi kişinin babasıyla yakınlaşmasına sebep olacak bir olayın yaşanmasına, bunun sonucunda kişinin babasının kıymetini anlayacağına, babadan maddi ve manevi destek görmeye alamet eder. Rüyada düşmanı tarafından dövüldüğünü görmek herhangi bir olay sonucunda düşmanı ile dost olmaya, onunla iyi anlaşmaya işaret eder.

Rüyada dövülmekten korkmak korku, elem ve tasaya düşmeye, endişeler yaşamaya yorumlanır. Rüyada dövüşmek dövüştüğü kişiyle sıkıntılara beraber destek olmaya, güç kazanmaya, hayırlı bir işten karlı çıkmaya alamet eder. Rüyada birini dövdüğünü görmek güç kazanmaya, etrafındaki kişiler tarafından itibar görmeye, düşmanlara karşı zafer kazanmaya, dinen borçlu olduğu sorumluluklarını yerine getirmeye, günahlardan tövbe etmeye, geçmişte yapılan yanlışlardan dönmeye, nasihat vererek kişilere güç vermeye işaret eder. Rüyada kardeşin dövüldüğünü görmek yapılan işlerde beraber kazanç kazanmaya, dayanışma içinde olmaya alamettir. Rüyada arkadaşın dövüldüğünü görmek kişinin arkadaşına destek vermesine, onun yardımına koşacağına, beraber mevki sahibi olmaya tabir edilir. Rüyada kişinin sopayla dövüldüğünü görmesi güzellik ve iyiliğe, zor durumdan kurtulmaya alamet eder. Rüyada kişinin babasının dövüldüğünü görmesi maddi sıkıntılardan kurtulmaya, işlerde başarılı olmaya yorumlanır. Rüyada kişinin annesinin dövüldüğünü görmesi acı ve zor günlerin geride kalmasına, rahata ermeye, annesiyle ilgili bir olaya sevinmesine alamet eder.

 

Rüyada Ablamın Beni Dövmesi Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın beni dövmesi anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git