Rüyada Ablamın Bebeğini Görmek

Rüyada Ablamın Bebeğini Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 549 kez okundu.

Rüyada ablamın bebeğini görmek, rüyada bebek görmek her zaman iyiye yorumlanır. Dünyalık veya ahiretlik meselelerin yoluna gireceği veya rüya sahibini özellikle iş hayatında yeni sürprizlerin beklediğine işaret eder. Rüyada abla görmek ise yine sevinçli bir haber ve zor durumda yakın akrabadan birinin el uzatacağı, destek vereceği anlamına gelir. Kişinin ablasının bir bebeği olduğunu görmek çok yakın bir akrabadan faydalı ve güzel haberlerin geleceğine, kişiyi mutlu edeceğine delalettir. Bebeğin erkek olması ahiret için güzel bir amel anlamına gelir. Kapıya gelen yardıma muhtaç birisi veya maddi durumu iyi olmayan birine yapılacak yardım ahiret için faydalı amellerdendir. Kişi bunlardan herhangi birini yapacak olabilir.

Rüyada Ablamın Bebeğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın bebeğini görmek, rüyada görülen bebeğin kız olması ise dünyevi işlerle ilgili haber anlamına gelir. İyi bir mevki, ticaret yapıyorsa işlerin açılması veya bekar ise evlenmesi yani bir hususta kısmetinin açılacağı gibi bir durum söz konusu olacaktır. Bebeğin ablanın olması da akraba eliyle olacağı anlamına gelir. Bebeğin yüzünün esmer olması kötü niyetli kişilerden gelebilecek bir zarar veya rüya sahibinin sahip olduğu herhangi bir cihaz veya mal varlığının zarar göreceği anlamına gelebilir. Bebeğin yüzünün aydınlık olması ise kişinin hayatında hayırlı bir olay cereyan edecek demektir. Kişinin ablasının bebeğinin yüzünün apaydınlık veya esmer olması kişinin çevresindekilerle ilişkili olabileceğine delalet edebilir. Bebeğin gözlerinin renkli olması özellikle bebeğin gözleri maviyse para kazanmaya, yüksek mevkilere delalet eder. Ablanın çocuğunun gözlerinin mavi olması akrabadan maddi anlamda yardım anlamına gelir.

Rüya sahibinin ablası bebeği kucağına veriyorsa müjdeli durumun kendisinden kaynaklı olabileceği, kendisi ablasına veriyorsa dolaylı yoldan beklenmedik anda müjdeli haberin belireceği anlamını taşır. Bebek çıplak ise rüya sahibinin yakın zamanda işlediği günahtan dönmesi ve kendini sorgulaması gerekir. Kundakta görülen bebek ise rüya sahibinin işsiz ise iş bulacağına, sıkıntılı bir durumdaysa bu durumdan kurtulup huzurlu olacağına, sorunların çözüme kavuşacağına işaret eder.

 

Rüyada Ablamın Bebeğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın bebeğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git