Rüyada Ablamın Ağlaması

Rüyada Ablamın Ağlaması
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.253 kez okundu.

Rüyada ablamın ağlaması, kişinin rüyada kendi ablasını görmesi,rüya sahibini güzel şeylerin beklediğine işarettir. Yakın zamanda müjdeli bir haber almak, yakın akrabalarla iyi ilişkiler kurmak anlamına gelir. Rüyada ağlamak ise mutluluk ve sevinç duymak olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında huzura,mutluluğa,varsa bir sıkıntısı atlatmaya işaret eder. Kişinin rüyasında kendi ablasının ağladığını görmesi gerçek hayatta gördüğü kişiyle yakınlığının derecesine bağlı olarak çok yakın iseler rüya sahibinin ablasıyla birlikte çok güzel müjdeler alacağına, yakınlık dereceleri fazla yok; ablası yerine koyduğu biriyse o kişinin müjde alacağına ve rüya sahibinin bundan sadece haberi olacağına delalet eder.

Rüyada hüngür hüngür ağlamak şen kahkahalar atmak demektir. Rüya sahibinin veya ailesinin beklediği bir haber varsa müjdeli bir şekilde geleceğine işaret eder. Ablasının gözyaşlarının aktığını görmek gözyaşı bir su damlası olduğu ve su her zaman hayra yorulacağı için büyük mutlulukların kapıda olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin ve ablasının kazancı artabilir,uzun zamandır stres, sıkıntı içindeyse bu durumdan kurtulabilir, bir yerden eline mal veya para geçebilir. Kişinin rüyasında ablasının ağlayarak derin üzüntü içerisinde olması ablasının kendisine bir hayrı dokunması veya yakın arabanın faydasını görmek olabilir. Bir ortaklık neticesinde karşılıklı fayda görmek birlikte para kazanacak işlere yönelmek ve başarılı olmak anlamına gelir.

Rüyada Ablamın Ağlaması Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ablamın ağlaması, başka bir yorumlamaya göre rüya sahibi ve ablasının karşılıklı sevgi ve şefkati söz konusu olabilir. Bazen gerçek hayatta ilgilendiğimiz konular veya başımıza gelen olaylar bilinçaltımıza yerleşip rüya olarak karşımıza çıkabilir. Burada kişinin ablasıyla ilişkilerini gözden geçirmesi gerekebilir. Gerçek hayatta arada kalp kırıklığı söz konusu olduğu için kişi bu rüyayı görmüş olabilir. Haykırarak sesli ağlaması ablanın rüya sahibine mutlu sevindirici bir haber vereceği olarak da yorumlanabilir.

 

Rüyada Ablamın Ağlaması Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamın ağlaması anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git