Rüyada Ablamı Nişanlanırken Görmek

Rüyada Ablamı Nişanlanırken Görmek
11 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 128 kez okundu.

Rüyada ablamı nişanlanırken görmek, rüyayı gören kardeşin de rüyada olan ablanın da geleceklerinin çok mutlu ve huzurlu olduğuna dalalet eder. Genel anlamda rüyada görülen söz, nişan ve düğünler yeni bir adım yeni bir başlangıç olduğu için çoğunlukla hayırlara vesile olarak yorumlanır. Hem rüyada nişanlanan ablanın hem rüyayı gören kardeşin bir takım haberler alarak mutluluktan uçacağı olarak yorumlanır. Rüyayı gören kardeşin hayatında kimse yoksa yakın zaman içerisinde hayatına biri gireceğine, hayatında biri varsa ilişkilerini yeni bir boyuta yeni bir adım atarak ileriye taşıyacaklarına işarettir. Rüyayı gören kardeşin yeni olaylar ve mutluluklar karşısında şok olacağı anlamına gelmektedir. Bu kadar iyi yorumlanmasının yanı sıra rüyayı gören kişi ve ablanın hakkında aile erbabı çevresinde dedikodulara maruz kalacağı ve bu dedikodular sebebiyle hafif çaplı bir kriz yaşanacağı da söylenir. Ancak rüyada ablanın nişanlanması genel durum itibari ile hayırlara vesile olarak yorumlanır.

Rüyada Ablamı Nişanlanırken Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada ablamı nişanlanırken görmek, abla hakkında duyulacak ve kardeşten saklanan gerçeklerin ortaya çıkacağına, bu durumdan rahatsız olacak kardeşin abla ile hesaplaşacağı anlamına da gelmektedir. Ancak bu sıkıntılı bir süreç değil aksine kardeşler arasındaki bağı daha da kuvvetlendirecek bir durum olarak yorumlanmıştır.

Rüyasında ablasının istemediği biri ile nişanlandığını gören, ablasını üzgün gören küçük kardeş ise ablasının iç sıkıntıları olduğuna ve bunu kardeşinden sakladığına ancak bunların ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir. Rüyada ablasının sevdiği istediği biri ile nişanlandığını mutlu olduğunu gören kardeş ise ablasının yeni bir hayat kurmak için adımlar atacağına ve bu konuda kardeşinden destek beklediğine işarettir. Ablanın rüyada nişanlandığını görmek görülen kişinin yani ablanın uzun zahmetler sonucunda ulaşacağı iç huzura ve feraha,maddi kazancının artmasına aile içerisinde huzurun artacağına işaret olarak yorumlanır.

 

Rüyada Ablamı Nişanlanırken Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ablamı nişanlanırken görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git