Rüyada Abimin Öldüğünü Görmek

Rüyada Abimin Öldüğünü Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 2.867 kez okundu.

Rüyada abimin öldüğünü görmek, hayırla yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz kişinin ömrünün uzun olacağına tabir edilir. Bulunduğunuz mevkiden adım adım yükseleceğinize işarettir. Makam mevki yükselmesi olarak ve kişinin geleceği iyi yerlerin habercisidir. Rüyada ölü görmek uzaktan gelecek birinin habercisidir. Ölü diriyi getirir ve uzakta olan bir sevdiğiniz size gelecek diye yorumlanır. Rüyanızda öldüğünü gördüğünüz kişi için hayır duası etmelisiniz. Sizden beklediği bir yardım olabilir, fark ederseniz size ihtiyacının olduğunu yardım elinizi uzatmalı ve iyiliğinizi esirgememelisiniz.

Abinizin öldüğünü ve gömüldüğünü gördüyseniz yükselmeye işarettir. İş hayatınızda başarıya ve yükselişe delalet eder. Kendinizden emin bir şekilde başarılarınızın artacağına yükseleceğinize işarettir.

Rüyada Abimin Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada abimin öldüğünü görmek, bir başka rivayete göre uzun bir yolculuk olarak da tabir edilir. Gideceğiniz yol sizin için zahmetli bir yol olabilir. Yolculuğunuzda birtakım aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz ancak yolunuzdan dönmemeniz ve devam etmeniz gerekir. Her yolda çeşitli zorluklar vardır bu zorluklar sizi yıpratabilir ancak vazgeçirmemelidir. Sabırla yolunuza gitmeniz gerekir. Gurbetin bitmesi ve kişinin vatanına kavuşması olarak da yorumlanabilir. Ailenizden sevdiklerinizden çeşitli sebeplerle uzak olabilir ve gurbetlik çekiyor olabilirsiniz, beklemediğiniz bir anda bir sebep ortaya çıkar ve vatanınıza dönebilirsiniz. Ya da yolunu beklediğiniz bir bir sevdiğiniz size gelmek için yola çıkmış olabilir. Bunun haberini alabilir ve çok mutlu olabilirsiniz. İçinizin titreyeceği ve kalbinizin kuş gibi çırpınacağı bir haber de alabilirsiniz. Bu haber sizin için şok etkisi yapabilir ve heyecanlanabilirsiniz, güzel bir haberdir alacağınız kötüye yormamak gerekir, niyetler güzel olmalıdır ki yaşanacak şeyler de güzel olan yönde ilerlesin. İnsan kuş misalidir bir gün orada bir gün burada olabilir, olacağınız ve gideceğiniz yerin hayırlı bereketli yerler olması duanız ve dileğiniz olsun.

 

Rüyada Abimin Öldüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin öldüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Abimin Öldüğünü Görmek Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Hacer dedi ki:

    Rüyamda büyük ağabeyim vefat etmiş. Cenaze görmüyorum. Ama halam ile ağıt yakarak Ağlıyorum.

  2. ayşe kaya dedi ki:

    abim ölmüş rüyamda ona ağlıodum

  3. Oğuzcan dedi ki:

    Rüyamda abimin öldüğünü gördüm yatıyordu üstünde örtü vardı ağlıyordum birden abim kalktı hayata geri döndü o şekilde kalktım

Sayfa başına git