Rüyada Abimin Hırsızlık Yaptığını Görmek

Rüyada Abimin Hırsızlık Yaptığını Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 256 kez okundu.

Rüyada abimin hırsızlık yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin küçük bir hastalık geçirmesine yorulur. Mevsim baharsa bulaşıcı bir hastalık olabilir ve dikkatli olmanız gerekebilir. Grip nezle gibi hastalıklara yakalanma ihtimaliniz yüksektir ve kendinizi korumanız gerekir hastalıklara karşı. Kötü arkadaşa da yorulabilir rüyanız, herkes halis niyetlerde olmayabilir içinizin ısınmadığı insanlardan uzak durmalısınız. Karşınızdaki kişiden olumsuz bir enerji aldıysanız muhabbetiniz merhabayı geçmemeli. Kurnazlık yapan işlerinize hile katan bir kişi olarak da yorulabilir. Ticaretle ilgilenen bir kişiyseniz ticaret yaptığınız insanlara dikkat etmelisiniz ve karşınızdaki insana çok fazla güvenmemelisiniz. Güven duygusunu sağlayabilmek oldukça zordur ve bu zorlu yoldan en iyi şekilde geçmelisiniz. Karşınızdaki kişileri deneyebilirsiniz güveninizi sağlayamayan insanlarla aynı yolda ilerlememeniz gerekir.

Rüyada Abimin Hırsızlık Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abimin hırsızlık yaptığını görmek, kişinin nefsine yenik düşebileceği yanlış yapabileceği manasına da gelir. Nefis kör bir kuyu gibidir, içine ne atarsanız yutar kaybeder, iyiyi de kötüyü de kabul eder nefis. Sizin yapmanız gereken kötü olduğunu düşündüğünüz içinize sinmeyen şeyleri yapmamaya çalışmalısınız, belli bir günah çizginiz olmalı ve uymaya çalışmalısınız.Bir başka tabir ise kıskançlıktır. Çevrenizde birinin kıskançlık duygusuna maruz kalabilir ve mücadele etmeniz gerekebilir. Dikkatli olmak gerekir, kıskançlık hissettiğiniz kişilerden uzak durmaya çalışmalısınız aksi takdirde zarar görebilirsiniz bu durumdan.

Rüyanızda abinizin hırsızlık yaptığını görmeniz, abinizin yanlış bir işe gireceği ve zarar görebileceği manasına da gelebilir. Farkında oldugunuzda müdahale etmeniz gereken bir durumda hiç çekinmeden yardım etmelisiniz ve feraha çıkmasında el uzatan kişi olmalısınız. Zor günler geçirebilir zor anlar yaşayabilirsiniz sabırlı olmak gerekir, bu zamanların geçeceğine inanmalı ve o inançta ilerlemelisiniz. Rüyalar iyiye hayra yorulmalı ve niyetler o yönde olmalıdır. Kişi kalbini, niyetini temiz tutmalı ve dua ile sabretmelidir.

 

Rüyada Abimin Hırsızlık Yaptığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin hırsızlık yaptığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git