Rüyada Abimin Hanımını Görmek

Rüyada Abimin Hanımını Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.673 kez okundu.

Rüyada abimin hanımını görmek, kırgınlıkların bitmesine küslüğün son bulmasına işaret eder. Rüya sahibinin akrabaları arasındaki husumetin bitmesine ve arada geçen konuşmaların ve aile büyüklerinin araya girmesiyle tatsızlıkların bitmesine ve barışmaya delalet eder. Akrabalar arasındaki husumetin bitmesi tekrar birlik beraberliğin sağlanmasına ve bu durumun tüm sülalede büyük sevinç yaşanmasına sebep olacaktır. Arkadaşlarınızın arasında sözü geçen itibarlı bir kişi olacağınıza da yorulur. Dost meclisinde sözü dinlenen nasihatine önem verilen böyle meclislerde aranan kişi olursunuz. Kendi imkanlarınızı cömertçe kullanmaktan çekinmezsiniz çevrenizdeki insanlar için, böyle durumlarda herkes bu şekilde davranamaz ve bu sizin insanların gözünde değerinizin artmasını sağlar. Arası bozulan arkadaşlarınız arasında ara bulucu olabilir ve iki tarafı da yatıştırarak barışmalarını sağlayabilirsiniz. Barışçı yönünüz çevrenizdeki insanların dikkatini çekebilir ve takdir edilirsiniz.

Rüyada Abimin Hanımını Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada abimin hanımını görmek, bir başka mana da yorumlayacak olursak abinizin hanımını rüyanızda görmeniz, mücadele etmeniz gereken insanlara ve karşılaşacağınız zorluklara yorulur. Zorluk çekebilir sıkıntıya düşebilirsiniz, içinde olacağınız bu durumdan bir dostunuz vasıtasıyla kurtulabilirsiniz. Kötü arkadaşlar edinebilirsiniz yeni gireceğiniz ortamlar olabilir. Bu ortamlarda zararlı madde kullanan ve sizi de bir takım zararlı alışkanlık edinmeniz konusunda teşvik eden kimselere itibar etmemeli ve nefsinize uymamalı o insanlardan uzak durmalısınız.

Arkadaş çevrenizi tekrardan gözden geçirmelisiniz ve herkesle her şeyi paylaşmamalı güvenmemelisiniz. Karşınıza çıkabilecek zor insanlar ve zamanlar için cesur olmalısınız, cesaretiniz ve inancınız sayesinde birçok kötü ortamdan ve insandan uzak durabilirsiniz.İyilerle niyeti halis olan ve güzel yürekli kimselerle oturup kalkmalısınız. Kişinin arkadaş çevresi karakterini çok fazla etkiler ve arkadaş arkadaşı her yola götürür diyerek iyi yola götüren arkadaşlar edinmenizi dilerim. Güzel niyetli insanlar hep sizinle olsun.

 

Rüyada Abimin Hanımını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin hanımını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git