Rüyada Abimin Geldiğini Görmek

Rüyada Abimin Geldiğini Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 680 kez okundu.

Rüyada abimin geldiğini görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı günlerinin, zor zamanlarının geride kalacağına başarılı güven dolu bir geleceğin beklediğine işarettir. Rüyayı gören kişinin beklediği desteği hayatında hissedeceğine ters giden işlerinin artık döneceğine yorumlanabilir. Bazen her şeyin ters gittiğini hiç şansınızın olmadığını düşünebilirsiniz, böyle anlarda karamsarlığa kapılmamalı ve sabretmeyi bilmelisiniz.

Hayatınızda muhakkak açılacak yepyeni kapılar vardır. Gördüğünüz rüyanız güçlü kuvvetli bir kimsenin yardımını göreceğinize ve beklemediğiniz gelişmeler olacağına aynı zamanda kendinizi manevi anlamda çok hafif hissedeceğinize delalet eder. Güven çok önemlidir ve hayatınızda olmazsa olmazlardan biridir, sizin güven hissetmeniz atacağınız adımlarda emin olmanızı ve kararlılığınızı gösterecektir. Bu duyguyu size hissettiren aile büyükleriniz olacak ve hayata her şeye karşı dayanma gücünüz artacaktır.

Rüyada Abimin Geldiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada abimin geldiğini görmek, rüyada abisinin geldiğini gören kişinin nüfuslu, itibarı olan, geleceği parlak ve ümit vaat eden bir kimse olacağı anlamına da gelir. Kişinin geleceği parlak ve imkanları geniş olacaktır. Hayatında keder yüzü görmeyerek, dert etmeden zor günleri geride bıraktığı için şükür edecektir. İş yaşamında itibarını zedeleyen bir olay yaşayabilir ve amirlerinin dürüstlüğü sayesinde bu durumdan kurtulabilir. Etrafındaki fitne fesat insanların iftirasına maruz kalabilir ancak çok fazla ehemmiyete almaması gerekir. Çünkü gerçek çok kısa bir sürede ortaya çıkacaktır ve bunu yapanlar yaptıklarının cezasını çekecektir. Hayatta iyi ya da kötü yaptığımız her şeyin bir bedeli vardır, iyi ya da kötü karşılığını hayatta görürüz. İyi şeyler yapalım ki ilerde karşımıza da iyi olanlar çıksın kötü olanla sınanmayalım hayatta. Niyetlerimiz iyi olsun ki yaşamımızda iyi şeylerle karşılaşalım. Başınıza iyi ve güzel olan işler gelir inşallah. Şükür eden kullardan olmak nasip olsun inşallah.

 

Rüyada Abimin Geldiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin geldiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git