Rüyada Abimin Evlendiğini Görmek

Rüyada Abimin Evlendiğini Görmek
11 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 2.422 kez okundu.

Rüyada abimin evlendiğini görmek, rüya sahibinin çevresine verdiği büyük bir yemini tutmasına işarettir. Güven önemlidir ve verdiğiniz yemini tutmanız itibarınızın arttığını gösterir. Sözüne güvenilen sadık bir kimse olduğunuzu ve adınızın güven sözcüğüyle anılmasını sağlar. Ortaklık bir işe kalkışabilir yapacağınız ortaklıkta büyük kazançlar sağlayabilirsiniz. Herkes ile ortak olunamayacağı gibi ortağınız ile aranızda büyük bir güven duygusunun oluşacağına ve bu ortaklığın uzun yıllar devam edeceğine de işaret eder.

Bu dönem içerisinde sizin başarılarınızı kıskanacak bir takım kimseler çıkacaktır işlerinize fesat karıştırmak isteyecektir ancak muvaffak olamayacaktır. Siz doğru çalıştığınız sürece sırtınız yere gelmeyecek ve başarılarınıza başarı ekleyeceksiniz. Kafanızın karıştığı bir döneme girebilir fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz çok fazla önemsememeli ve basit bir şekilde halletmeye çalışmalısınız. Düşüncelerinizde ki karmaşıklıktan bir an önce kurtulmalısınız.

Rüyada Abimin Evlendiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada abimin evlendiğini görmek, çektiğiniz sıkıntıların bitmesi huzurlu anların başlaması olarak da tabir edilebilir. İnsanoğlu hayatında huzurlu günlere kavuşabilmeyi her zaman dilemiştir. Hayatınızda birçok zorlukla karşılaşmışsınızdır, ümit ettiğiniz şeylerde hayal kırıklıkları yaşamışsınızdır, yapamam dediğiniz anlarınız olmuştur muhakkak artık o günlerin geride kaldığını düşünebilirsiniz. İniş çıkışlı hayat yolundaki inişiniz artık bitiyor ve çıkış yoluna gidiyorsunuz demektir. Feraha erecek ve düzene giren hayatınızda mutlu olarak yola devam edeceksiniz. Yıllarca yapmış olduğunuz bir yatırımınız size toplu olarak geri dönecektir. Bu yatırımınız yıllarca ödediğiniz bir ev ya da araba olabilir, artık kavuşacaksınız ve onun külfetinden kurtulacaksınız. Artık emeklerinizin karşılığını göreceksiniz. Yıllarca çektiğiniz zahmet bitecek ve rahata kavuşacaksınız artık. Herkesin hayatında istediği rahat ve huzurlu günler sizin hayatınızda artık başlayacaktır. Bu başarınızı sevdiklerinizle birlikte kutlayacak ve çevrenizdeki insanlar sizi takdir edecektir. Yaşamınız boyunca başarılarınız hiç eksilmesin ve huzur hep sizin yanınızda olsun.

 

Rüyada Abimin Evlendiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin evlendiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Abimin Evlendiğini Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Mehmet Uğur dedi ki:

    Rüyada ilk yeni evli olan ablamı Görüyorum yolun karşısında ama bizim bir akrabanın düğünü var olduğunu biliyoruz sonra ablam karşı yola geçiyor. Onu görüyorum hemen o sırada yanında 1 aile var 3 kişiden oluşan anne baba çocuk onlar bir yer soruyor bende bilmiyorum diyorum sonra ise direk bi ara yoldan beni düğünün olduğu sokağa götürüyorlar ondan sonra ise o düğün olan evin içine giriyorum annem i babamı abimi ablamı ve akrabalarımı görüyorum sonra ordan çoğu akrabalar diyorlar bunun kızı da evleniyor 1 kadın ise diyor benim kız hamile kalmış nişanını haftaya erteledik diyor ama hamile olan kız ise 1 hafta sonra doğuracakmış sonra ordan abim diyor bende evlenecem annem gil de onay veriyor ve ben sağ sol elimi açıyorum fakat sağ sol parmaklarımda kıllar var ve avuç içlerinde de kıllar var sonra uyanıyorum
    Rüyam ı yorumlarsanız sevinirim

Sayfa başına git