Rüyada Abimin Eski Sevgilisini Görmek

Rüyada Abimin Eski Sevgilisini Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 448 kez okundu.

Rüyada abimin eski sevgilisini görmek, genellikle çok fazla hayra işaret etmez. Geçmişe dönük bir olay ile karşılaşacağınıza delalet eder. bu da demek oluyor ki geçmiş peşinizi bırakmayacaktır. Geçmişte yaşanan bir olay sebebi ile yakın zamanda bir yüzleşme yaşayacağınıza ve bu yüzleşme ile birlikte ağabeyinize hesap vermek zorunda kalacağınıza delalet eder. Böyle bir rüya gördü iseniz yakın zamanda karşınıza geçmişte kalan ve adını unuttuğunuz biri çıkacaktır. Eğer geçmiş zamanda ağabeyinizin sevgilisi yani yengeniz ile bir takım problemler yaşadı iseniz bu rüya bu olayın habercisidir. Ahınız kalmış olabilir, yahut ah almış olabilirsiniz. Bu olay ile yakın bir zamanda yüzleşeceğiniz anlamını taşır.

Rüyada Abimin Eski Sevgilisini Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada abimin eski sevgilisini görmek, abiniz ile yaşayacağınız bir takım problemlerin ve olayların habercisi olabilir. Eğer ağabeyiniz eski sevgilisi ile kötü bir şekilde ayrılmış ise bu noktada ağabeyiniz ile bir takım kötü olaylar yaşayarak aranızın bozulacağına işarettir. Ancak bu noktada eğer ağabeyiniz eski sevgilisi ile dostça ayrılmış ise bu durum daha farklı yorumlanmaktadır. Şöyle ki ağabeyiniz ile güzel bir olay yaşayacağınıza ve geçmişte yaşanan güzel bir olayı yad edeceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra bu rüya sizin geçmişinizde yer alan bir eski sevgilinin de habercisidir ve bazı rüya yorumlarınca bu şekilde yorumlanır.

Geçmişte kalan bir eski sevgilinin hatırında olduğunuza ve sizi unutamadığına delalet eder. Yakın zamanda üç vakte kadar karşınıza çıkarak tekrar sizden şans dileyecektir. Eğer rüya güzel bir seyirde ilerledi ise ona bir şans vereceğinize ancak rüya kötü bir şekilde ilerle ise ona şans vermeyeceğinize ve kalbini kırarak eski sevgilinizi üzeceğine işarettir. Genel olarak rüya iyi yorumlansa da kötü sonuçları da olabilir.

 

Rüyada Abimin Eski Sevgilisini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin eski sevgilisini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git