Rüyada Abimin Eşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada Abimin Eşinin Öldüğünü Görmek
11 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 287 kez okundu.

Rüyada abimin eşinin öldüğünü görmek, rüyayı gören kişiyi bekleyen iyi ve güzel günlere delalet eder. İyi günleriniz artık kapıdadır. Başvurduğunuz bir iş olumlu sonuçlanacak ve işe gireceksiniz. Yapacağınız işin hakkını fazlasıyla vereceksiniz ve o iş yerinde aranan bir eleman olacaksınız. İş yerinizde sağlayacağınız güveni işaret eder ve bu da maaşınıza zam olarak yansıyacaktır. Bir başka tabir ise rüyanızda öldüğünü gördüğünüz kişinin ömrünün uzayacağına delalettir. O kişinin bir hastalığı var ise iyileşecek bir derdi var ise derdi bitecektir de denebilir. İyi ve hayırla yorumlanan bir rüyadır. Kişinin iyi ve güzel zamanlarının habercisidir.

Rüyada Abimin Eşinin Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada abimin eşinin öldüğünü görmek, rüya sahibinin uzun bir yolculuğa çıkacağı ve bu yolculuğun sonunda büyük bir konuda imza atacağı anlamına da gelebilir. Bu bir miras olabilir yeni alacağınız bir ev yada eşya olabilir. Bu yolculuk sonunda rahata kavuşacak ve zor günleri geride bırakacaksınız. Eşiniz ile aranızda birtakım problemler var ise onlar artık son bulacak ve ileriye yönelik planlar yapmaya başlayacaksınız. Yapacağınız plan ve yatırımlar ailenizin ve çocuklarınızın gelecekte rahat yaşaması üzerine olacaktır. Yolculuğunuzun dönüşünde bir sürprizle karşılaşabilir alacağınız haber sonrası çok mutlu olabilirsiniz. Eğer evli iseniz bu bir bebek haberi olabilir.

Bekar iseniz yeni bir iş ya da hayatınıza girecek sizi mutlu edecek hayırlı bir kısmette olabilir. Herkesin kafasında bir profil vardır yuva kurmak istediği insan hakkında, siz de bu profile göre yani gönlünüze göre biriyle karşılaşacak ve heyecanınızı kontrol etmekte zorlanacaksınız. Bilmelisiniz ki evliliklerin bir çoğu mecburiyetten eşlerin birbirlerine katlanmasıyla devam etmektedir. Bu rüyanın üzerine karşınıza çıkacak kişiyi değerlendirin çünkü o kişi sizin sevebileceğiniz ve sizi sevecek kişi olacaktır.

 

Rüyada Abimin Eşinin Öldüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin eşinin öldüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git