Rüyada Abimin Elini Öpmek

Rüyada Abimin Elini Öpmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 602 kez okundu.

Rüyada abimin elini öpmek, çok hayırlıdır ve hayır bereketi simgeler, rüya sahibinin bereketli bir kimse olduğu anlamına gelir. Bazı insanlar kısmetleri ile birlikte dolaşırlar gittikleri yere bereketleriyle giderler. Eğer bir iş yerine gittilerse oraya müşteriler gelmeye başlar ve halk arasında ayağını sürüyerek mi geldin sözüne muhatap tutulurlar. Bu şekilde olan kimseleri çevresindeki herkes sever ve her an görüşmek ister.

Aynı zamanda rüyada el öpmek göreceğiniz itibarı da ifade eder. İtibarlı saygın bir kişi olarak çevreniz tarafınızdan parmakla gösterilen kişiler arasında olduğunuz anlamına da gelir. Yaşadığınız bir olay neticesinde onurunuz zedelenmiş olabilir ve insanların sizin hakkınızdaki düşünceleri biraz olumsuz olarak değişmiş olabilir. Bu rüyanın üzerine bilmelisiniz ki yaşadıklarınız artık geride kalacak ve itibarınızı tekrar sağlama fırsatı bulacaksınız. Bu da sizi manevi olarak çok rahatlatacaktır.

Rüyada Abimin Elini Öpmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada abimin elini öpmek, görülen rüyanın bir başka anlamı ise rızk ve hayırlı kazanç anlamına gelir. Kişinin rızkı açık bir kimse olduğu gittiği yerlere bereketiyle gittiği tabir edilir. Kazancının çoğalmasına yeni gelir kapıları edinmesine işarettir. Çevrenizde saygın bir yerinizin olduğuna ve bu saygınlığı kolay elde etmediğinizi herkes bilmektedir ve zaman zaman üzerinizdeki bu durumu bir baskı olarak görebilir ve kendi içinizde birtakım sıkıntılara girebilirsiniz. Ancak hiç gerek yoktur böyle toplum içerisinde yer edinmeyi herkes ister ve birçok insan bunun için büyük çaba harcamasına rağmen elde edemez. Kendinizi gereksiz sıkıntıların içerisine sokmayınız ve içinde bulunduğunuz hayatın tadını çıkarmaya çalışınız. Hayat mücadelesinde muvaffak olacağınız ve bereket içerisinde yaşamınızı süreceğiniz anlamına gelmektedir gördüğünüz rüyanız. Biz insanların karşısına şans yada şanssızlık diye tabir edebileceğimiz olaylar ve kişiler çıkabilir, şans olanın karşımıza çıkması dileğimiz olsun.

 

Rüyada Abimin Elini Öpmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin elini öpmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git