Rüyada Abimin Düğününe Gidememek

Rüyada Abimin Düğününe Gidememek
11 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 391 kez okundu.

Rüyada abimin düğününe gidememek, rüya sahibinin çok istemesine rağmen önemli bir faaliyette yer alamayacağı o ortamda bulunamayacağı anlamına gelir. Aile içerisinde olabilir, iş hayatınızda olabilir, bir kutlama olabilir, o ortamda bulunmak için çok fazla istekli olabilirsiniz ancak birtakım sebepler karşınıza çıkacak ve bulunamayacaksınız. Bu durum sizi fazlasıyla üzse de şartlarınız değişmeyecektir. Bazen her istediğimizi yapamıyoruz ve içimizde ukde olarak kalıyor ancak bunu kendimize üzüntü haline getirmenin de bir manası yoktur. Nasip olmadıysa yapabileceğiniz hiç bir şey yoktur ve kabullenmek zorundasınızdır. Keyfiniz kaçabilir üzülebilirsiniz hatta çevrenizi ailenizi de üzersiniz bu durumdan dolayı, yapmayın. Ne siz üzülün ne de ailenizi sevdiklerinizi üzün. Başka bir anda bulunur gidemediğiniz zamanın acısını fazlasıyla çıkarırsınız. Anlık üzüntülerden uzak tutup koruyun kendinizi ve yıpranmayın.

Rüyada Abimin Düğününe Gidememek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abimin düğününe gidememek, bir başka tabirle yapmak isteyip yapamadığınız şeyler anlamına gelir. Çok istediğiniz şeyler vardır hayatınızda ancak önünüzdeki engeller aşmak zor gelir yapamazsınız bu durum da sizi birtakım sıkıntılara sokar. Hayatınızda imkanı olan istek ve dileklerde bulununuz aksi takdirde üzülen siz olursunuz. Şartlarınız neye elverişliyse onunla yetinin ve kendi içinizde bir mücadeleye girmeyin. Ya da kendi içinizden bulunduğunuz ortamdan ve düşüncelerinizden kaçmak istiyorsunuzdur. Ancak sizi bundan alıkoyan bir güç olduğunu hissedip hiç bir şey yapamıyor bu da size zor zamanlar yaşatıyor dur.

Bulunduğunuz ortamdan sıkılmış olabilirsiniz ve bu düşüncelerden kurtulmak için birkaç gün bir yerlere gidebilir ve kafanızı dinleyebilirsiniz. Bu size çok iyi gelecektir kendinizi daha iyi hissetmenize sebep olur. Bazen birkaç günlük kaçamaklar ruhsal anlamda da çok büyük iyileşmelere sebep olabiliyor. Kendinizi daha iyi hissediyor ve mutlu olabiliyorsunuz. Eğer küçük bir kaçamağa imkanınız var ise hemen değerlendirmelisiniz.

 

Rüyada Abimin Düğününe Gidememek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin düğününe gidememek  ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git