Rüyada Abimin Dövüldüğünü Görmek

Rüyada Abimin Dövüldüğünü Görmek
11 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 434 kez okundu.

Rüyada abimin dövüldüğünü görmek, büyük bir rekabetin içine gireceğinize ve hırsınız sayesinde galip geleceğiniz anlamına gelir. Karşınıza çıkacak sorunlarda sizi geri de bırakmak isteyen kişiler olabilir ve başarılı olmanızı istemez, böyle bir durumda sizin yapacağınız akıllı manevralar galip gelmenizi sağlayacaktır. Kıskançlı vardır ve yaptığınız işler birilerinin gözüne batıyor olabilir, siz bu durumun farkına varırsınız ve kendinizce tedbirler alırsınız. Yaşayacağınız rekabet iş yaşamınızda da olabilir. Sizi çekemeyen başarılı olmanızdan rahatsız olan iş arkadaşlarınız olabilir ve sizi geride bırakmak için birtakım işlere kalkışabilir dikkatli olmalısınız. Kıskançlık biz insanoğlunun fıtratında olan bir şeydir ve bazı insanlar bu duygunun önüne geçemezler. Bu durum o kişileri kötü yollara yanlış yapmaya sevk eder. Böyle insanların şerrinden korunmaya çalışmalısınız.

Rüyada Abimin Dövüldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada abimin dövüldüğünü görmek, başka bir tabir ise, izzet, ikram, şan, şöhret sahibi bir kimse olacağınız yönündedir. Gam ve kederden kurtulacağınız feraha erecek olmanıza işarettir. Hayırlı işler peşinde koşan bir kimse olacağınız ve adınızın yapacağınız hayırla anılmasına da işarettir. İyi ve güzel olanın peşinde koşmalı, gittiğimiz yerlerde izzet ile karşılanan kişilerden olmaya gayret göstermeliyiz. İçinde bulunduğunuz şartların değişeceği ve çevrenizde fark edilen bir kişi olacağınız anlamına da gelir.

Başınızdan geçen bir olayın olumsuz sonuçlar ortaya çıkarması beklenirken şartlar değişebilir ve hayırla sonuçlanabilir. Hayır bildiklerimizde şer şer bildiklerimizde hayır vardır sözünü dikkate almalıyız. İnsanoğluyuz ve hata yapma olasılığımız çok yüksek, bizler kendimizi korumalı ve yanlış olana sapmamaya gayret göstermeliyiz. Haram olandan uzak durmalıyız. Rüyanız genel itibariyle güzel yorumlanır ve şanı şöhreti olan bir kişi olacağınız anlamına gelir. Başarılarından söz edilen adı hayır işlerinde anılan mütevazi bir hayat geçireceğiniz anlamına da gelir.

 

Rüyada Abimin Dövüldüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin dövüldüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git