Rüyada Abimin Delirdiğini Görmek

Rüyada Abimin Delirdiğini Görmek
11 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 276 kez okundu.

Rüyada abimin delirdiğini görmek, rüyada abinizi görmeniz korunmayı gücü kuvveti, abinizin delirdiğini görmeniz ise aranızda sıkıntıların olabileceğini ve kendinizi güçsüz hissetmenize yorumlanır. Arkanızdaki destek gidebilir ve öz güveniniz azalabilir. Rüyayı gören kişinin yakın çevresiyle ilişkilerini gözden geçirmesi gerekir. Güven problemi yaşayacağı durumlarla karşı karşıya kalabilir. Ailenizden bir kişiyle aranıza soğukluk girebilir ve üzülebilirsiniz.

Dünya hayatında çekebileceğiniz sıkıntılar olarak da yorumlanabilir. Tedbirli olmanız gerekir ve attığınız adımlara dikkat etmelisiniz. İçsel bir korku yaşayıp bu durumu atlatmak için çaba gösterir ve muvaffak olmanız için zaman gerekebilir. Ya da yaşadığınız kötü bir olayda karşınızdaki kişiye vereceğiniz ceza anlamına gelir. Ceza vermeye kalkışabilirsiniz ancak bilmelisiniz ki bazı ehliyetler bizim elimizde değildir ve fevri hareket etmemek gerekir. Adli bir durum yaşıyorsanız ceza vermeyi düşünmemeli kişinin cezasını adaletin vermesini beklemelisiniz. Kendi başınıza yapacağınız işlerde derde düşebilir zor günler geçirebilirsiniz.

Rüyada Abimin Delirdiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada abimin delirdiğini görmek, bir başka tabir ise rüyayı gören kişinin evleneceği kişinin zenginliğini işaret eder. Varlıklı bir kimse karşınıza çıkacak ve bolluk bereket içinde yuvanızı kuracaksınız. Ticaret ile ilgileniyorsanız işlerinizin düzene gireceğine alım satım yapacağınıza işarettir. Ticaret yapmak çok ince bir çizgi gerektirir ve hak yememek gerekir. Sizin teraziniz adaletli olacaktır ve kul hakkı yememeye dikkat etmeniz gerekir. Yüklü mal almaya ve yapacağınız ticarette büyük kazanmaya niyet edebilirsiniz ve bunun için elinizdeki bütün parayı bu işe yatırabilirsiniz. Ancak biraz evvel de söylediğimiz gibi yapacağınız ticarette o ince çizgiyi aşmamaya özen göstermeli ve teraziniz adaletli olmalıdır. Allah doğru olduğunuz müddetçe sizin yanınızda olacaktır ve evinize helalinden rızk götürmek nasip olacaktır. O nedenledir ki yaptığımız işlere çok dikkat etmek gerekir.

 

Rüyada Abimin Delirdiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin delirdiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git