Rüyada Abimin Cinsel Organını Görmek

Rüyada Abimin Cinsel Organını Görmek
25 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 664 kez okundu.

Rüyada abimin cinsel organını görmek, rüya sahibinin malının artacağına ve zenginliğe delalet eder. Aile huzuruna hayırlı kazanca mutlu ömre işarettir. Rüyayı gören kişi eğer bekar ise hayırlı kısmetlerinin olacağına, istediği bir işe girebileceğine, çevresinde itibarının artarak saygın bir konuma geleceğine işarettir. Karşınıza çıkacak kişinin sizin için hayırlı bir eş olabileceği geçireceğiniz ömürde sizi mutlu etmek için hep bir çaba içerisinde olacağı manasındadır. Elde edeceğiniz kazançla hayır işleri yapacağınıza aynı zamanda büyük yatırımlarınızın olacağına delildir. Yeni bir ev ve araba alma düşünceniz olacaktır. Gönlünüzden geçirdiğiniz gibi bir yaşantı içerisinde olacağınız işaret edilir. Sizin huzurunuzu mutluluğunuzu artarak bu durumun devam etmesini isteyeceğiniz yeni dostluklar kuracaksınız. Başınız dara düştüğünde hangi saatte olursa olsun telefonlarınızı açacak sadık dostlarınız olacaktır.

Rüyada Abimin Cinsel Organını Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada abimin cinsel organını görmek, rüyayı gören kişi eğer evli ise, hanesinde yeni bir sevincin yaşayacağı ve hayırlı bir bebek haberi alacağı anlamına da gelir. O hasretini çektiğiniz bebek özleminiz bitecek ve evinizde neşeli huzurlu günler başlayacaktır. Sizin sevincinize aileniz de ortak olacak ve bu haber ailede bayram havası yaşatacaktır. İşinizde yükselecek ve kazancınız artacak, eğer eşinizle aranızda birtakım sorunlarınız var ise bu sorunlar tek tek hallolacak ve kötü günler geride kalacaktır. Almayı çok istediğiniz bir eşyayı alacak ve mutlu olacaksınız. Ailede ve çevrenizde sizden yardım isteyen insanların olduğunu görecek ve yardım elinizi uzatacaksınız. Artık kötü günler geride kalacak ve huzur sizinle olacaktır. Hayatınızda yeni başlangıçlar yeni umutlar olacaktır. Rüyanız genel itibariyle yenilikleri, hayrı, zenginliği ve hayırlı bir evladı işaret etmektedir. Gönlünüzden geçen güzellikleri sevdiğiniz insanlarla yaşamak nasibiniz olsun. Yaşadığınız ve yaşayacağınız güzellikler için şükretmeyi unutmadan ihmal etmemelisiniz.

Rüyada Abimin Cinsel Organını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin cinsel organını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git