Rüyada Abimin Cezaevine Girdiğini Görmek

Rüyada Abimin Cezaevine Girdiğini Görmek
25 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 797 kez okundu.

Rüyada abimin cezaevine girdiğini görmek, hasretini çektiğiniz bir kimseye kavuşacağınız manasına gelir. Uzun yıllar görmediğiniz sevdiğiniz bir kimsenin geleceğine ve buna çok sevineceğinize işarettir. Hasretin bitmesi ve kavuşma anlamı vardır. Sevdiğiniz kişinin gelmesi ve hasret gidermeniz sizi her anlamda rahatlatacak ve mutlu edecektir. Gelen sevdiğiniz kişinin tekrar gideceğini düşünmek sizi üzüntüye sokabilir ve bu durumu çevrenize çok fazla yansıtıyor olabilirsiniz. Yaşamımızda bütün sevdiklerimizin yanımızda olması imkansızdır arada mesafeler olabilir ve bazı zamanlarda ancak bu yollar mesafeler aşılır. Gördüğünüz rüyanın tabiri budur ve kavuşmaya işarettir. Hasret bitecek ve siz özlediğiniz kişiye kavuşacaksınız demektir. Ayrıca rüyayı gören kişinin zor bir işin altından zahmetli bir yoldan geçerek kalkacağı muvaffak olacağı anlamına da gelir. İnancınız ve iradeniz sayesinde altından kalkamayacağınız zorluk yoktur, yeter ki mücadele etmeyi bırakmayın çabalayın. Kişinin öz güven sahibi olduğuna ve zorluklardan korkmadan mücadele edeceği kendine olan inancının bitmeden artacağı anlamı da vardır.

Rüyada Abimin Cezaevine Girdiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada abimin cezaevine girdiğini görmek, zorluk ve hastalık olarak da tabir edilir. Kişinin bitmeyen sorunlarını işaret eden bir rüyadır.Rüyayı gören kişinin birtakım zorluklarla karşılaşacağı itibar kaybedeceği anlamına da gelir. Kişinin borç altına gireceği ve ödemekte zorluk çektiği için birtakım sıkıntılara gireceği bu durumun da psikolojik olarak olumsuz etkileyeceği görülür. Psikolojik olarak sıkıntıya giren kişinin bedeni de tehlikeye girer ve hasta olabilir. Zorluklar ile mücadele edebilmeli ve çaba göstermeliyiz, yoksa karşımıza çıkan küçücük problemler ile de baş edemez ve hayatta var olduğumuzu hiç kimseye gösteremeyiz. Borçlarınızı ödemek için çaba göstereceğiniz bir döneme de girmiş olabilirsiniz ancak destek görmeyi beklediğiniz kişiler size yardımcı olmakta geri duracak ve kendi başınıza mücadele edeceksiniz.

Rüyada Abimin Cezaevine Girdiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin cezaevine girdiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git