Rüyada Abimin Boğulduğunu Görmek

Rüyada Abimin Boğulduğunu Görmek
25 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 208 kez okundu.

Rüyada abimin boğulduğunu görmek, o kişinin size ihtiyaç duyduğunu ve ona daha fazla ilgi göstermeniz gerektiğini, vakit ayırmanız gerektiğini gösterir. Bir diğer anlamda kardeşinin işlerini düzeltmesi, zengin olması ve ve mutlu, güzel bir hayat yaşamaya başlamasına tabir edilir. Kardeşinin kendini iyi hissedeceğine ve hayatına yön vereceğine yorulur. Eğer kardeşin boğulurken onu kurtaran kişi sensen, ona her zaman güvenmene, destek vermene, kendini iyi hissetmene yorulur. Çevrende ya da ailende birine bir yardımda bulunacağına tabir edilir. Rüyayı görenin yardımıyla rahata kavuşacak kimse, son anda atacağı adımla her şeyi düzeltecektir.

Rüyada abiniin boğulduğunu görmeniz ya ona ya da bir başkasına bir yardımda gecikeceğinize, yardım etmekten aciz kalacağınıza ve bu sebeple de büyük pişmanlıklar duyacağınıza delalet eder. Farklı bir anlamda ise, boğulduğunu gördüğünüz kişinin beklediği güzel bir haber ya da beklenmedik bir yerden onu çok mutlu eden bir haber alacağına işaret eder. Rüyada boğulan kişinin kurtulduğunu görmek belli bir sıkıntı süresi yaşadıktan sonra refaha kavuşacağını tabir eder. Rüyada gördüğün kişiye yardım etmiyorsan, rüyayı gören kişinin bazı konularda aciz kalacağını, umduğunu bulamayacağını veya çevresinde olan kişilere zararı dokunacağına yorumlanır.

Rüyada Abimin Boğulduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abimin boğulduğunu görmek, duygusallık ve kardeşinize karşı davranışlarınızı simgeler. Eğer kardeşinin bir sorunu varsa ve sen ona karşı bir koruyuculuk güdüsü taşıyorsan bu psikolojik olarak senin rüyalarına yansımış olabilir. Ailenizde bir sorun varsa ve uzun süredir çözülemiyorsa bu da sizin rüyalarınızı etkilemiş olabilir. Ailenizle ilgilenmeniz gerektiğini düşünmeniz fakat buna imkanınız olmadığını bildiğiniz için psikolojik olarak sizi etkilemiş olabilir.

Rüyada Abimin Boğulduğunu Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin boğulduğunu görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git