Rüyada Abimin Bıçaklandığını Görmek

Rüyada Abimin Bıçaklandığını Görmek
11 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 547 kez okundu.

Rüyada abimin bıçaklandığını görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde dost sandığı kişiler tarafından sırtından vurulacağına, zor günler geçireceğine işaret eder. Sıkıntılı bir döneme girileceğinin habercisidir. Yaptığınız işlerde aksilikler olabilir ve çevrenizde art niyetli insanlar ortaya çıkabilir. Borçlarınızı ödemekte güçlük çekebilir ve ekonomik olarak sıkıntıya düşebilirsiniz. Zor günler yaşıyor olabilirsiniz, bu durumdan kurtulmak için yardım isteyebilirsiniz üzerinizdeki kara bulutların dağılması için var gücünüzle mücadele etmelisiniz. Pes etmek sizi ve çevrenizde sizi seven insanları üzecektir. Mücadele edin ve asla bırakmayın. Şanssız bir dönem içerisine girmiş olabilirsiniz kendinizi yarı yolda kalmış hissetmeniz hiç bir şeyi değiştirmez mücadele etmeye başlamadığınız sürece. Siz ki hayatta kalmak için çaba göstermelisiniz.

Rüyada Abimin Bıçaklandığını Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada abimin bıçaklandığını görmek, kendinizi yalnız ve çaresiz hissedeceğiniz bir dönemde olabileceğinize, size zarar vermek isteyen insanların etrafınızda olduğuna delalet eder. Ancak, siz akıllı hareket eder ve bu durumun farkında olursanız baş etmeniz de bir o kadar kolay olacaktır. Mücadele ediniz pes etmeyiniz. Kalbi kötü olan bir insanın hayatınıza girmesine fırsat vermeyiniz. Bu insanlara uyarak hem dünya hem de ahiretinizi karartmayınız. Günah işlemekten korkun ve böyle insanlara uymayın. Arkadaş arkadaşı her yola götürür der büyüklerimiz. Çok doğru bir sözdür, sizi iyi ye güzele götürecek arkadaşlar edininiz, niyeti kötü olan insanlardan uzak durunuz.

Eğer böyle bir dönemde iseniz aile büyüklerinizin uyarılarını dikkate alınız ve dik başlı davranmayınız. Hiç kimsenin ailesi kötülüğünü istemez, sizin de aileniz öyledir ve bazen sizin göremediklerinizi bile görürler. Hayatımızda zor olan dönemlerden akıllı bir şekilde hareket edersek kurtulma olasılığımız daha fazladır.Hayatınızda iyi insanlarla karşılaşmak en büyük şansınız olsun. Güzel olanı kalbinizin güzelliğiyle sevdiklerinizle birlikte yaşayın.

 

Rüyada Abimin Bıçaklandığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin bıçaklandığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git