Rüyada Abimin Beni Dövmesi

Rüyada Abimin Beni Dövmesi
11 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 491 kez okundu.

Rüyada abimin beni dövmesi, rüyanızda dayak yediğiniz kişinin size kol kanat gereceği ve her anlamda sizin destekçiniz olacağı anlamında yorumlanır. Rüyanız tam tersi anlamda yorumlanan bir rüyadır. Güce kuvvete de delalet eder. Başınıza bir iş gelmesi durumunda dayak yediğiniz kişiden büyük destek görecek, kurtarıcınız o olacaktır.

Bir başka anlamda maddi destektir. Abinizin sizi dövdüğünü görmeniz size maddi olarak büyük bir destek sağlayacağı anlamına da gelir. Yeni bir ev yada araba alma durumunuzda abinize rahatlıkla başvurabilirsiniz sizi geri çevirmeyecektir. Hayatınızda koruyup kollayan bir abiniz vardır ve sizin hep yanınızda size destek olacaktır.Rüyanızda abinizin sizi dövmesi bir derdinize çare olacağı sizin ise geleceğinizin parlak olacağı başarı yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiniz manasında da yorumlanır.

Rüyada Abimin Beni Dövmesi Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abimin beni dövmesi, rüyanızda dayak yediğinizi görmeniz yaşayacağınız mutluluk olarak da bilinmelidir. Beklentilerinizin gerçekleşeceği bir döneme girebilir ve şansınız yaver gidebilir. Olmasından ümidi kestiğiniz bir işiniz ters dönüp sizin istediğiniz gibi sonuçlanabilir, bu duruma siz de şaşırabilirsiniz. Abinizin size destek olması çevrenizde bazı insanları rahatsız edebilir ve huzurunuzu bozmak isteyenler çıkabilir. Ehemmiyet vermeyiniz ve siz kendi yolunuza devam ediniz. Başarı basamaklarını çıkarken biliniz ki abiniz hep arkanızda ve yanınızda olacaktır.İnsanın yanında kendini destekleyen bir abisinin olması hem madden hem manen kişinin daha güçlü ve huzurlu hissetmesini sağlar. Durum böyle olunca da kişi atacağı adımları daha emin olarak hayata geçirmekten korkmaz. Rüyanız genel itibariyle iyi yorumlanan rüyalar arasındadır. Göreceğiniz desteği, gücü, kuvveti işaret eder. Kişi kendini yalnız hissetmeyi bırakır ve kendinin ve başarılarının herkesin farkına varmasını sağlamak için çaba gösterir. Bu şekilde davranan bir kişi hayatta muvaffak olur ve istediği şeyleri bir bir başarır.

 

Rüyada Abimin Beni Dövmesi Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin beni dövmesi anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git