Rüyada Abimin Beni Dövdüğünü Görmek

Rüyada Abimin Beni Dövdüğünü Görmek
12 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 781 kez okundu.

Rüyada abimin beni dövdüğünü görmek, rüya sahibinin dayak yediği kişiden çok büyük bir destek göreceği maddi manevi her anlamda yanında olacağı sırtını dayadığı bir çınar olduğu manasına gelir. Rüya gerçek anlamının tersine yorumlanır ve güzel bir tabiri vardır. Abisinden dayak yediğini rüyasında gören bir kimse gerçek hayatında abisinden çok büyük destek görecek demektir. Abisi koruyacak kollayacak her anlamda yanında olacak demektir. Hayatınızda beklemediğiniz bir kimseden iyilik göreceğiniz işinizde kazancınızda artış olacağı anlamına da gelir. Bilinmelidir ki niyetler halis olursa kişi hayra gider, sizin yardım görebileceğiniz gibi birine siz de yardımcı olabilirsiniz ve elinizi uzatabilirsiniz. Kimsenin derdi çaresiz değildir ve çare siz olabilirsiniz.

Rüyada Abimin Beni Dövdüğünü Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada abimin beni dövdüğünü görmek,  mutluluğa aşka ve umuda da işarettir. Mutsuz günlerin geride kalacağına silkelenerek yeniden kalkacağınıza da delalet eder. Beklemediğiniz bir sevinç yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz bir kimsenin mutlu bir anına şahitlik edebilirsiniz ve imrenerek bakacağınız bir olay yaşayabilirsiniz. Eğer abinizin rüyanızda sizi çok fazla dövdüğünü gördüyseniz; edineceğiniz mal varlığına işarettir. Malınızın mülkünüzün artacağına ve varlık içinde bir hayat geçireceğinize işarettir.

Aileniz tarafından bir menfaat görebilir ve en büyük destekçiniz abiniz olabilir, sizi koruyup kollayacak ve her zaman yanınızda olacaktır. Abiler kardeşlerine kıyamaz ve darda kalmasına müsaade etmezler. Belli bir noktadan sonra babanız gibi davranmaya başlarlar ve gölgelerini hep üzerinizde hissedersiniz bu da sizi daha güçlü bir insan haline getirir ve güven problemi yaşamazsınız. Rüyanızda abinizin sizi dövmesi, sizi ne kadar çok sevdiğini de işaret eder. Aynı anne babanın çocuklarısınız ve abiniz size hiç bir zaman kıyamaz. Ancak her zaman bu sevgisini gösterip hissettiremeyebilir. Oysa siz bilirsiniz ne kadar sevdiğini.

 

Rüyada Abimin Beni Dövdüğünü Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin beni dövdüğünü görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git