Rüyada Abimin Bana Para Vermesi

Rüyada Abimin Bana Para Vermesi
11 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.084 kez okundu.

Rüyada abimin bana para vermesi, hayırla anılan rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin maddi manevi rahatlamasına, hayırlı bereketli kazançlar elde etmesine işarettir. Maddi olarak rahatlaması aynı zamanda ailesinde yaşadığı olumsuzlukların da geçmesine sebep olacaktır. Ruhsal olarak da kişi kendini daha huzurlu hissedecektir. Aynı zamanda kolay zahmetsiz kazanç anlamına da gelir. Zahmetsiz kazanç burada yanlış anlaşılmamalıdır. Kişinin mesleğinin erbabı olması ve işini iyi yapan bir kişi olacağı anlamındadır.

Kişinin maddi sıkıntıları geride kalınca ailesinde yaşadığı tatsızlıklar da son bulacaktır kendini daha güvende öz öz güveni yüksek hissedecektir. Yapacağı işlerde, yeni başlangıçlarda karar verirken daha emin adımlar atacaktır. Yeni başlangıçlar yapabilecektir. Eğer rüyayı gören kişi bekar bir erkek ise, evlilik konusunda ciddi adımlar atacak sevdiği insanla hayatını birleştirmek isteyecektir. Evlilik konusunda önemli bir nokta olan geçim derdini ortadan kaldıracak ve ailesine sevdiği kızdan bahsederek evlenmek istediğini bildirecektir.

Rüyada Abimin Bana Para Vermesi Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abimin bana para vermesi, rüyayı gören kişi ticaretle uğraşıyor ise adil bir kimse olduğuna terazisinde hile olmadığına işarettir. Haksız kazanç peşinde değildir ve helal rızk istemektedir. Harama el uzatmaması adil olması işlerini feraha çıkarmakta ve kazancını katlayarak artırmaktadır. Eğer abinizin size bozuk para verdiğini gördüyseniz; üzerinizde olan büyük bir yükten sorumluluktan kurtulacak ve feraha ereceksiniz manasına gelir. Bir başkasının sorumluluğunu taşıyorsanız ve manen kendinizi bir yükün altında ezilmiş hissediyorsanız sabredin rahata kavuşacağınız günler yakın demektir. Bu durum size yeterince sıkıntıya sokmakta bir yük gibi omuzlarınızda dolaşmaktadır. Diğer bir açıdan ise siz güvenilir bir kimse olmasanız size sorumluluk verilmez ve hayatta amacı olmayan boş bir insan olurdunuz. Sorumluluk almak kişiyi önemli kılar ve toplumdaki itibarınız da bu oranda artar.

 

Rüyada Abimin Bana Para Vermesi Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimin bana para vermesi anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Abimin Bana Para Vermesi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Dilek dedi ki:

    Rüyamda abim ve ben ayrı araçlarda bir yere gidiyoruz. Ben traktör sürüyorum ben abi mi gidecemiz yere takip ediyordum yolu o biliyordu. Abim ne araçi suruyor bilmiyorum minibüs gibi bisi. Sonra gideceğimiz yere varıyoruz annemin tabutunu icinde annem var. Bina ama binanın bir tabut girecek kadar yer kapısı var açıyor oraya üstü açık tabutu koyuyor annemin elini görüyorum. Uzaktan bakıyorum. Annemin eli hafif oynuyor okadar.Sonra geri dönüyoruz. Ben nasıl surecem bu tarlatoru diyorum ama sürüyorum.

Sayfa başına git