Rüyada Abimi Dövdüm

Rüyada Abimi Dövdüm
11 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 211 kez okundu.

Rüyada abimi dövdüm, rüya sahibinin çevresinde hayırlı bir işe vesile olacağı yapacağı iyiliğe tabir edilir. Kişi yapacağı iyiliğin mükafatını hiç beklemediği bir zamanda ihtiyaç duyduğu bir anda karşısında görecek ve karşısına çıkacaktır. Kişi rüyasında kimi dövdüğünü görürse o kişiye hem maddi hem manevi anlamda büyük destek sağlayacak ve her zaman yanında olacaktır. Aile birliğinde yaşayacağı huzuru, güveni, güzel günleri simgeler. Güzel yorumlanır ve hayatınızda olacak iyiliklerin güzelliklerin habercisidir. Hem rüyayı gören kişinin dem de rüyasında dövdüğü kişinin çevresinde ve hayatında olumlu gelişmelerin olacağının habercisidir. Sakinliğe ve hayatınızdaki o karmaşık dönemin biteceğine de yorulabilir. Kişinin hayatında belli bir dönem zorlu geçen anları olabilir ve bu dönemin biteceğinin de ifadesidir.

Rüyada Abimi Dövdüm Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abimi dövdüm, başka bir tabir ise rüyada dövdüğünüzü gördüğünüz kişinin bir derdine ortak olacağınız anlamıdır. O kişinin bir sıkıntısında destek olabilirsiniz yanında olduğunuzu hissettirmeniz her anlamda karşınızdaki insana iyi gelecektir ve sıkıntılarını atlatmasında yardımcı olacaksınız. Sıkıntıda olan kişinin yardımına koşacak ve ona elinizi uzatacaksınız bu da size minnet duygusuyla yaklaşacaktır ve aranızdaki dostluk bağı güçlenecektir.

Ailenizde fikir ayrılıkları yaşayabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz bu da manevi olarak sizi üzebilir bu dönem sizin için biraz zorlu geçebilir ve sabretmeniz gerekebilir. Böyle bir durum yaşar iseniz bilmelisiniz ki sizin düşüncelerinizin doğruluğu bir süre sonra anlaşılacak ve haklı olduğunuz ortaya çıkacaktır. Kafanızdan geçen olumsuz düşüncelerden artık kurtulmalı ve emin adımlar atmalısınız, yapacağınız yeni işlerde bir anda karar vermemeli gerekli araştırmayı yaparak hareket etmelisiniz. Yeni bir iş kurma fikriniz olabilir ve bunun için çevrenizde istişare etmeniz gerekebilir. İnsanların düşüncelerini dinlemelisiniz, yeni fikirler edinmeniz için bu durum sizin için önemlidir.

 

Rüyada Abimi Dövdüm Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abimi dövdüm anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git