Rüyada Abdest Alırken

Rüyada Abdest Alırken
20 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 402 kez okundu.

Rüyada abdest alırken görmek kişinin bir süre kötü işler ile uğraşmakla meşgul olduğunu fakat artık bu durumdan kurtulmak için kendi hayatınıza çeki ve düzen vermeye başladığınızı göstermektedir. Her ne kadar istemeyerek de olsa kötü işlere bulaşmış olsanız da artık kurtulmak isteyişiniz ile sonuca kısa sürede varacak olduğunuzu işaret etmektedir.

Rüyada Abdest Alırken Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada-abdest-alirken

Rüyada abdest alırken görmek kötü işlerden kurtulmaya başlamış olduğunuzu gösterir iken bir de rüyada namaz kılmak için abdest aldığını görmek sizlerin her an başarı için var olmuş biri olduğunuzu göstermektedir. Başarısız olmayı kabul etmeyip her an başarı ile kendinizi ödüllendirmek isteyişiniz için bu ara çalışmalarınızı daha arttıracak ve daha iyi sonuçlara ulaşacak olduğunuzu göstermektedir. Rüyada Kur’an-ı Kerim okumak için abdest aldığını görmek sizlerin hem eğitim alanında hem de manevi anlamda büyük başarılar ile ödüllendirilecek olduğunuzu göstermektedir. Başarının sadece sizler için olduğu ve başkasına kaptırmaya tahammül edemiyor oluşunuz alanınızda her an bir numara olmanızı işaret etmektedir. Sizler hem dine hem de gerçek dünyaya olan bağımlılığınız ile her şeyi kendiniz elde edeceksiniz.

Rüyada Abdest Alırken Görmek, Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abdest alırken görmek, anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git