Rüyada Abdest Alırken Burnu Kanamak

Rüyada Abdest Alırken Burnu Kanamak
19 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 928 kez okundu.

Rüyada abdest alırken burnu kanamak, akrabaları ve kişinin çevresinde her daim yer alan arkadaşları ile iyi geçinmesine işaret etmektedir. mutluluğa kavuşmaya, bu mutluluğun kalıcı olmasına da işarettir. Abdest alırken burun kanaması kişinin içinde bulunduğu yolun onun için en doğrusu olduğunu ve bu yoldan hiçbir zaman ayrılmayacağını gösterir. Ayrıca maddi ve manevi her türlü zorluğun son bulması ve kişinin feraha ermesi olarak da ifade edilmektedir.

Rüyada Abdest Alırken Burnu Kanamak Ne Anlama Gelir?

ruyada-abdest-alirken-burnu-kanamak
Rüyada abdest alırken burnu kanamak, diğer yandan kişinin yüzleşmek zorunda kalacağı kötü bir olay olacağını ancak bu yüzleşmenin onun hayatındaki pek çok kötülüğün kökünü kazacağını da göstermektedir. Burun kanaması kişinin borçlarından kurtulacağını ve eline ulaşan yüklü miktarda paranın kalıcı olacağını da ifade etmektedir. Bazı ulemalara göre ise, abdest alırken burun kanaması kişinin sıkıntılarından sonra gelen rahatlığa, sağlığını kaybettikten sonra tekrar kazanmasına, parasını sebepsiz yere kaybettikten sonra yüklü bir miktarda elde etmesine işarettir. Ayrıca rüyada abdest alırken burnu kanayan bir kimse, günahlarından arınacak ve yaptığı tüm hataların farkına vararak bir daha bunları tekrar etmeyecek demektir.

Rüyada Abdest Alırken Burnu Kanamak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abdest alırken burnu kanamak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git