Rüyada Abdest Aldım

Rüyada Abdest Aldım
21 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 394 kez okundu.

Rüyada abdest aldım görmek sizlerin her türlü pisliklerden artık kurtularak kendiniz için yeni sayfalar açmak için hazırlanıyor olduğunuzu da işaret etmektedir. Eğer zamanı tam isabet ettirir iseniz de her şeyin sizlerin yararına olacak olduğunu da unutmayarak harekete geçmelisiniz. Sizler hem iş anlamında hem de aşk hayatında bu ara yapmış olduğunuz yanlışlardan artık kurtularak kendiniz için en iyi zamanın göstergesini de işaret etmektedir.
Rüyada abdest aldım görmek ne kadar hayırlara vesile olsa bile bir de rüyada kirli suyla abdest aldım görmek de tertemiz olan hayatınızı kendi elleriniz ile kirleterek kendinizi oldukça zorlu yollar içerisine sokmak için çaba sarf ettiğinizi de göstermektedir.

Rüyada Abdest Aldım Ne Anlama Gelir?

ruyada-abdest-aldim

Rüyada abdest aldım bu ara eğer kendi benliğinize de dönmez iseniz gerçekten sizler için hiç de iyi olmayan zamanları yaşamak üzeresiniz diye de simgelemektedir. Rüyada gusül abdesti aldım görmek ise sizlerin her ne kadar kalbi temiz olsa bile çevrenizde birçok kötü insanın yer alıyor olması ve bunlardan da sizlerin bir hayli etkileniyor olduğunuzu göstermektedir. Bu çevrenizde yer alan kötü niyetli insanlardan da kısa sürede içerisinde kurtulur iseniz eski mutlu hayatınıza da kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Rüyada Abdest Aldım Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abdest aldım anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git