Rüyada Abdest Alana Su Dökmek

Rüyada Abdest Alana Su Dökmek
19 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 493 kez okundu.

Rüyada abdest alan birine su dökmek, nadir olarak rüya sahibinin iş alanında sorunla karşılaşacağı anlamına gelir ve bu sorun yüzünden geçim sıkıntısı çekeceğine, etrafından fenalık göreceğine, dost sandığı düşmanlarının sırlarını açığa çıkaracaklarına işarettir. Abdest alana su dökmek genelde ise iyiye, mutluluğa yorumlanır. Rüya sahibinin paraya ve makama kavuşacağına, arkadaşlarıyla ve ailesiyle mutlu bir hayat yaşayacağına, hayatında herhangi bir aksilik çıkmayacağına işarettir. Hayatında aksilik çıksa bile zamanla kendiliğinden hallolacağı anlamına gelir. Yani kişi neyin hayalini kuruyorsa ona ulaşır.

Rüyada Abdest Alan Birine Su Dökmek Ne Anlama Gelir?

ruyada-abdest-alana-su-dokmek-gormek-

Rüyada abdest alana su dökmek kimilerine göre de yolculuk anlamına gelir. Bu yolculuk iş gibi kişinin bu dünyasını etkileyecek bir mesele için olabileceği gibi din-ilim öğrenmek veya din-ilim öğretmek gibi insanın her iki dünyasını da etkileyecek bir mesele için de olabilir. Bazı yorumcular bu yolu kişinin hayaline giden zorlu bir yol olarak tabir eder. Kişi pes etmez ve hayalinden vazgeçmez ise tüm sıkıntıların üstesinden gelecektir. Yani azminin, emeğinin karşılığını alacak ve hayalindeki işe, yuvaya, sağlığa kısacası mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacaktır.

Rüyada Abdest Alana Su Dökmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abdest alana su dökmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git