Rüyada Abdest Alan Birisini Görmek

Rüyada Abdest Alan Birisini Görmek
19 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 621 kez okundu.

Rüyada abdest alan birisini görmek, hatalarınızdan arınacağınıza, hayatınıza gelecek olan iyilik ve güzelliklere işarettir. Abdest almak gerçek anlamda kişiyi huzura ulaştıran günahlarından arındıran bir ibadettir. Bu bağlamda rüyada abdest aldığını gören kişi de gerçek hayatta hatalarından ve yaptıklarından dolayı pişman olacak ve en kısa sürede affa ulaşacak demektir.

Rüyada Abdest Alan Birisini Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada-abdest-alan-birisini-gormek-

Rüyada abdest alan birisini görmek, öte yandan rüya sahibi hastalığı olan bir kimse ise bu hastalığından şifa bulacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi her türlü kötülük ve günahlardan arınacak iyilik ve güzelliğe kavuşacaktır. Rüyasında abdesti olduğu halde tekrar abdest aldığın görmek, iyilik ve güzelliklerin üst üste yaşanacağını, hayatında bereket ve bolluğun artacağını gösterir. Soğuk su ile ya da soğuk ve karanlık bir mahzende abdest aldığını gören kimse, uzun süredir istediği şeylere hayırlısı ile kavuşur ve mutluluk onun hayatından eksik olmaz. Rüya sahibi aldığı abdestin ardından namaz kılıyorsa bu tüm üzüntü ve kederlerinin son bulacağını ve uzun bir müddet uğramayacağını gösterir. Abdestin ardından eli ile su içmek, korktuğu şeylerden emin olmaya, iman konusundaki zayıflıkların son bulmasına işarettir.

Rüyada Abdest Alan Birisini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada abdest alan birisini görmek, anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git