Pürüzsüz Dudak Üstüler İçin Öneriler

Pürüzsüz Dudak Üstüler İçin Öneriler
18 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

Pürüzsüz dudak üstüler için öneriler nelerdir ? Pürüzsüz dudak üstleri bütün bayanların en büyük dileklerinden bir tanesidir fakat ne yazık ki birçok bayan bu konuda ne yapacağını, hangi yöntemler ile dudak üstlerini pürüzsüz hale getireceğini bilemiyor. İşte bu yüzden sizler için bir araştırma yaptık ve pürüzsüz dudak üstlerine sahip olmanın yollarını araştırdık. Araştırmalarımız sonucunda pürüzsüz dudaklara sahip olmanın yöntemlerini bulduk ve şimdi bunları sizler ile maddeler halinde paylaşacağız.

  • Tüy dökücü krem ve jilet bıçaklarından kesinlikle uzak durmalısınız.
  • Ağda kullanmayı tercih edin fakat aşırı derecede ısıtılmış ağdadan uzak durun çünkü çok sıcak olan ağda ciltte kızarıklığa sebep olur.
  • Dudak üstü kıllarını aldıktan sonra haftada bir kaç defa karınca yağı kullanın bu şekilde kıllar seyrekleşir.
  • Dudak üstüne haftada 1-2 defa küçük buz parçaları ile masaj yapın daha sık bir görünüm kazandırır.
  • Haftada 2-3 defa 1 tatlı kaşığı bal kullanarak masaj yapmalısınız.

  • Bir miktar toz şekerin içine yarım limon sıkın ve iyice karıştırın daha sonra bunu dudak üstünüze masaj şeklinde uygulayın cildiniz parlak bir görünüm alacaktır.
  • Haftada 1 defa bir kaç damla doğal zeytinyağı kullanarak masaj yapın buda cildi besler ve parlatır.
  • Limon kabuğu ile haftada 1-2 defa masaj uygulaması yapın.
  • Dudak üstüne patates veya salatalık bırakarak vitamin verebiliriz aynı zamanda nemlendirici etkileri vardır.

Evet, hanımlar sıraladığımız bu maddelerden en az 3-4 tanesine uygulamanızı tavsiye ederim çünkü bunlar en doğal yöntemler. Bu yöntemler etkili aynı zamanda da fayda sağlıyor. Çok hassas bir yapıya sahip olan dudak üstünüzün doğal yöntemler ile pürüzsüz, nemli ve ışıl ışıl parlamasını istiyorsanız bu doğal yöntemleri muhakkak kullanmalısınız.

Sağlıklı zamanlar geçirmeniz dileklerimle…

Pürüzsüz dudak üstüler için öneriler nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git