Pürüzsüz Bikini Bölgesi İçin Öneriler

Pürüzsüz Bikini Bölgesi İçin Öneriler
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 27 kez okundu.

Pürüzsüz bikini bölgesi için öneriler nelerdir ? Pürüzsüz bikini bölgesine sahip olmak hemen hemen her insanın en çok istediği şeylerden bir tanesidir. Bikini bölgesindeki tüyler insanı çok rahatsız eden ve hassas bir bölge olduğu içinde tüylerini almak zaman ve uğraş gerektirdiği için birçok insan bu durumdan bıkar ve pürüzsüz bir bikini bölgesine sahip olmak en çok istediği durumlardan biri haline gelir. Eğer sizlerde bu sorunları yaşıyor ve artık pürüzsüz bir bikini bölgesine sahip olmak istiyorsanız sizler için araştırma yaptık ve bu yazıyı sizlerin hizmetine sunmak için itina ile hazırladık. Şimdi öncelikle bikini bölgesi tüylerinden ve kızarıklık morluklardan kurtulmak için bazı tavsiyelerde bulunacağız.

Tüylerden kurtulmanın en kesin yolu lazer epilasyondur fakat bunun dışında bir yöntem kullanıyorsanız tüylerinizi alırken çok dikkatli davranmanız gereken kısımlar vardır. Şöyle ki; ağda kullanıyorsanız aşırı sıcak ağdadan uzak durmalısınız çünkü bu cildinizin tahriş olmasına veya morarmasına sebep olur. Ayrıca bu yöntemi kullanırken ağda bezini tek seferde çekmelisiniz aksi takdirde bikini bölgeniz morarır veya uzun süre kalıcı kızarıklık meydana gelir. Aynı şekilde jilet bıçağı kullanıyorsanız kıllarınızı yukarıdan aşağıya doğru hafif dokunuşlar ile almalısınız böylece bikini bölgeniz çizilmemiş ve tahriş olmamış olur.

Eğer tüy dökücü kremler kullanıyorsanız burada da kremin bekletme süresine çok dikkat etmelisiniz eğer gereğinden fazla bekletilirse cildi tahriş eder ve hatta kalıcı kızarıklıklara sebebiyet verir. Bu yüzden saat tutarak uygulayın bu yöntemi böylece daha etkili bir sonuç elde edersiniz. Bikini bölgesi tüylerini aldıktan sonra karınca yağı kullanmanız o bölgede pürüzsüzlük ve ışıl ışıl bir görüntü oluşturacaktır. Bikini bölgenizin parlak bir görüntüye kavuşmasını istiyorsanız kıllarınızı aldıktan 1-2 saat sonra orijinal zeytinyağı kullanmanız cildinizi ışıl ışıl parlatacak ve tamamen pürüzsüz bir bölge oluşmasını sağlayacaktır.

Sağlıklı yaşam dileklerimle…

Pürüzsüz bikini bölgesi için öneriler nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git