Prima Premium Care Bebek Bezi Modeli

Prima Premium Care Bebek Bezi Modeli
28 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 798 kez okundu.

Bebeğinizin bakımı söz konusu olduğu zaman her şeyden daha dikkatli ve hassas davrandığınızı düşünecek olursak, bez seçiminizi de büyük bir titizlikle yaptığınızı tahmin edebiliriz. Bebek bezleri arasında hem hesaplı hem de kaliteli bir seçim yapmak istiyorsanız Prima Premium Care bebek bezi modelini mutlaka incelemenizi öneririz. Esnek yan bantları sayesinde hareket özgürlüğü sağlamasının yanı sıra, bebeğinizin yumuşacık tenini sizden daha iyi düşünen ve saran bir tasarıma sahiptir.

Prima Premium Care Bebek Bezi Numara ve Bedenleri

a sweet baby sleeping on a blanket

Üstelik Prima bebek bezi tüm modellerinde bulunan ve yeni doğan bebekler için özel üretilmiş göbek oyuntusu özelliği, bebeğinizi her türlü tehlikeden koruyacak ve huzurla uyumasını sağlayacaktır. Pamuksu üt yüzeyi ise elbette ki bebeklerin hassas tenlerini pişiklerden korumak için en mükemmel yoldur. Islaklığı hapsederek teninin kuru kalmasını sağlamak Dry Max teknolojisi ile artık problem olmaktan çıkarak, bebeğinize rahat bir nefes aldıracaktır. Hatta bu sayede nemli hava bebeğin teni ile çok daha az temas ederek temiz hava içeriye daha büyük bir hızla dolar. Dolayısı ile bebeğinizin teni nefes alarak huzurlu hissetmesini sağlar. Prima Premium Care bebek bezi, bebeğinizin cildi için en uygun bakımı sunar. Prima bebek bezi modelleri arasında en ince ve kuru olan bebek bezidir.

Prima Premium Care Bebek Bezi Bedenleri Özellikleri

prima-premium-care-1-3-bebek-beziPrima Premium Care 1 beden modeli ıslaklık göstergesine sahiptir. Eğer bebeğiniz altını ıslattıysa bu gösterge mavi bir renk alacaktır. Bu sayede bebeğinizin bezini ne zaman değiştirmeniz gerektiğini rahatlıkla fark edebilirsiniz.

Prima Premium Care 2 beden, en kuru bebek bezi modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle yapısında yer alan Dry Max teknolojisi ile birlikte bezde yer alan tüm ıslaklığı hapseder ve bebeğinizin cildinin 12 saat kadar uzun bir süre kuru kalmasını sağlar. Prima Premium Care 3 beden, bebeğinizin rahatlığı için özel olarak tasarlanmıştır. Ayarlanabilir yapışkan kenarları bebeğinizin kendisini en rahat hissedeceği şekilde ayarlayabilirsiniz.

Prima Premium Care 4 beden, özellikle bebek bezinin esnek kenarlara sahip olması, bebeğinizin cildinde kızarıklık oluşmasını engelleyecek ve onu oldukça rahat ettirecektir. Artık bebeklerinizin bacakları oldukça rahat bir şekilde hareket edecek. Çünkü bebek bezi içerisinde yer alan gereksiz dolgular çıkartılmış ve ultra ince bir bebek bez hedeflenmiş.prima-premium-care-4-5-bebek-bezi

Prima Premium Care 5 beden, İçeriğinde yer alan pamuksu malzemesi ile bebeğinizin cildinin sürekli olarak nefes almasını ve rahatlatmasını sağlar. Ayrıca içeriğinde yer alan Aloe kremi ile birlikte bebeğinizin cildine ekstra bir cilt bakımı uygular. Gözenekli yapısı ile birlikte bebeğinizin cildi artık daha rahat ve kuru olur ve hava ile sürekli temas eder. Özel olarak tasarlanmış petek desenli tabaka, çok yoğun sıvıları emer ve içerisine hapseder. Bu sayede bebeğinizin cildinin tahriş olmasına ve sıvıdan etkilenmesini engeller.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git