Prima Aktif Bebek Bezi Modeli

Prima Aktif Bebek Bezi Modeli
28 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 525 kez okundu.

Bebekler için her şeyin en iyisini düşünmek ve istemek ebeveynlerin ortak noktalarından biridir. Özellikle de bezler söz konusu olduğu zaman aileler daha dikkatli davranırlar. Bunun sebebi bebeklerin hassas ve özel tenlerinin zarar görmemesidir Ama dikkat edilmesi gereken başka bir nokta daha vardır ki buda en az bebeklerin tenleri kadar önemli bir konudur. Minicik vücutlarında yapısal bozukluklar oluşmasını önlemek ve hareket kapasitelerini çoğaltmak için, kullanılan bebek bezi oldukça esnek ve rahat olması gerekmektedir.

814080f9bebek-bezi1

Prima aktif bebek bezi, bebeğinizin hareketlerini asla kısıtlamayan yapısı ile onun mükemmel bir gün geçirmesini sağlar. Yan bantların esnek olması prima aktif bebek bezinin en avantajlı özelliğidir. Üstelik kuru yüzeyi ve hızla sıvı emen mikro inci tanecikleri sayesinde bebekler kendilerini çok güvende hissederek mutlu olurlar. Bebeğinizin kilosuna ve yaşına göre çeşitlilik gösteren aktif bebek bezini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Prima Aktif bebek bezi ile birlikte artık bebeğinizin altı uzun süre kuru kalacak. Özellikle yapısında yer alan esnek bantlar ile artık sızıntılara son vereceksiniz ve bebeğinizin gün boyu daha rahat olmasını sağlayacaksınız. Bebeğiniz uykuda iken ekstra uyku tabakası ıslaklığı hızlıca emer ve bebeğinizin rahat bir şekilde uyumasını sağlar. İçeriğinde yer alan mikro gözenekler ile nemli havayı hızlı bir şekilde dışarı atar ve bebeğinizin cildinin sürekli olarak kuru kalmasını ve tahriş olmamasını sağlar. Eğer sizde bebeğinizin sabah mutlu bir şekilde gözünü açmasını istiyorsanız Prima bebek bezi tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git