Pembe Şal Modelleri

Şallar kombinlerin en önemli parçalarından biridir, her tesettürlü bayan gar dolarında renginden desen desen şallar mevcuttur. Bu renklerin arasın da yer alan pembe renk tesettürlü giyimin önemli renklerinden biridir. Şallar da bu renk geniş kullanım alanı bulmaktadır. bu yıl pembe şallar göz attığımızda düz renkler kadar desenli ve detaylı pembe şal modelleri mağazalar da yer aldığını görmekteyiz.

Yeni Sezon Pembe Şal Modelleri

pembe şal modelleri

İki renkli pembe şal modelleri bu model pembe rengin ağırlıkta olduğu ara farklı bir rengin pembe şalda kullanıldığı ve pembe şal da ki püskü detayı ile oldukça uyum sağladığı şık ve güzel bir pembe şal modelidir.

Dantel işlemeli pembe şal modelli bu yıl dantel detaylar hemen hemen her renkte ki şallar da kullanım alanı bulmuştur. Pembe renk şala da oldukça güzel uyum sağlamıştır. Dantel deseninin rengi siyah olan ve pembe ile güzel bir uyum sağlamıştır. Tercihler arasında yerini alan bir modeldir.

Düz renkli ve düz renkli parlak kumaşlı uçları püskü detaylı olan pembe şal modeli bu modeller de ön olanda olan ve en çok tercih edilen modellerdir.

En Güzel Pembe Şal Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git