Pastel Mat Ruj

Pastel Mat Ruj
20 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.296 kez okundu.

Son zamanlar da bayanları en çok heyecanlandıran Pastel mat ruj serisidir. Kesinlikle aradığınız mutluluk bu seride. Pastel mat ruj gloss şeklinde, aplikatörü ve kıvamı sıvı yapıdadır. İlk uygulamada parlak görünüm sağlar fakat bir kaç dakika içinde kuru ve mat görünüm elde edersiniz. Pastel mat rujların sürümü aplikatörü sayesin de çok kolaydır, resmen mühür gibi olur dudağınız da. Mat rujlar yapısı itibari ile dudağın çizgilerini belli eder ve kurutmaya meyillidir. Fakat duruşları çok harikadır. Bir kullanan bir daha asla vazgeçemez. Pastel mat rujları kullanmadan yaklaşık 5 dakika önce renkli olmayan bir dudak balmı uygulayarak dudaklarınızı nemlendirin.

Pastel 09 numara mat ruj, inanılmaz derece de canlı bir kırmızıdır. Kırmızı ruju sürmek zordur fakat rengi nedeni ile bu renge bayılacak ve elinizi alıştıracaksınız. Pastel 09 numara mat kırmızı ruj beyaz tene aşırı yakışan bir renktir. Her ne kadar kırmızı esmere yakışır denilse de serinin bu numarası beyaz tenliler de şahane duruyor.

pastel-mat-rujlar

Pastel 15 numara mat ruj en güzel kahve tonudur. Kahvenin tonu aşırı koyu değildir o nedenle her tür makyaja kolayca uyum sağlar ve joker denebilecek bir renktir. Pastel 15 numara mat ruj genel de bayanlar tarafından kullanılan 3 renk arasında yer alır.

Pastel 20 numara mat ruj gül kurusunu andıran pembe bir tondur. Dudağa sürüldükten sonra hafif bir şekilde kahve tonuna dönme ihtimali olsa da, gayet güzel bir tondur. Pastel 20 numara mat ruj, tüm cilt tonlarına uyabilen soğuk pembe tonlarından biridir. Buğday tenli bayanlara çok yakışmaz denilse de bu ruj oldukça başarılı görünüm sağlar, çok sık olarak da tercih edilir.

pastel-mat-ruj-kadin

Pastel mat ruj kalıcılığı oldukça fazladır, fakat yemek yeme su içme gibi durumlar da renk açılması olabilir. O nedenle ara ara rujunuzu tazeleyerek rengin açılmasını engelleyebilirsiniz. Pastelin mat ruj serisini Watsons, Gratis gibi mağazalar da 18.90 gibi fiyatlar da bulabilmeniz mümkündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git