Parlament Şal Modelleri

Parlament şal modelleri mavi ile lacivert arası bir renktir ve açık renk kıyafetlerle olduğu gibi yeşil tonları ile de oldukça uyumludur. Günümüzde ilerleyen tesettür giyimde de bu renk bir çok giyim parçası için kullanılmakta ve sezonun trend renkleri içinde yerini almıştır. Doğal olarak kullanılan bu renkler tesettür giyimin çok parçalı olmasından dolayı bir biri ile kombinlenmesini sağlayacak şekilde hazırlanmaktadır. Renklerin uyumu ister istemez giyimde en önemli unsurdur. Eh bayanların giyime olan düşkünlüğü kadar şık görünme istekleride düşünüldüğünde seçeneklerde bir o kadar artmaktadır.

Yeni Sezon Parlament Şal Modelleri

erbil tafta parlament şal

Parlament renginin kıyafetler içinde yer alması kadar şal ve eşarp modelleri içinde de kullanılması kıyafetlerini tamamlamak isteyen bayanlar açısından önem kazanmaktadır. Parlament şal modelleri, şal kullanımında artması ile özellikle genç ve orta yaştaki bayanların rahat kullanımı kıyafetleri ile uyumu, spor giyinme imkanı vermesi, çalışan bayanların ise daha rahat etmeleri nedeni ile ön plana çıkmıştır.
Özellikle yeni trend olan çıt çıt şal modelleri büyük bir kolaylık sağlamıştır.

Gelelim parlament renkli şal modellerine, çift yönlü şal modelleri, çizgili, desenli, jakarlı, digital baslıkı bir çok şal çeşidi olup bu şallar isteğe ve kullanım amacına mevsime görede kumaş farklılıkları göstermektedir. 100% ipek şallar olduğu gibi ipeğin belli oranlarda kullanılarak ipeksi görünüm verilmiş şallarda mevcuttur. Polyester, viskon, keten, saten, pamuklu kumaşlardan üretilen şal modelleri bayanların hem keselerine hemde giyim tarzlarına göre tercih etmesine olanak sağlamaktadır.

Parlament şallar özellikle beyaz ile olan uyumu nedeni ile yaz aylarında bayanların başlarını süsleyerek kıyafetlerinde güzel bir şıklık yakalamalarına olanak veriyor. Her yüz tipine ve ten rengine de uyumlu olması tesettürlü bayanların tercih etmesinde etkiyi arttırmaktadır.

En Güzel Parlament Şal Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git