Papaz Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ?

Papaz Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ?
20 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 887 kez okundu.

Papaz büyüsü, gizli ilimler ve fallar içerisinde en yaygın olarak bilinen büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Çok eski zamanlardan bu yana sevilen kişiyi kendisine aşık etmek, dargın sevgililerin veya ayrılık aşamasına gelmiş eşlerin birleşmesini sağlamak ve giden sevgiliyi geri döndürmek için yapıldığı için hayırlı şeylere vesile olduğu da düşünülen etkili bir büyüdür. Fakat bazı hocalar tarafından Allah izin verdiği sürece tutar şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı kaynaklara göre emin ellerde ve etkili bir şekilde yapılan büyü sadece yapan kişi tarafından bozulabilen ve anlaşılabilen bir büyüdür. Yani papaz büyüsünü yapan kişinin dışında hiçbir doğa üstü güç (yıldızname de dahil) bu büyünün varlığını çözümleyemez ve üzerinde etki sağlayamaz.

papaz büyüsü nedir

Günümüzde çok fazla uygulanan bir büyü çeşidi olmasa da farklı teknikleri birçok hoca tarafından bilinir ve yapılır. En yaygın yapılan papaz büyüsü ise kadınların adet kanı ile yapılandır. Üzerine biraz da gül suyu eklenip yapılan karışıma hocalar tarafından sürekli birtakım dualar okunur. Papaz büyüsü en ilginç taraf ise hazırlanan bu karışımın erkeğe yedirilmesidir. Bu karışımı yiyen erkeğin kadınına hayran olacağı ve gözünün asla başkasını görmeyeceği söylenir. Tersi söz konusu olduğunda ise ( kadının erkeğe aşık olması istenirse) erkeğin menisi kullanılır. Daha masum şekilde yapılanlar da vardır ve bu tarz papaz büyülerin idrar veya tükürük kullanılabilir. Bu uygulamaların hepsi bizim dinimizin aksine davranışlar olduğu için ismi özellikle papaz büyüsü olarak geçmektedir. Papaz büyüsünü anlamanın en kolay yolunun normalden farklı davranmaya başlandığını söyleyen hocalar bu büyüyü yapmanında bozmanında oldukça zor olduğunu söylerler.

Büyü ve büyücülerden uzaklaşın ve onlara kesinlikle itibar etmeyiniz.

Rasûlüllah (s.a.s)’da bir hadislerinde sihrin büyük günahlardan ve helak edici yedi şeyden biri olduğunu belirtmişlerdir. Rasûlüllah (s.a.s); “Bir düğüme üfüren sihir yapmış olur. Sihir yapan da şirke girer.” (Nesâi, Tahrimüd-Dem, 19) buyurmuşlardır.

Kur’an-ı Kerim, büyülerden ve büyücülerin şerlerinden sadece Allah’a sığınmanız gerektiğini buyurur.

“Düğümlere nefes eden büyücülerin şerrinden Allah’a sığınırım.” (Felâk, 113/4).

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git