Oğlak ve Terazi Burç Uyumu

Oğlak ve Terazi Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 427 kez okundu.

Oğlak burcu ve terazi burcu uyumu nasıldır ? Oğlak ve terazi uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Oğlak Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Oğlak burcu ile terazi burcu arasındaki uyum çoğu burçta rastlanmayacak kadar iyi, hoşgörülü ve saydamdır. Oğlak burcu disiplini, güveni seven bir burçtur. Terazi burcu da sağduyulu, sevgi dolu, düzenli bir burçtur. Bu iki burç yan yana gelince ortaya muhteşem bir ilişki çıkar. Sevgisini sevdiğinden esirgemeyen bu iki burç her zaman birbirlerine karşı sevgi dolu, yalansız bir ilişki içindedir. Oğlak burcu bazen yalnız kalmak isteyebilir fakat terazi burcu yalnız kalmayı hiç sevmez bu konuda aralarında tartışma yaşanabilir. Adaleti ve dengeyi seven terazi burcunun yanında huzur dolu anlar yaşar oğlak burcu.

 

Oğlak burcu toprak grubunda bulunur, terazi burcu hava grubuna mensuptur. Bu nedenle anlaşmaları biraz sorunlu olabilse de yükselenlere bakıldığında bu durum tam tersi şekilde olabilir. Oğlak ve terazi burcu çok iyi anlaşabilir. İki burçta güven veren burçlar arasındadır. Bu sayede ilişkileri sarsılmaz güvenle doludur. Oğlak burcu ve terazi burcu çok iyi arkadaş olabilir. her zaman dertlerini ve sıkıntılarını birbirlerine anlatabilirler. İki burçta samimiyeti seven, doğrudan yana olan insanlardır. Bu nedenle ilişkilerindeki dürüstlük herkesin arayıp bulamadığı türdendir. Birbirlerine karşı her zaman dürüst, her zaman net olmayı severler.

Ayrılırken bile arkalarında kırılmış bir kalp bırakmak istemezler. Onlar için yastığa başını koyunca duydukları huzur olmazsa olmaz bir duygudur. Eğer huzursuz bir durum varsa hemen içindeki huzursuzluğun nedenini araştırır, bulur ve huzur buluncaya kadar ellerinden geleni yaparlar. Bu iki burçta sevdikleri insanları baş tacı eder sevmedikleri insanları hayatlarına dahil etmezler. Oğlak burcu terazi burcu kadar dost canlısı olmasa da onun arkadaşı olan kişi her zaman arkadaşı olacak olan kişidir. Kötü gün dostudur. Terazi burcu ise arkadaş canlısı bir insandır. Her zaman omzunda ağlayacak bir dost bulabilir. İnsanlar tarafından çok sevilir. Sevgi dolu bir burçtur terazi burcu.

Oğlak ve Terazi Aşk Uyumu

Peki, oğlak terazi aşk uyumu nasıl ?

Oğlak burcu içine kapanık bir burçtur. Bazen yalnız kalmayı çok sever. İlişkide güven olmazsa oğlak burcu için o ilişki yok demektir. Terazi burcu ise eğlenmeyi seven dışa dönük bir burçtur. Ama oğlak burcu ile ilişk yaşamak istiyorsa kendini ona açmalı, ona sevgisini ve sadakatini hissettirmelidir. Oğlak burcunun aşkta aradığı sadakattir. Eğer terazi burcu oğlak burcunun istediği kadar sadık olabilirse aşkına o zaman çok iyi bir ilişki yaşarlar. Oğlak burcu haksızlığa gelemeyen bir burçtur. Tanımadığı birine bile haksızlık yapılsa onun için bu durum bile büyük adaletsizliktir. Haklı olanı savunmayı sever.

Terazi burcu da adaleti temsil eden bir burçtur. Bu durum iki burcun iyi anlaşmasını sağlar. İki burçta aşklarına sahip çıkarsa uzun soluklu güzel bir ilişkiyi sürdürebilirler. Oğlak burcu kıskanç tavırlar sergileyebilir, sahiplenmeyi sever bu duruma terazi burcu sert çıkmamalı, onu anlamalıdır. Eğer terazi burcu, oğlak burcunun sahiplenici tavırlarını hoşnutlukla karşılarsa tadına doyum olmaz bir sevda başlar. Oğlak bazı duygularını içinde yaşayabilir bu durum terazi burcunun hoşuna gitmeyebilir. Oğlak burçlarının içindeki duyguları bilmek için ona çaktırmadan sorular sorarak bu duyguları öğrenebilirsiniz. Bazen bir sevgili olarak oğlak anlaşılmaz olsa da aslında oğlak burçları sadık, sevgi dolu bir sevgili olurlar. Terazi burcu daha dışa dönük yanıyla oğlaklar için eğlenceli bir sevgili olabilirler.

Oğlak ve Terazi Evlilik Uyumu

Peki, oğlak terazi evlilik uyumu nasıl ?

Oğlağın duygusallığı ilk başta hoşunuza gidebilir ama onun görüş yapısı bir teraziden çok farklıdır. Oğlak, maddeye çok düşkündür ve onun materyalistliği bir süre sonra sinirlerinizi bozabilir. Bu insanla evlilik zor olabilir. Fakat bir oğlağın işine düşkün olması kendisi için değildir. Sizi daha iyi şartlarda yaşatabilmek içindir. Oğlaklar evlilikte rahatı ve huzuru sever eğer bir terazi burcu olarak oğlağın içinden geçen iyi niyetleri anlayabilirseniz bu evlilik iyi gidebilir. Fakat oğlak ile anlaşmak bazen zor olabilir. O na karşı anlayışsız olursanız bu evlilik hiç de iyi bir fikir değildir. Bu iki burç evlenirken birbirlerini iyi tanımalı, karar alırken birbirlerine danışmalıdır. İki burç da düzensizliğe karşıdır.

Birbirlerinin düzenlerini de bilmeli alacağınız kararları birlikte almalısınız. Bir evlilikte birbirini anlayamamak evliliğin sonunu getiren en önemli unsurdur. Bu iki burç bazen zıtlaşabilir ve ilişkinin temelinde olması gereken güveni zedeleyebilirler. Oğlak için güven her şeyden önemlidir. Eğer terazi burcu oğlağa istediği güveni veremezse bu evlilik bitmiş demektir. Ne olursa olsun aralarında büyük tartışmalar yaşanmış olsa da affedilebilir. Bu iki burç da affetmeyi bilir. Fakat tek affetmedikleri şey yalandır. Yalanı asla sevmezler. Bu nedenle evliliklerinde yalan olursa bu evlilik kısa sürer.

Terazi burcu eğlenmeyi seven, arkadaş canlısı bir burçtur. Oğlak burcu ise daha sakin, içine kapanık bir burçtur. Bu durum evlilikte anlaşmazlıklara yol açabilir. Biri eğlenmek isterken biri yalnız kalmak isteyebilir. Böyle durumlarda uzlaşmayı bilmelisiniz. Aksi takdirde bu zıtlaşma evliliğinizi çıkmaza sürükler. Birbirinize olan saygının devam etmesi için eğlenecek zamanları ve sakin kalınacak zamanları planlayın. Bu şekilde ilişkiniz düzene girer. Mutlu bir evlilik yaşarsınız.

Oğlak ve Terazi Cinsel Uyumu

Peki, oğlak terazi cinsel uyumu nasıl ?

Oğlak ve terazi ilişkilerinde sorunlar yaşanabilir. İlişkide terazi tembellik yaparken oğlak daha istekli olabilir. Terazinin sosyal olması oğlağa iyi gelmez. Oğlağın aşırı maddeci olması teraziyi hoşnut etmeyebilir. Bütün bunlara rağmen bu ikili arasında muazzam bir çekim gücü oluşur. Yatakta anlaşabilseler de fikir açısından birbirlerine zıt düşebilirler. Oğlak cinsellikte de güven ister. Bu güveni terazi ona veremeyebilir. Bu durum ilişkilerini olumsuz etkiler. Oğlak terazinin cazibesine kapılabilir. İlk zamanlar çok iyi bir ilişki yaşasalar da bu durum gün geçtikçe azalacaktır. Birbirlerine karşı olan istekleri zamanla azalabilir.

Oğlak burcu ve terazi burcu uyumu nasıldır ? Peki, oğlak terazi uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git