Oğlak ve Oğlak Burç Uyumu

Oğlak ve Oğlak Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 70 kez okundu.

Oğlak burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Oğlak ve oğlak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Oğlak Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Bazı kişilerde iki tane aynı burca sahip olan kişilerin bir arada olması onların sorunlu bir ilişki yaşamasına sebep olur iken, bazı kişilerde ise onların birbirini anlaması nedeni ile mükemmel ve harika olan bir ilişkiye sahip olmasını sağlamaktadır. Aynı huy, aynı özellik, aynı karakter ve her şeyi de tamamen aynı olan iki tane oğlak burcunun bir araya gelmesin ya çok güzel bir uyumun ortaya çıkmasını oluşturur ya da ne yazık ki daha yolun başında kusurlarla dolu bir uyumsuzluğun oluşmasına sebep verir. Bu iki kişi aynı düşünce yapısına, aynı karaktere ve huya (özellikle hayatta daima geleneklere bağlı oluşuna ve her zaman disiplinli olmalarına) sahip olduğundan dolayı birbirlerini çok rahat bir şekilde anlayabileceklerdir.

İşte bu sebepten dolayı bu ikili birbirlerinin isteklerine göre hareket edebilecek ve güzel bir uyum elde edebileceklerdir. Hele ki yolun en başında yer alan zor olan bir kaç ayı atlattıktan sonra işin en zorlu kısımını bitirmiş olacaklar ve önlerine çıkabilecek herhangi bir engel kalmadığını fark ederek güzel bir ilişkinin sağlam temellerini atmayı başaracaklardır. (özellikle ilk 3 ay bu kişiler için oldukça tehlikelidir. Bu süreç boyunca birbirlerini anlama eğiliminde olur ve sıkılmadan bu şekilde ilerler iseler en zor sınavı rahatlık ile vermeyi başarmış olurlar. Fakat bu süreç boyunca oflayarak ve sıkılarak, kasılarak ilerler iseler işte bu ilişkinin kısa vadeli olduğunun çanlarını çalmış olurlar)

Oğlak ve Oğlak Aşk Uyumu

Peki, oğlak oğlak aşk uyumu nasıl ?

Birbirine benzeyen iki ikiz kardeş hayal edelim. İşte bu iki oğlak da az önce kurduğumuz hayal gibi birbirine benzeyen iki kardeş gibidir. Her ikisi de aşktan önce işe önem verdiğinden dolayı ilişkileri esnasında birbirleri ile ilgilenmeyi ihmal edebilirler. Hal böyle olunca daha çok monoton adını verdiğimiz bir ilişki meydana gelebilmektedir. (buda bir süre sonra can sıkan bir ilişkiyi ortaya koymaktadır) Fakat işine bu kadar sadık olduklarından dolayı da birbirlerinin kariyerleri boyunca birbirlerine çok büyük destekleyici potansiyeline sahip olacaklardır.

Oğlak burcu dediğimiz zaman planlar ve projeler direkt olarak akla gelmektedir. Liderlik ya da otorite her ne derseniz deyin bu burcun doğasında olan bu terimler karşılıklı bir hal aldığı zaman birbirleri üzerinde aşk hayatı boyunca sürekli olarak liderlik savaşı vereceklerini direk olarak akla gelmekte ve bir süre sonrada bu duruma şahit olunmaktadır. İşte bu hareketlerin farkına varmaz ve önlemini almaz iseler beraberlikleri boyunca çok zorluklar çekeceklerdir bizden söylemesi. (aklınızı başınıza toplayın liderlikten vazgeçin, azıcık renkli bir hayat için savaşın)

Kısaca tüm kurmuş olduğumuz cümleleri toplayacak olursak her iki tarafında işlerine çok fazla düşkün olmasından dolayı birbirlerine zaman ayıramamaları sebebi ile oldukça sıkıcı ve renksiz bir ilişkinin ortaya çıkabileceğini söyleyebiliriz. Eğer ki bu iki kişi bu sıkıcı halden vazgeçmek ister ise ve olur da hayatlarına bir renk katmak isterler ise ilişkilerinin biraz canlanıp istenilen kıvamı geleceği de mümkün olabilmektedir ama bu tamamen iki kişinin kendisine bağlı bir durumdur. Eğer ki her iki taraf da bunun farkına varmazsa bir süre sonra monoton olan ilişki onları doğal olarak sıkacak ve ayrılık kapısı kapılarını ne yazık ki çalmış olacaktır.

Oğlak ve Oğlak Evlilik Uyumu

Peki, oğlak oğlak evlilik uyumu nasıl ?

Bu iki burç oldukça iş kolik olduklarından dolayı evlilikleri boyunca pek fazla maddi sıkıntılar çekmeyeceklerini düşünmek ve hatta bunlara şahit olmak muhakkak olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Aynı zamanda bu iki aynı özelliğe sahip olan oğlaklar ailelerini çok fazla sadık olan ve aynı zamanda düşkün olan kişiler olduklarından dolayı her zaman birbirlerinin ailelerine saygı göstereceklerini rahatlık ile söyleyebilir ve aynı zamanda birbirlerinin ailelerinin yanında olmayı tercih edeceklerini de rahatlıkla dile getirebiliriz.

Aile terimini çok fazla özen gösterdiklerinden dolayı evlilikleri boyunca da genel olarak bakıldığı zaman kavgasız bir halde yürüyebilecek bir evlilik yaşayacaklarını rahatlıkla söyleyebilmek mümkündür. Özellikle bu iki kişi sorumluluk almasını çok iyi bir şekilde bildiklerinden dolayı ve sorumluluklarını rahatlıkla yerine getiremediklerinden dolayı her şeyin üstesinden evlilikleri boyunca rahat bir şekilde gelebileceklerdir. Özellikle kuralları ile yaşamayı seven bu ikili birbirlerinin kurallarına saygı gösterdiğinden dolayı saygı ve anlayış hiçbir zaman evlerinden eksik olmayacaktır. Yani kısaca iki oğlak burcuna sahip olan kişilerin evlilik uyumları gayet saygı çerçevesinde içerisinde ilerleyecek olan bir evlilik ile devam edecektir demek mümkündür.

Oğlak ve Oğlak Cinsel Uyumu

Peki, oğlak oğlak cinsel uyumu nasıl ?

Özellikle oğlak burcuna sahip olan erkekler bu konu hakkında oldukça tutkulu davranış gösteren erkeklerdir. Fazla tutkuya sahip olan bu erkekler birçok kadını elde edebildikleri gibi aynı zamanda sadık olmayı da çok iyi bir şekilde başarabilmektedir. Oğlak burcuna sahip olan kadınlara ise göz attığınızda gelenekleriyle her zaman ilerlemeyi seven ve bunu cinsel hayatında yansıtan ve her daim kontrollü bir şekilde cinsel hayatı boyunca bu adımlar ile ilerleyebilen kadınlardır.

Bu ikili karşı karşıya geldiği zaman birinin tutkusu ve bir diğerinin kontrolü birbirlerine en başta çekici gelebilmektedir. Fakat aynı zamanda birbirlerini anlama konusunda da zorluklar oluşmasına sebebiyet de verebilmektedir. Eğer ki oğlak burcuna sahip olan erkekler oğlak kadınının kontörlü olan hayatına uyar ve onun kurallarına göre yaşamayı tercih eder ise oldukça tutku dolu bir uyumun ortaya çıkabileceğini rahatlık ile dile getirebiliriz. Fakat çok fazla tutkulu adam bu duruma dayanamaz ise işte bu esnada pek bir uyumun oluşabileceğini söylemek olabildiğince zordur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git