Oğlak ve Kova Burç Uyumu

Oğlak ve Kova Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

Oğlak burcu ve kova burcu uyumu nasıldır ? Oğlak ve kova uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Oğlak Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Oğlak burcuna sahip olan kişiler oldukça inatçı bir karaktere sahip olan kişilerdir. Hal böyle olunca bu kişiler özellikle onlarla zıtlaşan kişiler ile çok zor bir şekilde anlaşmaktadır. Özellikle bu burca sahip olan kişilerin en belirgin ve rahatsız edici özelliği belli başlı kurallarının olmasıdır. Aynı zamanda kısıtlamak kelimesinden de fazlası ile hoşlanan kişilerdir bu kişiler.

Kova burcuna sahip olan kişiler için ise kullanılacak en güzel kelime özgürlük olmalıdır. Bu kişilerin özgürlüklerine burnunuzu sokmadığınız sürece sizi başının üstünde ömür boyu taşırlar. Fakat oğlak ve kova oldukça zıt karakterlere sahip kişilerdir ki bir araya geldiklerinde özellikle kovalar kendilerini adeta kafesin içerisine kapatılmış olarak hissetmektedirler. Peki her şeye rağmen bu ikili uyuma diğer konularda nasıl olmaktadır?

Oğlak ve Kova Aşk Uyumu

Peki, oğlak kova aşk uyumu nasıl ?

İlk olarak oğlak erkeği ve kova kadını arasında yer alabilecek uyuma bir göz atalım. Oğlak erkekleri oldukça ciddi ve olgun hareketleri ile göze çarpmaktadır. Hatta bu özelliklerinden dolayı yediden yetmişe herkesin ilgisini çekmeyi başarmaktadırlar. Kova burcu kadını ise bakıldığı zaman ciddi görünümünden daha çok rahat olan tavırları ile göze batmayı sağlamaktadır. Yani bu ikiliyi yan yana koyduğumuz vakit her ikisinin de birbirlerinden oldukça farklı bir görünüşe sahip olduğunu görmekteyiz. Bu ikili oldukça zıt olduklarından dolayı bir ilişkiye adım attıkları vakit özellikle ilk zamanlarda oldukça deli dolu bir aşka şahit olurlar. Fakat zaman ilerledikçe aralarında kavgalar büyümeye başlar ve birbirlerine ait olmadıklarını düşünüp ilişkiye son verme kararı alabilirler. (eğer ki kova kadını bir şekilde fedakarlıkta bulunmak isterse bu ikili güzel bir birliktelik yaşayabilir)

Şimdi oğlak kadını ve kova erkeği arasında oluşan uyuma bir göz atalım. Bu kadın ve erkek birbirlerinden çok ama çok farklı özelliklere sahip olan iki kişidir. Bu yüzden dolayı bu ikili ilişkileri esnasında sıklıkla kavga edecektir. Bu burca sahip olan kadınlar toplum arasında oturup kalmasına dikkat eden ve özellikle konuşmalarında son derece ciddi olan kadınlardır. İşte bu esnada kova erkekleri ile aralarında zıtlıklar oluşmaya başlamaktadır. Çünkü bu erkekler bu kadınların ciddi hallerine gülünç bir şekilde yorum yapmaya başlayacaktır. Hal böyle olunca bir süre sonra bu kadınlar bu ilişkiyi hayatlarında istemeyeceklerdir. Açıkçası bu ikili arasında uzun sürecek bir aşk uyumu olacağını söylemek çok zordur.

Özellikle oğlak burcu kadını ilişkisi esnasında hem yönetmeyi hemde sözünü geçirmeyi seven bir kadındır. Ancak ilişkinin böyle olacağına inandığı vakit birisi ile bir yola adım atmak isteyecektir. Fakat kova erkeğinin isteklerinin tam tersi özelliklere sahip olduğunun farkına vardığında adeta deliye dönecektir. İşte bu esnada ipler yerinden sallanacaktır. Eğer ki kova burcu erkeği çok seviyor ise bu kadına karşı bir değişim göstererek onun kurallarına uymayı kabul eder ise bu kadın onun için ne yapması gerekiyorsa yapmaktan geri kalmayacaktır. Aslında birbirlerine karşı son derece sadık kalabilecek özelliklere sahip olan bu ikili aynı zamanda birbirlerinin farklı karakterlere sahip olduklarından dolayı deli dolu bir aşka sahip olabileceklerdir. Bu tamamen onların birbirlerine karşı göstermiş olduklarına duruma göre belli olacaktır.

Oğlak ve Kova Evlilik Uyumu

Peki, oğlak kova evlilik uyumu nasıl ?

Kova burcuna sahip olan kişiler son derece özgür kalmayı seven kişiler olduklarından dolayı, evlilikleri boyuncada hayatlarında yer alan kadının ellerine özgürlüğünü vermekten geri kalmayacaktır. Aynı zamanda bütün bunlara rağmen evliliği boyunca eşine sadık olarak yaşayacaktır. Fakat olur da oğlak burcuna sahip olan kişi onun özgürlüğünü kısıtlarsa işte sivri dilli kova evliliğinden soğumaya ve hatta evliliği inceldiği yerden koparmaya niyet edecektir. İşte tüm bunları okuduktan sonra oğlak burcuna sahip olan kişilerin ne kadar kısıtlayıcı ve disiplinli oldukları direk olarak akıllara gelmektedir. Kovaların evlilikleri esnasında değişken ve özgürlükçü takılmak istemeleri oğlakları son derece rahatsız edecektir. Bu ikilinin güzel bir evlilik geçirebilmesi için birbirlerine birçok fedakarlıklarda bulunmaları gerekmektedir. Aksi taktirde pek sağlıklı yada uzun bir evlilik olması söz konusu değildir.

Oğlak ve Kova Cinsel Uyumu

Peki, oğlak kova cinsel uyumu nasıl ?

Oğlak burcuna sahip olan kişilerin her zaman dışarıdan bakıldığı zaman gizemli halleri bulunmaktadır. Bu burçta yer alan kişilere bu sebepten dolayı çoğu zaman kapalı kutu denilmektedir. İşte bu gizem dolu olan kişi kova burcuna sahip olan kişi tarafından seksi olarak gözükmektedir ve hal böyle olunca daha çekici bir kıvam almaktadır. Bu ikili aralarında çok iyi sohbet konusu bulabilmektedir. Fakat bu durum sadece arkadaşlık olarak birbirlerine iyi gelmektedir.

İkili arasındaki durumu bir aşka dönüştürecek olur ise birinin özgür hali ile bir diğerinin sert duvarları karşı karşıya gelerek kavga oluşturacaktır. Bu sebepten dolayı bu ikili ilişkileri esnasında birbirlerini anlayamadıklarından dolayı sürekli tartışacak ve bu tartışmadan dolayı cinsel hayatları hep yarım kalacaktır. Çoğu kişilerin oldukça renkli ve çekici bir cinsel hayatı varken bu ikilinin sorunları çözülmediği sürece hayallerinde yer alan uyumu yakalamaları çok zor olacaktır.

Ancak bu ikili birbirlerini çok sever ve birbirlerinin düşüncelerine saygı duyarak anlayış içerisinde yaşamayı kabul eder ise işte o esnada oldukça hareketli olan bir uyumu elde etmeyi başarmış olacaklardır. Bunun içinde en büyük görev kova burcuna sahip olan kişilere düşmektedir. Aynı zamanda oğlak burcu her ne kadar partnerine karşı yatak içerisinde soğuk bir duvar gibi dursa dahi, partnerinin vücudunu tanımaya başladıkça ve onu sevmeye başladıkça kendini ona açmaya başlar. Bu burca sahip kişiler oldukça ihtiraslıdır ve bu durumu yalnızca partnerlerine alıştıktan sonra göstermeyi tercih ederler.

Oğlak burcu ve kova burcu uyumu nasıldır ? Peki, oğlak kova uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git