Oğlak ve Kova Burç Uyumu

Oğlak ve Kova Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 253 kez okundu.

Oğlak burcu ve kova burcu uyumu nasıldır ? Oğlak ve kova uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Oğlak Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Oğlak burcuna sahip olan kişiler oldukça inatçı bir karaktere sahip olan kişilerdir. Hal böyle olunca bu kişiler özellikle onlarla zıtlaşan kişiler ile çok zor bir şekilde anlaşmaktadır. Özellikle bu burca sahip olan kişilerin en belirgin ve rahatsız edici özelliği belli başlı kurallarının olmasıdır. Aynı zamanda kısıtlamak kelimesinden de fazlası ile hoşlanan kişilerdir bu kişiler.

Kova burcuna sahip olan kişiler için ise kullanılacak en güzel kelime özgürlük olmalıdır. Bu kişilerin özgürlüklerine burnunuzu sokmadığınız sürece sizi başının üstünde ömür boyu taşırlar. Fakat oğlak ve kova oldukça zıt karakterlere sahip kişilerdir ki bir araya geldiklerinde özellikle kovalar kendilerini adeta kafesin içerisine kapatılmış olarak hissetmektedirler. Peki her şeye rağmen bu ikili uyuma diğer konularda nasıl olmaktadır?

Oğlak ve Kova Aşk Uyumu

Peki, oğlak kova aşk uyumu nasıl ?

İlk olarak oğlak erkeği ve kova kadını arasında yer alabilecek uyuma bir göz atalım. Oğlak erkekleri oldukça ciddi ve olgun hareketleri ile göze çarpmaktadır. Hatta bu özelliklerinden dolayı yediden yetmişe herkesin ilgisini çekmeyi başarmaktadırlar. Kova burcu kadını ise bakıldığı zaman ciddi görünümünden daha çok rahat olan tavırları ile göze batmayı sağlamaktadır. Yani bu ikiliyi yan yana koyduğumuz vakit her ikisinin de birbirlerinden oldukça farklı bir görünüşe sahip olduğunu görmekteyiz. Bu ikili oldukça zıt olduklarından dolayı bir ilişkiye adım attıkları vakit özellikle ilk zamanlarda oldukça deli dolu bir aşka şahit olurlar. Fakat zaman ilerledikçe aralarında kavgalar büyümeye başlar ve birbirlerine ait olmadıklarını düşünüp ilişkiye son verme kararı alabilirler. (eğer ki kova kadını bir şekilde fedakarlıkta bulunmak isterse bu ikili güzel bir birliktelik yaşayabilir)

Şimdi oğlak kadını ve kova erkeği arasında oluşan uyuma bir göz atalım. Bu kadın ve erkek birbirlerinden çok ama çok farklı özelliklere sahip olan iki kişidir. Bu yüzden dolayı bu ikili ilişkileri esnasında sıklıkla kavga edecektir. Bu burca sahip olan kadınlar toplum arasında oturup kalmasına dikkat eden ve özellikle konuşmalarında son derece ciddi olan kadınlardır. İşte bu esnada kova erkekleri ile aralarında zıtlıklar oluşmaya başlamaktadır. Çünkü bu erkekler bu kadınların ciddi hallerine gülünç bir şekilde yorum yapmaya başlayacaktır. Hal böyle olunca bir süre sonra bu kadınlar bu ilişkiyi hayatlarında istemeyeceklerdir. Açıkçası bu ikili arasında uzun sürecek bir aşk uyumu olacağını söylemek çok zordur.

Özellikle oğlak burcu kadını ilişkisi esnasında hem yönetmeyi hemde sözünü geçirmeyi seven bir kadındır. Ancak ilişkinin böyle olacağına inandığı vakit birisi ile bir yola adım atmak isteyecektir. Fakat kova erkeğinin isteklerinin tam tersi özelliklere sahip olduğunun farkına vardığında adeta deliye dönecektir. İşte bu esnada ipler yerinden sallanacaktır. Eğer ki kova burcu erkeği çok seviyor ise bu kadına karşı bir değişim göstererek onun kurallarına uymayı kabul eder ise bu kadın onun için ne yapması gerekiyorsa yapmaktan geri kalmayacaktır. Aslında birbirlerine karşı son derece sadık kalabilecek özelliklere sahip olan bu ikili aynı zamanda birbirlerinin farklı karakterlere sahip olduklarından dolayı deli dolu bir aşka sahip olabileceklerdir. Bu tamamen onların birbirlerine karşı göstermiş olduklarına duruma göre belli olacaktır.

Oğlak ve Kova Evlilik Uyumu

Peki, oğlak kova evlilik uyumu nasıl ?

Kova burcuna sahip olan kişiler son derece özgür kalmayı seven kişiler olduklarından dolayı, evlilikleri boyuncada hayatlarında yer alan kadının ellerine özgürlüğünü vermekten geri kalmayacaktır. Aynı zamanda bütün bunlara rağmen evliliği boyunca eşine sadık olarak yaşayacaktır. Fakat olur da oğlak burcuna sahip olan kişi onun özgürlüğünü kısıtlarsa işte sivri dilli kova evliliğinden soğumaya ve hatta evliliği inceldiği yerden koparmaya niyet edecektir. İşte tüm bunları okuduktan sonra oğlak burcuna sahip olan kişilerin ne kadar kısıtlayıcı ve disiplinli oldukları direk olarak akıllara gelmektedir. Kovaların evlilikleri esnasında değişken ve özgürlükçü takılmak istemeleri oğlakları son derece rahatsız edecektir. Bu ikilinin güzel bir evlilik geçirebilmesi için birbirlerine birçok fedakarlıklarda bulunmaları gerekmektedir. Aksi taktirde pek sağlıklı yada uzun bir evlilik olması söz konusu değildir.

Oğlak ve Kova Cinsel Uyumu

Peki, oğlak kova cinsel uyumu nasıl ?

Oğlak burcuna sahip olan kişilerin her zaman dışarıdan bakıldığı zaman gizemli halleri bulunmaktadır. Bu burçta yer alan kişilere bu sebepten dolayı çoğu zaman kapalı kutu denilmektedir. İşte bu gizem dolu olan kişi kova burcuna sahip olan kişi tarafından seksi olarak gözükmektedir ve hal böyle olunca daha çekici bir kıvam almaktadır. Bu ikili aralarında çok iyi sohbet konusu bulabilmektedir. Fakat bu durum sadece arkadaşlık olarak birbirlerine iyi gelmektedir.

İkili arasındaki durumu bir aşka dönüştürecek olur ise birinin özgür hali ile bir diğerinin sert duvarları karşı karşıya gelerek kavga oluşturacaktır. Bu sebepten dolayı bu ikili ilişkileri esnasında birbirlerini anlayamadıklarından dolayı sürekli tartışacak ve bu tartışmadan dolayı cinsel hayatları hep yarım kalacaktır. Çoğu kişilerin oldukça renkli ve çekici bir cinsel hayatı varken bu ikilinin sorunları çözülmediği sürece hayallerinde yer alan uyumu yakalamaları çok zor olacaktır.

Ancak bu ikili birbirlerini çok sever ve birbirlerinin düşüncelerine saygı duyarak anlayış içerisinde yaşamayı kabul eder ise işte o esnada oldukça hareketli olan bir uyumu elde etmeyi başarmış olacaklardır. Bunun içinde en büyük görev kova burcuna sahip olan kişilere düşmektedir. Aynı zamanda oğlak burcu her ne kadar partnerine karşı yatak içerisinde soğuk bir duvar gibi dursa dahi, partnerinin vücudunu tanımaya başladıkça ve onu sevmeye başladıkça kendini ona açmaya başlar. Bu burca sahip kişiler oldukça ihtiraslıdır ve bu durumu yalnızca partnerlerine alıştıktan sonra göstermeyi tercih ederler.

Kova Burcu Kadını Burç Uyumu

Kova burcu kadını burç uyumu nasıldır? Kova burcu kadını ve koç burcu erkeği aşk uyumu; Mükemmel bir ilişki yaşayabilirler. Kova burcu kadını sorumluluk sahibi olgun olduğu için bu ilişkinin üstesinden gelecektir. Biraz zor bir birliktelik olacaktır ama uyumu yakaladıkları takdirde mükemmele ulaşacaklardır. Kova burcu kadını ve boğa burcu erkeği aşk uyumu; Bu çift sağlıklı bir ilişki kuramaz sürekli tartışır ve kavga ederler anlaşmaları oldukça düşüktür. Böyle bir ilişki hızla gelişen sürekli sıkıntılar yaşayan bir ilişki olur. Kova burcu kadını ve ikizler burcu erkeği aşk uyumu; Bu ilişki tutkulu olmaz buna rağmen uzun süreli evlilikleri olur neticede evliliklerinin üzerinden geçen bir miktar zaman sonucunda tutkuyu yakalayabilirler. Kova burcu kadını ve yengeç erkeği aşk uyumu; Tutkulu ve hızlı ilerleyen bir birliktelik olur. Yengeç erkeği kova kadınının sürekli değişen ruh halinden bıkabilir. Genellikle bu ilişki kısa ömürlü olur. İstisna olarak bu ilişki olur da uzun sürerse sürekli sıkıntılar tartışmalara katlanmak zorunda kalınacaktır.

Kova burcu kadını ve aslan burcu erkeği aşk uyumu; Bu iki burcun insanı mutluluğu yakalayabilirler. Tutkulu maceracı zevkli bir ilişki olacaktır fakat uzun sürmeyecektir. Gerçekten güzel bir aşk hayatına sahip olacaklardır.

Kova kadını ve başak erkeği aşk uyumu; İlk başlarda oldukça güzel samimi bir ilişki yaşayacaklardır. Oldukça tutkulu heyecanlı ve sevimli bir aşk hayatları olacaktır. Fakat birbirleriyle vakit geçirme süreleri arttıkça birbirlerinden uzaklaşacaklardır. Bu ilişkinin ömrü kesinlikle uzun olmayacaktır. Kova kadını ve terazi burcu erkeği aşk uyumu; Bu ikili ilişkilerindeki uyumu fiziki olarak elde edebilirler. Zaten böyle bir ilişkiyi fiziksel birliktelik ayakta tutacaktır. Bu kadar tutkulu bir birlikteliği sahip olmaları ilişkilerini uzun süre sürdürmelerine sebep olacaktır. Evliliğe adım attıklarında da gayet mutlu olacaklardır. Kova burcu kadını ve akrep burcu erkeği aşk uyumu; Çift asla mutlu, sağlıklı bir ilişkiye sahip olamayacaklardır. Mutluluğu yakalamak bu çift için imkansızdır. Zor üzücü kırıcı bir birliktelikleri olacaktır. Ayrılmaları dahilinde birbirlerine kırık kalple ayrılırlar hiç doğrulmaz kalpleri. Uyumu Sadece fiziksel olarak yakalayabilirler bu da aşkın olmadığı bir birliktelikte uzun süre sürmeyecektir.

Kova burcu kadını ve oğlak burcu erkeği aşk uyumu; Bu çiftler birbirlerinden oldukça farklı karaktere sahiplerdir. Oğlak burcu erkeği daima tek bir kişiye ait olmayı ister kova burcu kadınında ise bu durum aynı değildir, özgürlüğüne oldukça düşkündür. Bu iki burcun insanı maalesef mutluluğu yakalayamayacaklardır. Kova burcu kadını ve kova burcu erkeği aşk uyumu; Birbirlerine tıpa tıp benzeyen bu çift uyumu kolayca yakalayacaklardır. Aynı zevklere benzer düşüncelere sahip oldukları için ilişki alır başını yürür. Aşk hayatları oldukça eğlenceli ve zevkli olacaktır. Uzun süreli mutluluğu yalayabilecek bir çifttir. Aralarındaki aşk bitmediği sürece birlikte mutlu huzurlu yaşayabilirler. Kova burcu kadını ve balık burcu erkeği aşk uyumu; Birbirlerinden oldukça farklıdırlar. Birisi geleneklerine son derece bağlıyken diğeri oldukça yenilikçidir. Birbirlerini tanımakta sıkıntı çekerler. Eğer birbirlerini tanırlarsa mutluluğa ve kalıcı bir birlikteliğe sahip olabilirler.

Oğlak Burcu Erkeği Burç Uyumu

Oğlak burcu erkeği burç uyumu nasıldır? Oğlak burcu erkeği ve koç burcu kadınının aşk uyumu oğlağın lider olma özelliğinin olması koçunda bu duruma boyun eğmeyeceği için ikilinin sorunları olacaktır. Koç kadınının ateşli ve enerjik yapısı bu ilişkiyi ayakta tutmayı sağlarken diğer açıdan sorunlarınız da alttan almazsanız gerekir. Güç savaşına dönüştürmeden ilişkiyi ayakta tutmayı becerirlerse evliliklerin de fazla sorun yaşamazlar. Oğlak burcu erkeği ve boğa kadını arasındaki aşk uyumu için yön verecek olan boğa kadınıdır sadakat ve bağlılık konusundaki tutarlılığı evcimenliği ve tutarlı yapısı ile size tam olarak güvendiği takdirde fiziksel ilişkinizde oldukça renkli ve beklentilerinize cevap verecek şekilde olacaktır Bu açıdan ikilinin evlilikleri son derece uyumlu ve sonuna kadar sürebilir. Oğlak burcu erkeği ve ikizler burcu kadını aşk uyumunda ise ikizler çok renkli ve hızlı bir yaşamı sever bu açıdan onun size olan sadakatini sorguladığınızda aldığınız cevap ilişkinize yön verecektir. Kadın olarak sizi her açıdan tatmin etse de tek eşliliğe olan inanç eksikliği size ait olma konusunda şüphelenmenize sebep olacaktır.

Oğlak burcu erkeği ve yengeç kadını aşk uyumunda yengeç burcu kadını kendisini güvende hissetmek ister, aşırı duygusaldır. Onun duygusal triplerini çekebilirseniz ve aşkına karşılık verdiğinizde söz dinleyen ve sonuna kadar yanınızda olacak bir eştir. Oğlak burcu erkeği ve aslan kadını aşk uyumunda aslan kadının ateşli ve heyecanlı yapısı oğlak burcu erkeğini baştan çıkartmaya yetecektir. Fakat lider olma isteğiniz karşısında aslan kadınının size boyun eğmesini bekleyemezsiniz. Bu açıdan duygularını saklamaz ve açıkça dile getirirler. Oğlak burcu erkeği ve başak kadını aşk uyumunda sadakat ön plandadır. İş ve özel hayatınızda size destek verecek ayakları yere sağlam basan bir kadındır. Sırtınızı dayayabileceğiniz güzel bir ilişkiniz olabilir. Oğlak burcu erkeği ve terazi kadını aşk uyumu değişken yapısı olan terazi kadını zor bir kadındır ve onu olduğu gibi kabul etmezseniz sorunlarınız büyük olacaktır. Aşırı ilgili ve duygusal oldukları söylenemez bu açıdan ilişkiniz sürse de çok mutlu olacağınız söylenemez. Oğlak burcu erkeği ve akrep kadını arasında aşk uyumu olduğu söylenemez ikilinin birbirleri ile karakter olarak ta pek uyumları yoktur. Bu açıdan birliktelikleri için uzun soluklu olacağını söylemekte zordur.

Oğlak burcu erkeği ve yay burcu kadınının aşk uyumunda duygusal olarak ta, fiziksel olarak ta her istediğinizi elde edebilirsiniz yeter ki yalan söylemeyin ve savurganlık yapmayın. Oğlak burcu erkeği ve oğlak kadını aşk uyumu açısından özgürlüğünüze düşkün yapınız bağlanmanıza engel olurken, aynı karakteristik özelliklere sahip olduğunuz için ilk günlerde ilişkiniz oldukça güzel geçse de zamanla bu durum değişerek sıradanlaşıp, monoton bir şekilde devam edebilir. Oğlak erkeği ve kova kadını aşk uyumunda tam zıddı karakterde bir yapıya sahip olduğunuz için kıskançlık krizlerine girmenize sebep olacaktır ve ilişkinizi zorlayacaktır. O yüzden uyumlu bir çift olacağınızı söylemekte zordur. Oğlak burcu erkeği ve balık kadını aşk uyumu için tam aradığınız kadın diyebiliriz yeter ki ona sahip çıkan biri olduğunuza inansın. Kendine bir baba gibi koruyucu arar yapısı size tabi olmasına neden olur ve ilişkiniz sevgi saygı ve uyum içinde gider.

Oğlak burcu ve kova burcu uyumu nasıldır ? Peki, oğlak kova uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git