Oğlak ve İkizler Burç Uyumu

Oğlak ve İkizler Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 138 kez okundu.

Oğlak burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Oğlak ve ikizler uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Oğlak Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Hava elementinden ikizler burcu ile toprak elementinden oğlak burcunun ilişkisi kimi zaman dingin, kimi zaman da oldukça tutkulu zamanlardan geçebilir. İkizler, hovardalık ve daldan dala koşmaktan sıkıldığında, oğlak burcuna kendini adayabilir. Ancak oğlak burcu, ikizler ile zor bir ilişki yaşayacağının bilincinde olmak durumundadır. Oğlak burcu için istikrar önemlidir. Ayrıca oğlak, disiplini de sever, iş hayatındaki başarısının sırrı da istikrarlı ve disiplinli bir yapıya sahip olmasıdır. İkizler burcu ise kimi zaman gerçekçilikten uzak bir hayat yaşamak ister. Ayrıca sosyalleşmek ikizler burcunun hayatında çok önemli yer tutar.

Oğlak ise kafa dinlemeyi ve sakinliği seven burçlar arasındadır. Yalnız başına bir film izlemek, kitap okumak oğlak burcu için çok önemli aktivitelerdir. Bazen kendi başına kalıp kendini dinlemek ister. İkizler ise arkadaşları ile vakit geçirmekten ve eğlenmekten hoşlanır. İkisinden biri, diğerinin hayatına ayak uydurabilirse, bu ilişki için mutlu son tabelası asılabilir. Oğlak burcunun ikizler burcu ile anlaşması biraz zorlayıcı olacaktır. Bu üç kişilik bir ilişki olacaktır. Zira ikizler burcunun adeta çift karakteri bulunur. Bu durum oğlak burcunu rahatsız edebilir ve ikizler burcundan kaçmasına neden olabilir. Bu nedenle ikilinin aralarında gerçek bir ilişki başlaması için her iki tarafın da kendini düzenlemesi ilişki için her fedakarlığı yapacak duruma gelmeleri gerekmektedir.

Oğlak burcu oldukça ketumdur ve bir şeye kızarsa geri dönüşü olmayabilir. İkizler burcu ise çoğu zaman hayatı hafife alır ve sorunlardan kaçmak ister. İkisi kavga ettiklerinde de pes eden taraf büyük ihtimalle ikizler olacaktır. İkizler susup köşesine çekildiğinde, oğlak burcu da sakinleşip yatışacak ve kırdığı kalbi onarmaya çalışacaktır. Bizim önerimiz, ikizler burcu eğer gerçekten karşısındaki oğlaktan hoşlanıyorsa, o zaman ona biraz sabırlı olmalı ve oğlak burcunun güvenini kazanmaya çabalamalıdır. İkizler burcu, arkadaşları ile dışarıda eğlenmekten büyük keyif alan biridir.. Oğlak burcunun ona ayak uydurması, ikizler burcunun ona daha çok bağlanmasını sağlayacaktır. Bu nedenle oğlak burcu kendi yalnızlığını bırakıp ikizler burcunun canlı, eğlenceli hayatına ayak uydurmayı bilmelidir. İkizler burcu oğlak burcuna göre fazla enerjik ve aktiftir. İkizler burcunun heyecana ihtiyacı vardır. Oğlak burcu biraz sakin bir yapıya sahiptir.

Oğlak burcu için ikizler burcunun zekası ve becerikli olması dikkatini çeker. İkizler burcu eğlence anlayışla ciddi duran oğlak burcunu bile eğlendirebilir. İkizler burcu her zaman yapacak işler bulan, vaktini değerlendirmeyi bilen biridir. Bu yüzden oğlak burcunun iş hayatına karışmazlar. Onları çok sıkmazlar. Zaten ikizler burcu kimseyi sahiplenmek istemezler. Başına buyruk yaşamayı severler. İkizler burcu çok meraklıdır. Sürekli araştırmalar yapar yeniliklere açıktır. Bu yönüyle oğlak burcu ile iyi zamanlar yaşayabilir. Çünkü kendi ufkunu geliştiren bir ikizler burcu oğlak burcunun da ufuklarında yeni yollar açmaya başlayabilir.

İkizler burcu hayatı dolu dizgin yaşamayı severken oğlak burcu hayatı planlayarak yaşamak ister. Bu nedenle aralarında hep bir zıtlık olur. Eğer bu ilişkide sevgi, saygı ve fedakarlık olmazsa bir oğlak burcu ile bir ikizler burcunun yolları ayrılabilir. Ama zıt kutuplar her zaman birbirlerini çeker. Bunu herkes biliyor. Bu yüzden bir oğlak burcu için ikizler burcu her zaman istenilen, arzu edilen kişi olacaktır. Bu durum ikizler burcu için de geçerlidir. Bu iki burç birbirlerini tamamlayabilir aslında.

Birinde olmayan özellik diğerinde her zaman vardır. Bu durum ilişkiye heyecan katar. Yeni keşifler için yola çıkmak gerekir. Bu nedenle bir oğlağın ikizleri keşfi eğlenceli ve sıra dışı olacağı gibi ikizler burcunun da oğlak burcunun gizemli yanlarını keşfetmesi inanılmaz güzel anlar yaşanmasına neden olacaktır. Çünkü oğlak burcu dışarıdan ciddi ve soğuk görünse de içinde büyümeyen bir çocuk vardır. İşte o büyümeyen çocuğu uyandıran ikizler burcu oğlak burcu ile eğlenceli zamanlar yaşayacaktır.

Oğlak ve İkizler Aşk Uyumu

Peki, oğlak ikizler aşk uyumu nasıl ?

İkizler kadını oğlak erkeği ile bir kez tanıştıysa tutkusunu ilk dakikadan itibaren hissedecektir. Oğlak erkeğinin tüm dünyaya karşı tek başına durabilecek kadar güçlü duruşu ikizler kadınını etkileyen en büyük etkenlerden biridir. İkilinin sosyal yaşamı oldukça renkli geçer. Ve ilişkiye renk katan taraf genellikle ikizler burcu olur. Daha sakin görünen oğlak erkeği için ilişkinin can simidi yatak odasıdır. Muhteşem uyumu yakaladıkları tek yer diyebileceğimiz cinsel yaşamda aşktaki tutkularını her anlamıyla cinsel hayatlarında yaşarlar. Fırtınalı aşklar sıralamasında ilk 10’a aday olan bu ilişkinin sürekliliği ise karşılıklı fedakarlığa bağlıdır.

Oğlak kadını hayata karşı ayakları üzerinde durabilen yapısını her daim koruyan güçlü kadınlardandır. İkizler erkeği ise bu kadına uyum sağlayabilecek nadir erkekler arasında yer alır. İki burcun ortak noktası yok denecek kadar azdır ancak bu uyumsuzluk onları farklı bir boyuta taşıyarak fırtınalı bir aşka sürükler. İkizler erkeği alttan girip üstten çıkarak gönlünü kazanacağı kadınını mutlu etme noktasında oldukça başarılıdır. Cinsel anlamda tam bir mutluluk abidesi olan oğlak kadınının ikizler erkeği ile tartışmayacağı tek yer yatak odasıdır. Sosyal yaşamda bu ikili aynı ortamda bulunmaya bile tahammül edemez bir noktaya gelebilirler.

Oğlak ve İkizler Evlilik Uyumu

Peki, oğlak ikizler evlilik uyumu nasıl ?

Oğlak muhafazakardır,yenilikten pek hoşlanmaz, yeni gelişmelere hemen adapte olamaz. Oğlak, eskiye bağlıdır. İkizler ve oğlak arasında zaman içerisinde tartışmalar başlayabilir ve bu tartışmalar büyüyebilir. Bu durum evlilik hayatı için olumsuz bir durumdur. Sürekli tartışma yaşanan bir ilişkinin ömrü çok uzun olamayabilir. Fakat ikizler burcu gerçekten kendini bir oğlak burcuna adamak isterse evlilik hayatları güzel geçer. Yoksa bir yenilikçi ile bir gelenekçinin arasındaki zıtlıklar evliliğe zarar verebilir.

Oğlak ve İkizler Cinsel Uyumu

Peki, oğlak ikizler cinsel uyumu nasıl ?

Yatakta İkizler burcu yaratıcı, yeniliklere açık, esprili, çok yönlü ve nadir bulunan bir partnerdir. Kendisinin yapamayacağı şeyleri eşinden asla beklemez. Fakat yatakta çok kabiliyetli olduğundan siz de yeni şeyler düşünmek için çaba harcarsınız. İkizler burcunun değişikliğe ihtiyacı vardır, terk edilmek istemiyorsanız ikizler burcunu tatmin etmek için yaratıcı olun. Mesela onu evin farklı odalarında baştan çıkarın, aşk notları hazırlayın, onu yeni sürprizlerle heyecanlandırın. Aşkınızı ifade etmek için yeni yollar deneyin.

Oğlak burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Peki, oğlak ikizler uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git