Oğlak ve Boğa Burç Uyumu

Oğlak ve Boğa Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 249 kez okundu.

Oğlak burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Oğlak ve boğa uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Oğlak Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

Burç uyumlarına kısaca bir göz atıldığı zaman birbirlerine oldukça uyumlu olan burçlar arasında üst sıralarda oğlak ve boğalar gelmektedir. Bu iki burç duygusal açıdan hatta tutku açısından birbirlerini tamamlamayı başaran muhteşem bir ikili olmaktadırlar. Özellikle oğlak burcuna sahip kişilerin dışarıdan gözüken sert görüntüsü boğa burcuna sahip olan kişileri etkilemedeki en etkili yöntem olmaktadır. Peki başka neler bu ikiliyi birbirine çeker ve başka şekillerde de bir uyuma sahipler mi? Hadi gelin bunlara hep beraber biraz göz atalım.

 

Oğlak ve Boğa Aşk Uyumu

Peki, oğlak boğa aşk uyumu nasıl ?

Gerek kadın gerekse erkek hiç fark etmeksizin bu ikili muhteşem bir uyumu aralarında oluşturmaktadır. Oğlak burcuna sahip olan kişiler geleceğini garanti altına almak isteyen ve her daim kendi ayaklarının üzerine basmak isteyen kişilerdir. Özellikle kendi ayaklarının üzerinde dururken yanlarında yer alan kişilerinde onlara her zaman destek olmasını istemektedirler. İşte bu durumda akıllara ilk olarak boğa burcuna sahip olan kişiler gelmektedir. Çünkü boğalarda her zaman güzel bir geleceği olsun isteyen ve ayaklarının üzerinde sağlam bir şekilde duran kişilerdir. Buradan yola çıktığımızda oğlakların en büyük destekleyicisinin boğalar olmuş olduğunu görmekteyiz.

Bu ikilinin genel anlamda her koşuldan istekleri ortaktır. Bu sebepten dolayı birbirlerini anlamak konusunda asla zorluk çekmeyeceklerdir. Hatta birbirlerinin hemen anladıkları için daha kolay ve çabuk bir şekilde iletişime geçmeyi başarmış olacaklardır. Özellikle bu ikisinin lüks sever olması onları bir arada tutan önemli noktalardan bir tanesi olmayı başarmış olacaktır. Oğlak burcuna sahip olan kişilerinin kendilerinin bir kopyası olan boğa burcunu fark ettiği zaman adeta kendini oda adayacaktır. Bu durumu aynı şekilde fark eden boğada sonuna kadar kollarını oğlaklara açacaktır. Kısacası bu ikilinin sonu nikah masası olacaktır.

Oğlak ve Boğa Evlilik Uyumu

Peki, oğlak boğa evlilik uyumu nasıl ?

Herkesin evlilikten beklentileri çok ama çok farklıdır. Fakat oğlak ve boğa burcuna sahip olan kişilerin evlilikten bekleri şeyler aynıdır. Bu sebepten dolayı bu ikilinin evlilikleri mutlu, tutkulu ve sonuna kadar sağlıklı bir şekilde yürümeyi başaracaktır. Gerek oğlak burcu gerekse de boğa burcu daha iyi imkanlarda bir evlilik sürdürebilmek için etini dişine takacaktır diyebilmek mümkündür. Aynı zamanda bu ikili evlilikleri boyunca karşılıklı oturarak birbirlerinin neler istedikleri güzel bir şekilde konuşup öğrenmeye çalışacaklardır. Hatta bu durum sadece konuşmakla kalmayacak direk olarak işleve geçerek istekleri gerçekleştirmeye başlama ile yola devam edecektir.

İşte böyle bir esnada oldukça mutlu bir evliliğin ortaya çıkması tabi ki çok mümkündür. Aynı zamanda bu mutluluk çocuklarına da sonuna kadar yansımayı başaracaklardır. Özellikle bu ikili çok çalışkan olduğundan dolayı işlerinden asla geri kalmak istemeyeceklerdir. İşte bu esnada maddi açıdan bakıldığı zaman evlilikleri boyunca pek zorlu dönemler yaşayacaklarını düşünmeyiz. Daha rahat bir ortamda evliliklerini sürdürecekleri neredeyse apaçık belli olmaktadır. Evlilikleri boyunca en güzel görüntü ise ne yaparlarsa yapsınlar sonuna kadar birbirlerini destekleyen hareketler sergilemeleri olacaktır. Bu sebepten dolayı özellikle evlilik aşkı bitirir kelimesi bu ikili arasında pek mümkün olan bir kelime değildir. Bu ikili için en uygun kelime evlilik aşkı alevlendirir olmalıdır.

Oğlak ve Boğa Cinsel Uyumu

Peki, oğlak boğa cinsel uyumu nasıl ?

Her konuda çok iyi bir uyuma sahip olan oğlaklar ve boğalar sizce cinsel açıdan bir uyum sağlayabilirler mi? Oğlak burcu ve boğa burcu tabi ki her konuda olduğu gibi cinsel anlamda da uyumu son derece dibine kadar yaşayan bir ikili olmaktadır. Bu iki burca sahip olan kişiler her zaman bir hayal dünyası kurarlar. Bu dünyada aslında masalımsı şeyler yer almaz. Tamamen yapmak istedikleri şeyler yer almaktadır. Hatta bunları yapabilmek için yer ve zaman kollarlar diyebilmek fazlası ile mümkündür. Özellikle hayallerini kurmuş oldukları bu şeyleri yatak içerisinde hem oğlaklar hemde boğalar uygulamaktan son derece zevk almaktadırlar.

Oğlak burcuna sahip olan kişiler her ne kadar hırsları ile tanınmış kişiler olurlarsa olsunlar, boğa burcuna sahip olan kişilerde bu şekilde tanınmaktan geri kalmamaktadır. Her iki kişininde hırsları sadece iş ve aşk hayatında yer almakla kalmamaktadır. Aynı zamanda cinsel ilişki esnasında da birbirlerine karşı hırslı ve oldukça tutkulu hareketler sergilerler. Özellikle birbirlerine karşı oluşturmuş oldukları hırslı yaklaşımlar aralarında yer alan tutkuyu arttırmayı başarmaktadır. Böylece bu iki kişi birbirini daha da çok çekmektedir. Hal böyle olunca ilişkinin dahada uzun sürmesi mümkün olmaktadır.

Boğa burcuna sahip olan kişiler kimseye kolay kolay iç dünyalarını göstermezler. Ancak ve ancak bu durum için onlara inanmaları ve güvenmeleri gerekmektedir. İşte hayatlarında yer alan güven duygusunu bu kişilere en iyi oğlak burcuna sahip olan kişiler vermektedir. Boğaların belli bir kabukları vardır ve bunun altında ise ilgi yatmaktadır. Fakat sert görüntüsü ile adeta ilgiden hoşlanmadıklarını belli etmeyen çalışan bu kişiler ancak birine güvendikleri vakit ihtiyaçlarını dile getirmeye yada belli etmeye başlarlar. İşte bu durumu yapboz parçalarını birleştirerek çözen oğlaklar cinsel hayatlarında öğrendiklerini işleve sokmayı başarırlar.

Yatak içerisinde boğaları ilgi duydukları şefkat duygusunu yansıtarak onların kendilerine daha açık bir kutu olmasını sonuna kadar başarırlar. Böylece ikili arasında herhangi bir sır perdesi olmaz, aksine birbirlerini çok iyi tanıyan muhteşem bir ikili olurlar. Kısaca tüm cümleleri toparlamak gerekir ise bu iki kişinin her açıdan birbirleri ile şahane bir uyuma sahip olduklarını görürüz. Bu ikili arasında yer alan uyuma puan vererek değerlendirecek olursak 10 üzerinden 9 puan vererek uyumun en güzel halini kanıtlamış oluruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git