Oğlak ve Balık Burç Uyumu

Oğlak ve Balık Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 142 kez okundu.

Oğlak burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? Oğlak ve balık uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Oğlak Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Oğlak burcu ve balık burcu bakıldığı zaman ilk olarak iyi bir şekilde geçinebilecek iki burç olarak göze çarpmaktadır. Bu ikili her koşuldan çok iyi bir şekilde özelliğe sahip olan bir karaktere sahiptir. Hani bazı kişiler özellikle aşk ilişkisi açısından bakılıp yorumlandığı zaman birbirlerinin kötü huylarını ortaya çıkarmak için didinirler ya, işte bu durum bu ikili arasında olmayan bir durum olacaktır sevgili arkadaşlar.

Hepinizin tahmin ettiğinizin tam aksine bu iki kişi birbirleri ile kurmuş oldukları iletişimler sonucunda birbirlerine daha sevecen gelecek ve gün geçtikçe birbirlerinin tüm güzel huylarını ortaya çıkarmayı başarmış olacaktır. Yani bu özellikleri dolayısı ile birçok ilişkiden farklı bir görüntüye sahip olacaklarını söyleyebiliriz. Üstelik bu durum sadece aşk ilişkisi açısından yorumlanmamalıdır. Arkadaşlık olarak da birbirlerini çok iyi anlayabilen ve ikisi arasında oluşan iyi huyları ortaya döküp fark edilmeyi sağlayabilen muhteşem bir dostluk elde edeceklerdir. Peki bunların dışında başka hangi konularda nasıl bir uyum sergileyeceklerdir hiç merak ediyor musunuz? Elbette merak ettiğinizi duyar gibiyiz. O halde hadi gelin sizi çok düşündürmeden kafanızda yer alan tüm soruların cevaplarını sizlere verelim.

Oğlak ve Balık Aşk Uyumu

Peki, oğlak balık aşk uyumu nasıl ?

Sevgili dostlarım hepinizin de bildiği gibi balık burcuna sahip arkadaşlar daha çok hayal dünyasında yaşamayı seven ve her zaman hayatlarında birisinin desteğini almak isteyen kişilerdir. Bu kişiler doğaları gereği her zaman bulutların üzerinde gezmeyi severler ve bundan oldukça zevk alırlar. Gerçekler ile karşılaşıp onları anlamak bu kişileri doğuştan beri korkutan bir durum olduğu için her daim gerçeklerden uzak durmaya çalışırlar. Fakat bunların tam aksine oğlak burcuna sahip olan arkadaşlarımız ise tamamen kendi başlarına ayaklarının üzerinde durmak isteyen ve hatta ne yapıp edip sonunda ayaklarının üzerinde duran kişilerdir.

Bu ikili her ne kadar birbirlerinden çok ama çok farklı bir özelliğe sahip olsalar bile tüm her şeye birbirleri ile mutlu bir birliktelik yaşamayı biraz çabaladıkları vakit kolaylıkla elde etmeyi başarabilirler. Özellikle bahsettiğimiz oğlak burcu kişisi bir erkek ise işte o zaman balık kadınının destekçisi olan bir güvence olmayı başarmış olacaktır. Tabi bu durumu fark eden balık kadını tüm benliğini bu adama vererek oğlak erkeğinin güvenini sonuna kadar kazanmayı başarmış olacaktır. Bu ikili arasında çok mükemmel bir ilişki ortaya çıkmasa bile ara sıra tartışmalar sonucunda yine bir arada kalabilecekleri bir ilişki ortaya çıkabilmektedir. (buradaki en büyük rol kesinlikle ve kesinlikle balık burcuna sahip olan kişilere düşmektedir) Bu ilişkide balık burcu ne kadar fedakar olursa ilişki o kadar uzun olur.

Oğlak burcuna sahip olan kişiler hayatları boyunca planlı ve programlı hareket eden kişilerdir. Bu sebepten dolayı bu kişiler değişimlere pek alışık değildir. Fakat bizim hayal gücü kuvvetli olan balık dostlarımız ani olan değişikliklerden son derece zevk almaktadır. İşte böyle bir esnada ikisi arasında sürekli olarak gerginlikler meydana gelmektedir. Eğer olur da bu gerginliklere bir son verilmez ve anlaşma yolu bulunmaz ise ikili arasında kesinlikle uzun sürecek bir ilişkinin meydana gelmesi diye bir şey olmayacaktır. Kısacası aşk uyumu açısından çok iyi olmayan ama birbirlerine fedakarlıklarda bulunabilirler ise devam edebilecek standart bir ilişki ortaya çıkabilmektedir diyebiliriz.

Oğlak ve Balık Evlilik Uyumu

Peki, oğlak balık evlilik uyumu nasıl ?

Oğlak burcuna sahip olan kişiler yaptıkları evliliklerin uzun süreli ve sonsuz bir şekilde sürmesini isterler. Bu sebepten dolayı bu kişileri nikah masasına oturtmak biraz zaman almaktadır. Aynı zamanda onları gerekli güveni ve sadakati verirseniz sizinle aynı masayı oturmayı kabul edecektir. Özellikle de kendinizden ödün vermeniz onlar için olmazsa olmaz altın kurallardan bir tanesidir. Balık burcuna sahip kişiler ise tıpkı gerçek hayatta kurdukları hayaller gibi bir evlilik geçirmek isterler.

Hatta rüyaları süsleyen bir düğün ve evlilik onların toz pembe olan hayallerinin en baş listesinde yer almaktadır. Fakat gerçekler ile yüzleşmekten korkan bir balık ve daima gerçeklerin peşinden koşmasını seven bir oğlağın nikah masasına oturabilmesi için birbirlerinden bir takım fedakarlıklar vermeleri gerekmektedir. Özellikle de balık burcuna sahip olan kişiler kendilerinden fedakarlıkta bulunur ve oğlaklar için değişmeyi kabul eder ise işte bu esnada birbirlerinin hayatlarını birleştirmeyi başarmış olurlar. Değişimi ve birbirlerini anlamayı başarmış olan bu ikili güzel ve mutlu olabilecek bir evlilik geçirmiş olur. Fakat değişmeden bir evliliğe adım atarlarsa işte bu esnada evlilikleri boyunca birçok ufak kavgalara şahit olabilirler.

Oğlak ve Balık Cinsel Uyumu

Peki, oğlak balık cinsel uyumu nasıl ?

Oğlak burcu gerek normal hayatta gerek arkadaşlık yada iş hayatında her daim yanında olan kişiye güven vermektedir. Hal böyle olunca bu durum yataktaki performansına da yansıtmaktadır. Çünkü balık burcu bu esnada birazda olsa yaşamış olduğu çekingenliği oğlak burcundan aldığı güven karşısında yok etmektedir ve kendini daha rahat hissetmektedir. Gerçek hayatta olduğu gibi cinsel anlamada da yatak içerisinde hükmetmek tamamen oğlağın elinde olacaktır ve bu görevin yöneticisi tamamen oğlak burcuna sahip olan kişi olacaktır.

Başka kişilere göre bu hükmetmek biraz sinir bozucu bir durum gibi gözükse de balık burcuna sahip olan kişiler için bu durum tamamen çok zevk verici ve gittikçe çekici bir durum olmayı başaracaktır. Böylece ikili arasındaki çekim gücü sürekli artacaktır ve her geçen gün birbirlerini dahada çok çekmeyi başaracaklardır. Bu ikili her konudan fedakar oldukları sürece güzel bir uyumu elde etmeyi başarsa da en çok cinsel anlamda bir bütün olmayı sağlayacaklardır diyebiliriz sevgili arkadaşlar..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git