Oğlak ve Aslan Burç Uyumu

Oğlak ve Aslan Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 463 kez okundu.

Oğlak burcu ve aslan burcu uyumu nasıldır ? Oğlak ve aslan uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Oğlak Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Bir yanda adeta inatçı bir kişiliğe sahip olan ve toprak grubundan olan oğlak burcu, diğer yanda ise her dediği olsun isteyen ve ateş grubu içerisinde yer alan aslan burcu. Bu ikisi bakıldığı zaman her koşuldan kusursuz değil ama güzel olabilecek bir aşk yaşayabilecek, diğer yandan birbirlerini hiçbir zaman anlamayan ve birbirlerine en başta kapı duvar olan ve daha yolun başında başlamadan biten bir şeye de şahit olabilirler. Yani bu ikili arasındaki uyuma göz atıldığı zaman ya tamamen beyaz ya da tamamen siyah olarak yorumlamak daha açık ve net olacaktır.

Oğlak ve Aslan Aşk Uyumu

Peki, oğlak aslan aşk uyumu nasıl ?

Aslan burcuna sahip kişilerin bakışları çok çekicidir. Hatta bu bakışlardan dolayı bulundukları en kalabalık toplum içinde bile her zaman ilgiyi ve alakayı kendi üzerilerine çekmeyi çok kolay bir şekilde başara bilmektedirler. Aslanların bakışlarının çekici olmasından dolayı Oğlak burcuna sahip olan kişiler çok rahat bir şekilde bu bakışların farkına varacaklardır ve bu ikili arasındaki çekim bu esnada ortaya çıkmaya sağlayacaktır. Aslan burcuna sahip olan kişiler kıskanç bir özelliğe hatta aşırı ve aşırı kıskanç bir yapıya sahiptirler.

Aynı zamanda bu burca sahip olan kişiler tıpkı oğlak burcuna sahip olan kişiler gibi her zaman lider olma çabası içine girmektedirler. Eğer ki aslan burcu olan kadın ya da erkek her kim ise kıskançlıklarına bir sınır koymayı tercih eder ve liderlik hedefinden vazgeçmeyi dilerse işte oğlak burcuna sahip olan kişiler onlarla uzun vadeli bir aşk yaşamayı tercih edebilirler. Çünkü bu iki kişi de oldukça inatçı, oldukça kıskanç, oldukça liderlik ruhuna sahip olduğundan dolayı bu özellikleri nedeni ile birbirlerinin aynısı sayılırlar. İşte böyle bir durumda iki kişinin anlaşabilir olması için gerçekten birbirlerini sevmeleri ve birbirlerine gerçekten aşık olmaları gerekmektedir. Hem oğlak burcuna sahip olan kişi hem de aslan burcuna sahip olan kişiler ister kadın ister ise erkek olsun her iki tarafta eşit olabilecek şekilde ilişkileri için fedakar olmayı tercih ederlerse bu ikili arasında çok ama çok büyük bir aşkın meydana gelebileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu ikili çok büyük olmamak koşuluyla arada sırada ufak tefek sorunlardan dolayı tartışmalar yaşayacaklardır. (her ilişkide olduğu gibi belli başlı sorunlardan dolayı tartışmalar meydana gelecektir) Bazı tartışmalar ilişkinin bitmesini sebebiyet verir, fakat bu ikili arasında yer alan tartışmalar bitmekten çok aşkın büyümesini ve daha güçlü daha yapıcı bir hal almasına yardımcı olmayı sağlayacaktır. Yıkıcı değil daima yapıcı bir kavgaya şahit olacaktır farkında olmadan bu ikili. Aslan burcuna sahip olan kişi sevdiği kişinin söylemiş olduğu her sözü bir kenara ve beyninin içerisine not eden ve onun sözüne değer verip uygulamaya çalışan bir kişi olduğundan dolayı; aynı zamanda oğlak burcuna sahip olan kişi sevdiğini daima el üstünde tutmaya çalışan ve tutan, ona daima sadık olan bir karaktere sahip olduğundan dolayı bu ikilinin birbirine kenetlenmiş bir şekilde aşk yaşaması çok ama çok yüksek bir ihtimalle yer almaktadır. (fakat az öncede dediğimiz gibi büyük bir aşkın meydana gelebilmesi için kesinlikle iki tarafın en çokta aslan burcuna sahip olan kişilerin büyük bir fedakarlıkta bulunması gerekmektedir)

Oğlak ve Aslan Cinsel Uyumu

Peki, oğlak aslan cinsel uyumu nasıl ?

Özellikle aslan burcuna sahip gerek erkek gerekse kadın cinsel hayata çok ama çok fazla önem verdiğinden dolayı bu alanda her zaman aradığını bulmaktan yana ve her zaman mutlu bir hayata sahip olmaktan yana olmak isterler. Aslanlar cinsel hayat esnasında özellikle de aslan kadınları oğlak erkeğinin yanında yaşarken bu esnada huzurlu hissetmek isteyeceklerdir. Her şeyden fedakarlık da bulunan ve bulunabilecek olan aslan burcuna sahip kişiler cinsel yaşantı da asla ve asla fedakarlıkta bulunmak istemeyeceklerdir. Özellikle cinsel yaşantı da bakıldığı zaman sürekli olarak cinsel anlamda bir şeyler isteyeceklerinden dolayı oğlak burcuna sahip kişileri bıktırma noktasına getirmeleri bile yüksek bir ihtimale sahiptir. Fakat birbirlerinden bıkmadıkları sürece aralarındaki ateş her daim büyüyecektir.

Oğlak ve Aslan Evlilik Uyumu

Peki, oğlak aslan evlilik uyumu nasıl ?

Bu ikilinin evlilik müessesesine adım atabilmesi için karşılıklı bir şekilde çok büyük fedakarlıklarda bulunmaları gerekir. Birbirlerine kıskançlıkları sayesinde bıkmaz ve yaralamaz iseler bir evlilik yoluna kolaylık ile adım atabilirler. Aslında bu ilişkinin evlilik yoluna gelebilmesinde ki tek etken oğlak burcuna sahip olan kişi olacaktır. Kısaca açıklamak gerekirse eğer ki oğlak burcuna sahip olan kişi bir ömür boyunca aramış olduğu huzurlu hayatı aslan burcuna sahip olan kişi de görebilmeyi başarır ise onunla evlenmek için elinden ne gelecekse yapacak ve bu ilişkiyi böylelikle evlilik ile sonlandıracaktır. Fakat oğlaklar bu durumu sevmezse ağzınızla kuş tutsanız dahi siz aslanlar onu nikah masasına oturtamazsınız.

Olur da bu ikili evlilik gibi güzel bir durum ile ilişkilerine sonlandıracak olursa evlilik yaşantılarında birbirlerinin sözlerine, düşüncelerine ve hayata bakış açılarına oldukça saygı gösterip birbirlerini anlamaktan yana olacaklardır. Tabii ki evlilikleri her daim güllük gülistanlık geçecek diye bir durum yoktur. Arada sırada evliliğin tadı tuzu biberi olan tartışmalara şahit olsalar daha iyi özellikle oğlaklar tarafından buzların erimesi için elimden ne geliyorsa yapılacak ve aralarındaki tartışmalar ev için de çok kısa bir şekilde sürecektir. Hatta bu ikilinin evlilikleri boyunca tartışacakları tek konunun cinsel yaşam olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda aslanlar tarafından oluşacaktır. Bu yüzden dolayı aslan burcunun bu konuda biraz daha dikkat etmelerini muhakkak dile getirebiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git