Oğlak Burcu Kadını Hangi Burçlarla Anlaşır ?

Oğlak Burcu Kadını Hangi Burçlarla Anlaşır ?
12 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.474 kez okundu.

Oğlak burcu kadını ; çalışkan, evine bağlı, iş hayatında başarılı kişiler ile birliktelik kurmak isteyeceklerdir. Peki, oğlak burcu kadını hangi burçlarla anlaşır ?

oglak-burcu-kadini-hangi-burclarla

Oğlak kadını ; yengeç, balık ve akrep erkekleri ile çok iyi anlaşacaktır. Oğlak burcu kadını ve yengeç burcu erkeği; oğlak kadının hırslı ve başarılı oluşu iş hayatında en büyük özelliklerindendir. Yengeç erkeği bu durumda kendisine ayak bağı olmayacaktır aksine onu destekleyecektir. Oğlak kadını yengeç erkeğinden daima onu sevdiğini göstermesini isteyecektir ve iki tarafta birbirlerine sadık olacaktır. Yengeç erkeğinin biraz çekingen oluşu, oğlak kadınını biraz zorlayacak olsa da bu işin üstesinden gelecektir.

Oğlak Burcu Kadını ve Balık Erkeği 

balık burcu erkeğinin romantik oluşu, oğlak kadının romantizme ihtiyacını karşılayacaktır. İki tarafın duygusal oluşu birbirlerini anlamalarında güçlük yaratmayacaktır. Balık erkeği bir şeye karar verip başka bir şey yapan bir insandır bu yüzden oğlak kadınını sıkabilir ama bu durumu düzeltebilirse mutlu olmalarına engel olacak hiç bir şey kalmayacaktır.

Oğlak Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeği

akrep erkeğinin içinde ki duygusallık ve aşkı oğlak kadını görebilecektir. Akrep erkeğinin kıskançlığı oğlak kadının hoşuna gidecektir. Akrep erkeği sevgisini sürekli gösterecek ve oğlak kadınına değer verecektir. Oğlak erkeği kıskançlığını abartmadığı sürece ilişkide problemler olmayacaktır. İki burç arasında tarif edilemeyecek bir çekim vardır. İlk başlarda çok eğlenceli bir ilişki olacak ama ilerleyen zamanlarda sıkıntı yaşanabilir.

Oğlak burcu kadını hangi burçlarla anlaşır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git