Oğlak Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Oğlak Burcu ile Aslan Burcu Uyumu
31 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 663 kez okundu.

Oğlak burcu ile aslan burcu uyumu, toprak elementi olan oğlak ile ateş elementi olan aslan çoğu zaman uyumlu bir çift olacaktır. Bu burçlar sosyal hayatı canlı kişiliklere sahip insanlardır. Özellikle de aslan burcu daha dışa dönüktür ve sosyaldir. Ayrıca aslan burcu kişisi gösterişi ve abartıyı çok sever. Oğlak burcu daha içine kapanıktır. Bu ikili farklı nedenlerden dolayı sosyal olmayı isterler ve severler. Oğlaklar özellikle iş hayatında daha geniş bir çevreye sahip olmak ve başarısını arttırmak için sosyal olmayı severler. Bu iki burç insanı da gösterişi ve güzel giyinmeyi sever. Kültürel olaylara oldukça duyarlıdırlar. Aslan burcu kişisi oğlak burcuna göre daha savurgandır.

oğlak ile aslan burcu uyumu Oğlak burcu aslanın bu tutumunu değiştirebilir ve güzel yönlerini ortaya çıkartmasında ona yardımcı olabilir. Aslan burcu pratik bir yapıya sahip değildir, değişik koşullara kolayca adapte olamaz. Aslan burcu gelirinin hesabını tutmaz. Çok fazla para harcar, tutumlu değildir. Oğlak burcu ise tam tersine parasal ve finansal konularda hesabını çok iyi yapar ve tutumludur. Bu ikili bir araya geldiğinde birbirini dengeleyecektir. ayrıca bu ikili cinsel hayatta da oldukça uyumludur. Fakat aslan burcu beğenildiğini sık sık duymayı ve şımartılmayı çok sever. Aslan burcu çok iyi bir ebeveyn olabilir ve aile hayatını sürdürmekte oldukça başarılıdır. Bu ikili evlendiği taktirde mutlu bir yuvaları olacaktır. Oğlak burcu da ailesine ve evine oldukça düşkündür. Ayrıca gelenekselliğe ayrı bir önem verir.

Oğlak burcu ile aslan burcu uyumu nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git