Oğlak Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapılır ?

Oğlak Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapılır ?
20 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 244 kez okundu.

Oğlak burcu erkeğinin ilgisini çekmek için ne yapılır ? Gönül bağı kurmaya başladığımızı hissettiğimiz anlarda ilgilendiğimiz kişiyle ilgili her şeyi merak etmeye başlarız. Çoğu zaman, burcunu öğrenerek genel bilgiler edinerek yaşanılacak olası aşk senaryoları tasarlanır. Durum buyken gönül verdiğiniz kişinin oğlak burcu olduğunu öğrendiniz. Romantik aşk senaryolarını biraz geri sarın derim, çünkü bu burcun erkeği için aşk ikinci plandadır. Aşk yaşadığı kişiyle romantizme ihtiyaç duymayacaktır. Amaç oğlak erkeğinin ilgisini çekmekse çetin bir cevize denk geldiniz demek yerinde olacaktır. Dört adımla oğlak erkeğinin ilgisini çekebilecek kadın profilini çizmemiz gerekirse, merkeze güveni yerleştirmeyle başlamalıyız.

Güven verin

Oğlak burcu erkekleri için aşk, evvela güven meselesidir. Eğer ki bir Oğlak erkeğiyle ilişki yaşıyorsanız veya yaşama ihtimali içindeyseniz şunu bilmelisiniz ki sizi iyice tanımak isteyecektir. Ancak o zaman güvenip bağlanacaklardır. İyi sır tutabiliyor olmanız, maliyet analizinden anlamanız, paranızın kıymetini biliyor oluşunuz epey ilgisini çekecektir. Davranışlarınızla ciddi tavırlar sergilediğinizde bu burcun erkeklerinin kalbinin kapısı aralanabilir.

Yargılamayın

Oğlak erkekleri genel olarak iş koliktir. Aşk ikinci planda ve onun için önemli olan uyumken, size daha az zaman ayırdığı için onu yargılamanızı doğru bulmayacak, anlaşamadığınızı, aranızda bir uyumun yakalanamadığını düşünebilir. Eğer onu elde etmek istiyorsanız yaptığı iş konusunda özgür bırakmalısınız. O romantizmi zaman kaybı olarak düşünüp, çalışmak isteyecektir.

Neşeli olun

Melankolik ruh haline sahip olan Oğlak erkekleri, her şey yolunda gidiyorken bile hayatı olumsuzluklarla geçireceklerini düşünürler. Bu ruh haline ters olarak neşeli bir eş aramaktadırlar. Yüzlerini güldürebilen bir kadın, maça bir sayı önde başladı demektir. Eğer sizin sayenizde yüzünün gülmeye başladığını düşünürse, siz isteseniz bile o hayatınızdan çıkmayacaktır.

Sabırlı olun

Güven çok önemli demiştik. Güven duymak için uzun bir süreye ihtiyaç duyacaktır. Başlarda duygusal şeyler hissete dahi bunu açığa vurmayacak, size de tek taraflı bir ilişki yaşadığınızı düşündürebilir…

Ne demiş eskiler ‘’sabreden derviş muradına ermiş.’’ Unutmayın ki; aşık bir oğlak erkeği ile birlikte olmak, çok uzun yıllar meditasyon yapmaya eşdeğer. O başınıza gelebilecek en mucizevi şey olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git