Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

08.07.2020
Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Oğlak burcu erkeği aşk hayatı oldukça farklı olacaktır. Genelde hayatlarında ilk plana iş ve kariyer koyup, aşkı ikinci plana atarlar. Fakat bu durum aşktan uzak olduklarını anlamına gelmez. Aşka önem verirler, sevmek ve sevilmek isterler. Genelde ketum ve sert göründükleri için ona yaklaşmakta zorluk çekebilirler. Fakat içi o kadar sert değildir. Genelde sevdiği ve güvendiği kişilere karşı neşeli ve eğlenceli yapılarını gösterir. Vakti geldiği zaman doğru kişiyi bulmak ve aşık olarak yuva kurmak isterler. Fakat bunun plansız bir şekilde olmasını istemez. Aşkta da mantıklı olmayı seçer. Birlikte olacak kişinin hem şanslı hem de şanssız olduğunu söyleyebiliriz.

Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı Nasıldır?

Güvenilirdir

İkili ilişkiler de en çok önem verdiği şey güvendir. Bir insana ne pahasına olursa olsun güvenmek ve bağlanmak ister. Güvenini sarsacak bir durum karşısında eskisi olmakta çok zorlanır. Bunu bildiği için sevdiği kişiye asla güven problemi yaşatmaz. Birlikte olduğu kişinin tamamen ona ait olduğunu bilmesi gerekir. Partnerine tamamen bağlanacak ve ondan başkasına bakmayacaktır. Oldukça dürüst bir yapıya sahiptir, yalan söylemekten ve söylenmesinden nefret eder. Her zaman doğruyu söyleme taraftarıdır, ilişki de en çok korktukları şey de güvenlerinin sarsılmasıdır. Kendileri nasılsa karşı tarafın da öyle olmasını isterler.

Çapkın değildir

Oğlak erkekleri, aşka ve ilişkilere çok bağlı bir kişiliğe sahip değillerdir. Kariyere daha fazla önem verdikleri için çapkınlık peşinde de koşmazlar. Hayatlarında her zaman önemli ve ileriye dönük ilişkilere yer verirler. Olmayacak birisi ile vakit kaybetmek istemezler. Evlenecekleri, gerçekten sevdikleri ve güvendikleri kişiyi bulmak isterler ve sonrasında da ona bağlanıp, koruyucu bir partner olurlar. Hayatlarında gerçekten aşık oldukları sadece bir kişi olsun isterler, bu nedenle farklı ilişkiler içinde görmek mümkün değildir.

İlk başta zorlanırlar

İlişkinin ilk günleri hatta aylarında zorluk çekebilirler. Genelde bir birliktelik halinde olmadıkları ve tabiri caizse tek tabanca takıldıkları için biri ile uyum içinde olmak onlara ağır gelebilir. İlk başlarda soğuk ve çekingen olabilirler, tam olarak tanımadan samimi olmaları çok zordur. Düşüncelerini hep kapatırlar, içine kapanık bir yapıya sahip oldukları için hemen paylaşımda bulunmakta zorluk yaşarlar. Özellikle duygularını belli etme konusunda iyi olmadıkları için, partnerlerini endişeye düşürebilirler. Acaba tek taraflı bir ilişki mi yaşıyorum? tarzında sorular ile boğuşmalarına neden olabilir. Halbuki sevseler de bunu belli etme konusunda başarılı değillerdir. Romantik sürprizler, güzel sözler onlara göre değildir beceremezler. Bu da ilişki de zorluk çekmelerine neden olur. Bu durum partnerleri için fazla sorun olmaz ve sabırla alışmasını beklerse ilişkileri yumuşama eğilimi göstererek daha açık ve samimi bir yapıya bürünecektir. Aşık olduğu kişiye karşı daha iyi ve sevgi dolu yaklaşacaktır. Ancak bunun için biraz zamana ihtiyacı vardır.

Kıskançtır

Aşk hayatlarında oldukça kıskanç olduklarını söyleyebiliriz. Sevdikleri kişilere karşı sahiplenici bir tutum sergilerler. Ne yaptığını, nerede olduğunu hep bilmek ister, kendinden habersiz iş yapılmasından hiç hoşlanmaz. Geleneksel bir yapıya sahip olduğu için partnerinin kendinden başka hiçbir erkek ile konuşmasını istemez. Oldukça kıskanç bir yapıya sahiptir. Bu yapıları aşk hayatında zorluk çekmelerine neden olabilir. Eğer karşılarındaki kişi anlayışlı ve özellikle fazla baskıya gelen biri değil ise ilişkisini sürdüremeyecektir. Yapısı budur ve buna karşı gelinmesinden hiç hoşlanmaz. Kıskanmak doğasında olan bir davranıştır vazgeçmesi neredeyse imkansızdır.

Sahiplenir

Sevdiği kişiye karşı oldukça koruyucu ve sahiplenici bir tutum sergilerler. Yanlarından bir saniye bile ayırmak istemezler. Her zaman güvende olmalarını isterler. Oldukça kuvvetli ve düşünceli bir yapıları olduğu için birlikte oldukları kişiler kendilerini güvende hissedecektir. Tam bir dert ortağıdır ve çok iyi sırdaştır. Güvenilir olduğu için rahatlıkla her şey anlatılabilir çok iyi bir dinleyicidir. Sevdiği kişileri dikkatli bir şekilde dinler ve mantıklı çözüm yolları arar. Değer verdiğini de bu şekilde koruyup kollayarak gösterir. Sahiplenici tavırları adeta seni seviyorum deme şeklidir.

Romantik değildir

Hiç romantik olmadıklarını söyleyebiliriz. Özellikle ilk başlarda aşklarını göstermekte zorluk çekseler de bu zamanla düzelecektir ancak yine de romantik davranışlar sergilemezler. Her zaman içlerinde bir yerde gizlilik taşırlar. Romantik sözler söyleme konusunda da pek iyi sayılmazlar. Ne kadar aşık olsalar da aşklarını çok fazla belli edemezler bu karakterlerinde olan bir şey değildir. Genelde sahiplenerek ve güven vererek sevgilerini belli ederler. Partnerinin ondan güzel jestler yapmasını beklemesi de boşa olacaktır. Çünkü aklına bu tarz şeyler gelmesi çok zordur. İşini düşünmekten aşkını düşünmeye fazla vakit bulamaz. Uyum içinde bir birliktelik geçireceği kişinin, bu tarz şeylere fazla önem vermeyen birisi olması gerekmektedir. Beraber eğlenip, güzel vakit geçirebilirler, sevdiği kişiyi asla yarı yolda bırakmaz ancak ondan romantik hareketler beklemek doğru olmayacaktır.

İlk görüşte aşka inanmaz

Çok fazla aşk dolu olduklarını söyleyemeyiz. Hayatların da aşka yer ayırmakta zorluk çekerler. Genelde aşkı ikinci planda tutarlar ve kalplerinin sesini dinlemeyi kabul etmezler. Hayatların da her zaman mantıklı kararlar verme eğiliminde oldukları için bunu aşk hayatlarında da sergilerler. Mantıklı ve yapıcı kararlar alırlar romantik ve aşk dolu bir kişiliğe bürünemezler. Bir kişi ile beraberlik yaşamaya başlamadan önce mutlaka onu tanımak isterler. Kriterlere çok önem veren kişilerdir. Sevdikleri özelliklerin olup olmadığını iyice araştırırlar, detaycı bir kişiliğe sahiplerdir. Bu da birlikte olacakları kişiyi en ince ayrıntısına kadar araştıracakları anlamına gelir. Dış güzellikten daha çok iç güzelliğe önem verirler. Olgun kadınlar ile beraber olmak isterler. Bu yüzden de ilk görüşte bir kişiyi beğenseler de aşık olmazlar. Sadece hoşlanma belirtileri oluşur, tanıdıkça aşık olup olmayacakları ortaya çıkar.

Partnerine sadıktır

En belirgin aşk özelliklerinden biri de sadık bir kişiliğe sahip olmalarıdır. Sevdikleri kişilere ihanet etmezler başka biri ile konuşmak akıllarından bile geçmez. Diğer tüm burçlar arasında partnerine en sadık burç olduğunu söyleyebiliriz. Akıllarına sinsi planlar asla gelmez. Evlerine ve ailelerine bağlı bir hayat sürerler. Evlenmeden önce de durum bu şekilde olacaktır. İlişkilerinin her zaman saygı çerçevesi içinde ilerlemesini ister. Fazla baskıcı, meraklı ve kıskanç hareketler sergilemesinin sebebi de sevdiği kişiyi başka kimse ile paylaşmak istememesinden gelmektedir. İlişki de karşı tarafa sevdiğini çok kolay bir şekilde gösteremese de çok değer verir. Hareketleri ve sözleri ile bunu belli eder. Saygılı bir ilişki bekler, her ne kadar gizli işler peşinde olmayan biri olsa da elbette istisnalar çıkacaktır. Burçlar yükselen, yıldız ve gezegenlere göre değişken özelliklere sahip olabilir bu da kişiden kişiye değişiklikler gösterebilir.

Seçicidir

İlk görüşte aşka inanmadıkları için beraber olacakları kişiler de bazı özellikler ararlar. Kriter dediğimiz belirgin davranışlar çok önemlidir. Biri ile aşk yaşamadan önce mutlaka araştırmasını yaparlar uyum sağladığı herkesle de berberlik yaşamazlar. Bu yüzden oldukça seçici bir kişiliğe sahip olduklarını söyleyebiliriz.


Oğlak Burcu Erkeğine Nasıl Davranılmalı?

Oğlak burcu erkeği, yapısı gereği zor bir kişiliğe sahiptir. Kendisine nasıl yaklaşıldığına çok dikkat eder ve yapılanı asla unutmaz. Kinci olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden yaklaşırken dikkatli olmak gerekir. Hoşuna gitmeyecek her hareketten nem kapabilir. Özellikle sevmediği kişilere karşı çok daha sert bir mizaca sahip olur. Bakışları ve sözleri ile korkutmayı başarır. İçi o kadar kötü olmasa da sevmediği kişilere karşı farklı bir adama dönüşebilir, buna kendi bile şaşırabilir. Konu özellikle sevdikleri ile alakalı ise işler değişebilir. Sevdiği kişileri korumak için her şeyi yapabilir. Bu konuda nasıl davranıldığı çok önemlidir.

İşine karışılmamalı

En önemli kurallardan biri işine karışılmaması gerektiğidir. Kendi bildiğini okuyan ve işine karışılmasından nefret eden biridir. Bu yüzden ona yaklaşırken şöyle yap, şunu değiştir gibi sözler söylenmemelidir. Bu o konunun üzerine daha fazla düşmesine neden olur. Oldukça inatçı insanlardır sözünün üstüne söz söylenmesinden hiç hoşlanmazlar.

İnat edilmemelidir

Kesinlikle inat yarışına girilmemelidir çünkü kazanan bir şekilde oğlak erkeği olacaktır. Özellikle bildiği ve kendine güvendiği konularda oldukça inatçı bir tutum sergiler. Sözünün arkasında durur ve asla pes etmez bu başarılı olmasında büyük etkendir. Aynı zamanda sözünün eri olduğunu da gösterir. Ancak bir şeyleri inat etmesi hoş bir davranış değildir.İletişime geçen bir kişi bu huyunu mutlaka unutmamalıdır. Kafasındakini yapmak için her türlü inat edecek ve kazanmaya çalışacaktır. Özellikle karşısındaki kişi sevgilisi ise sözünü daha fazla dinletmek ister. Bu yüzden de tartışma çıkartabilir.

Sürprizleri pek sevmez

Kesinlikle sürpriz yapılması gereken en son kişidir. Sürprizlerden ve genel olarak kendinden habersiz iş yapılmasından hiç hoşlanmaz. Bu özellikle kendine yapılacak olan bir şey ise daha da sinirlenebilir. Yani onu mutlu edeceğim deyip, daha da sinirlendirmiş olabilirsiniz. Plansız başlarına gelen her şeye ters tepki verebilme potansiyeline sahiptir. Korkabilirler, kızabilirler ve gerilebilirler.

Tutamayacağınız sözler vermeyin

Dürüstlüğe ve sözünün eri olmaya çok önem verirler. Hayatta en çok dikkat ettikleri şey dürüst olmaktır. Ağızlarından bir laf bir kere çıktı mı onlar için bitmiştir. Ne olursa olsun mutlaka yapmaya çalışırlar söz namus niteliği taşır. Bu özelliklerini karşılarında ki kişilerden de beklerler. Eğer kendilerine bir söz verildiyse mutlaka onun gerçekleşmesini beklerler ve takip ederler. Eğer gerçekleşmezse o kişiye çok kırılırlar hatta iletişimi bile kesebilirler çünkü güven duyguları azalır. Kendini göstermek isteyen bir kişi mutlaka bu konuya çok dikkat etmelidir ve ona göre davranmalıdır.

Ayrıntılara dikkat edin

Yaklaşırken ve onunla iletişim halindeyken dikkat edilmesi gereken bir başka nokta da ayrıntıları önemsemektir. Karşısında ki kişinin kendi ile ilgili özellikleri ya da dediği şeyleri hemen hatırlamasını ister. Bir soru sorduğunda düşünmeden cevap vermenizi bekler. Bu yüzden mutlaka tüm ayrıntılara dikkat etmeli ve aklında tutmaya çalışmalıdır.

Sabırlı olun

Davranışlarınız da sabırlı olmayı ihmal etmemeniz gerekir. Karşılarındaki kişinin sabırlı olmasını, tez canlı olmamasını bekler. Bu özellik onlar için büyük önem taşır. Ne kadar çok sevildiklerinin değerini bu şekilde ölçerler. Yanlarında sabırsız birinin olmasına asla tahammül edemezler.

Özgüvenli davranın

Kendilerinde olduğu kadar karşılarında ki kişide de özgüven isterler. Yanlarında bulunan kişinin kendine güvenen biri olmasına dikkat ederler. Bu yüzden yanındayken konuşmalar daha ciddi ve kendinden emin olmalıdır. Her konuda bilgiye sahip olunduğu gösterilmeli ya da ikna edilmelidir. Karşılarında ezilip büzülmek ve pısırık durmak yerine kafası dik bir şekilde sohbet edilmelidir. Kendinden emin ve ayakları yere basan insanları hem sevgili hem arkadaş hem de iş ortağı olarak çok sever.

Güvenilir biri olduğunu hissettirmeli

En önemli şeylerden biri hiç şüphesiz güvendir. Bu yüzden mutlaka güvenilir olduğunu ispat etmelidir. İlla değişik yöntemler kullanmasına da gerek yoktur. Sözünde durması, arkadan gizli gizli işler çevirmemesi yeterli olacaktır güvenmediği kimse ile iletişme geçmez.


Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Oğlak burcu erkeğini, kendine aşık etmek isteyen bir kişi atması gereken doğru adımları bilmelidir ve karşısındakini tanıyan, özelliklerini bilen bir kişi bu konuda zorlanmayacaktır. Dışarıdan mesafeli ve sert gözükseler de karizmaları ile oldukça çekicidirler. Fakat aşık edilmesi zor kişiler olduklarını da söylemek gerekir. Kolay kolay aşık olmazlar ve bir ilişki içine girmeyi düşünmezler. Bunun için gerçek aşklarını beklerler ve gerçek aşkı duygusal değil mantıklı bir seçim olacaktır. Kendine aşık etmek isteyen bir kadın oldukça sabırlı olmalıdır.

Fikrini alarak

Fikirlerini sorarak onlarla ilgilendiğini belli edebilirsiniz, kendilerine fikir danışılmasından çok hoşlanırlar böylece değer gördüklerini hissederler ve düşüncelerine önem veren bir kadın ile beraber olmak isteyebilirler. Zekalarını seven ve güçlü olduklarını hissettiren kadınlar ile beraber olmak isterler. Özellikle ilk tanışmadan itibaren buna dikkat etmekte fayda vardır. Engin düşünceleri sevdiği kişiler için sonsuza kadar açıktır. Mantıklı kararlarının sorulması, kendilerine değer verildiğini hissetmelerini sağlar. Bu da o kişi ile ilişkiye başlamaları için güzel bir sebep olacaktır. Beraberlikte aradıkları özelliklerden biri de değer gördüklerini hissetmeleridir.

Dış görünüşe önem vererek

Hem kendilerinde hem de yanlarındaki kişilerde dış görünüşe çok önem verir. Bu yüzden aşık etmek isteyen kişi kıyafetlerine, saçına temizliğine ve güzel kokmaya çok dikkat etmelidir. Yanlarına giderken mutlaka yaptığı kombine, temizliğine özen göstermelidir. Yere ve zamana göre çok iyi giyinebilirler ve partnerlerinde de bu özeni beklerler. Özellikle ilk buluşmaya gelirken giyinen kıyafetler, takılan çanta hatta makyaj bile dikkatlerini fazlasıyla çekecektir ve akıllarında da kalacaktır. O yüzden mutlaka dış görünüşe önem verilmelidir.

Sevdiklerine değer verin

Ailelerine ve arkadaşlarına bağlı insanlardır. Aşık olacakları kişinin de onlara değer vermesini bekler. Ailesini ve arkadaşlarını sorabilir, onlar ile tanışabilirsiniz. Bir birlikteliğe başladıktan sonra o kişinin kendisini ailesinden ve arkadaşlarından uzaklaştırmasından çok korkar ve bu yüzden de aşık olmaktan kaçar. Ancak onunla beraber olmak isteyen kişi ona verdiği değer gibi ailesine ve arkadaşlarına da verirse, gözünde bambaşka bir yere gelecektir. Her zaman değer görmek isterler. Ailelerine çok bağlı oldukları için zayıf noktaları aileleridir diyebiliriz. Aralarında bir beraberlik isteyen kişi mutlaka ailesine de ayrı bir önem göstermelidir. Hediyeler gönderebilir ve nasıl olduklarını sık sık sorabilir. Onlar ile ilgilendiğini belli etmesi çok hoşuna gidecektir.

Olgun davranın

Olgun davranışlar sergileyen kadınlardan hoşlanırlar çocuksu hareketleri sevmezler. Eğlencenin yeri ve zamanı olduğuna inanırlar. Bu yüzden yanındayken gayet oturaklı ve ağırbaşlı olmak gerekir. Bu o kişi ile ilgilenmesine neden olabilir. Yerinde konuşmayan kadınlardan hoşlanmaz, onlar için olgun bir kadın ile beraber olmak çok önemlidir. Fakat olgunluktan kasıt hem soğuk ve sıkıcı olmak değildir. Yeri geldiğinde eğlenmesini bilen, yeri geldiğinde de ciddi sohbetler edebileceği biri olmasını ister. Ciddi konular hakkında konuşmayı, tartışmayı ve yeni bilgiler kapmayı çok sever. Sevdiği kişi ile de her konu hakkında sohbet etmek ister. Yapmacık bir olgunluğu da hemen anlayacaktır. Yanında mutlaka gerçekçi davranmak gerekir. Kandırıldığını anladığı an konuşmaya son verecektir.

Geleceği planlayın

Planlı ve programlı kişilerdir, kendine aşık etmek isteyen kişi onunla beraber gelecek planlaması yapabilmeli. Beraber hayal kurmak, çok hoşuna gidecektir. Tabi bu hayallerin uçuk kaçık olmaması gerekir. Mantıklı ve doğrucu kararlar almak ister çünkü hayatı boyunca hep doğrucu ve mantıklı olmaktan yana olmuştur. Mantıklı kararlar almak doğru yolu seçmek başlıca işidir. Partnerinin de kendisi gibi mantıklı kararlar eşliğinde hayatını planlamasını bekler ve bu planların içinde kendi adını da duyarsa bu onu çok mutlu edecek ve aşık olmasına neden olacaktır. Bir kişinin hayatında yer almak ve bunun planlanıyor oluşu oldukça etkileyici olacaktır. Evliliği hiç düşünmezken böyle biri ile düşünmeye başlayabilir.

Yanında olduğunu belli ederek

Sevdikleri kişiler tarafından desteklenmek, ne yaparlarsa yapsınlar yanlarında olunmasını isterler. Kendine aşık etmek isteyen kişi mutlaka en büyük destekçisi olmalıdır. Özellikle işine çok fazla önem verdiği için ne yaparsa yapsın sevdiği kişiden destek almak ister. Bu özelliği sayesinde kendinize aşık edebilirsiniz. Onunla gurur duyduğunuzu ve her zaman başarılı olabileceğini söylemeyi unutmayın.


Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Oğlak burcu erkekleri, genel olarak belli özelliklere sahip kadınlardan hoşlanır. Dış görünüş de oldukça önemlidir. Ancak iç güzelliğe daha fazla önem verir. Evlilik konusuna uzak olduğu için kadınlar ile arası pek de iyi sayılmaz. Kariyeri ile uğraşmaktan aşka vakit bulamaz. İlgisizlik yapacağı için, kadınların mutlu ve uzun bir birliktelik yaşaması zor olacaktır. Ancak aşkı bulduğu zaman da kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Dış görünüşe önem veren

Dış görünüşüne ve bakımına önem veren kadınlar ile beraber olmak ister. Dağınık görünen kadınlar onlara göre değildir. Genelde ciddi oldukları için hoşlanacağı kadının da ciddi bir tavra sahip giyim tarzının olmasını bekler. Yanlarında bulunan kadının her zaman temiz olması, güzel kokması ve kaliteli giyinmesi gerekmektedir. Dış görünüşünü önemseyen kadınlar için her zaman daha ön planda olacaktır.

Kendine güvenen

Tıpkı kendilerinde olduğu gibi beraber olacakları kişide de özgüvene çok önem verirler. Hoşlanacağı kadın kendine güvenen ve ayakları yese basan biri olmalıdır. Cesur bir kadın çok dikkatini çekecektir. Olaylara karşı pısırık kalan ve sesini çıkartamayan kadınlar onlara göre değildir.

Olgun ve akıllı

Olgun kadınlar ile beraber olmak isterler. Olaylara karşı nasıl yaklaştıkları, nasıl kararlar verdikleri ve mantıklı düşünüp düşünmedikleri çok önemli olacaktır. Çocuksu kadınlardan da hoşlanmaz, her zaman ağır başlı olmasını bilmelidirler. Oturmasını kalkmasını bilen, sözlerini dikkatli bir şekilde seçen kadınlar tam ona göredir.

Sorumluluklarını bilen

Sorumluluklarını bilen kadınlardan hoşlanırlar. Planlı ve programlı yaşamayı sevdikleri için herkesin kendine ait bir görevinin olmasını isterler. Görevlerinin farkında olan kadınlar, her zaman çok daha fazla çekici gelmektedir. Evine bağlı ve ev işlerini aksatmayan bir kadın ile beraber olmak isterler. Ayrıca kariyer sahibi, başarılı bir kadın olmasını da isterler. Hem işlerini hem de özel hayatını güzel bir şekilde yürütebilen kadınlar çok hoşuna gitmektedir.

Erkeğinin fikirlerine ve sözlerine saygı gösteren

Fikirlerine saygı gösteren kadınlar ile beraber olmak ister. Onlar için düşünceleri çok fazla önem taşır ve sevdiği kişiden de bu önemi bekler. Ondan kararlar alan, fikirlerine danışan kadınlardan çok hoşlanır. Bu kendilerini daha önemli ve değerli hissetmelerini sağlayacaktır.

Evine bağlı

Fazla eğlence düşkünü kişiler değildir. Beraber olacağı kişinin de aynı şekilde nerede eğlenmesi gerektiğin bilen, evine ve ailesine düşkün olmasını isterler. Hayallerinde ki kadın başarılı, kariyer sahibi, bir o kadar da evde ki görevlerini yerine getiren, ailesine düşkün ve eşine sadık biridir. Yemek masasına her akşam beraber oturabilecek birine aşık olmak ister. Evde vakit geçirmekten hoşlanan bir kadın tam oğlak erkeğine göredir.

Güvenilir ve dürüst

Aşık olacağı bir başka kadın profili de dürüst ve güvenilir kadınlardır. Güven duygusuna sahip olmak, beraber olacağı kişi de ilk aradığı detaydır. Yalan söyleyen, gizli işler çeviren ve habersiz hareket eden biri asla ona göre değildir. Sevdiği kişiye sonuna kadar güvenmek ister, yalanını yakalamak onu derinden etkileyecektir ve aşka olan inancının kaybolmasına neden olacaktır.


Oğlak Burcu Erkeği Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

Oğlak burcu erkeği, sevgisini kolay kolay belli edebilen bir yapıya sahip değildir, bu konuda oldukça zorluk çeker. Normalde pes etmeyi sevmeyen kişi aşk konusunda çabuk pes edebilir çünkü bilmediği, deneyimlemediği duygular içinde kaybolur. Aşık olduğu kişi ona bu konuda yardımda bulunmazsa başarısız olabilir. Fakat yinede kendine has sevdiğini belli etme yöntemleri uygular. Bu yöntemler arasında romantik sözler, sürprizler yoktur çünkü romantizimden asla anlamazlar. Onunla beraber olan bir kadının romantizm beklememesi gerekir. Eğer fazla beklenti içine girerse ilişki de çok fazla sorun yaşayabilirler. Özel günleri akıllarında tutan insanlardan değildir. Onların seni seviyorum demesini beklemek doğru olmayacaktır, sevdiklerini belli etmek için kendilerine has yöntemleri vardır.

Koruyarak

Korumacı ve sahiplenici bir yapıya sahiplerdir ve sevdikleri kişileri koruyarak sevgilerini belli ederler. Onlara zarar gelmesinden çok korkarlar, her an yanlarında olmak isterler. Hep onları düşünürler. Sahiplenici yanları ile ne kadar aşık olduklarını canlı bir şekilde kanıtlarlar. En çok korumacı yapıya sahip olan burçtur. Eğer sevdiği kişinin yanında değilse mutlaka düşünmeden duramaz. Bazen bunaltıcı gelse de ona göre fazla soru sormak, üstüne düşmek ilişki de mutlaka olması gereken şeylerden biridir. Size karşı bir şeyler hissettiğini anlamak için sizi koruyup korumadığını ve sizi ne kadar merak ettiğini gözlemleyebilirsiniz.

Sadık kalarak

Sözlü bir şekilde aşık olduğunu dile getirmese de sadık kalarak bunu ispatlayabilir. Aşıkken gözü sevdiğinden başka kimseye kaymayacaktır. Sadece onu sever ve ona bağlı kalır, onu düşünür ve yanında olmak için can atar. Sevdiğine sadık ve bağlı oluşu, sevgisini gösterme biçimidir. Özellikle ilk zamanlar bunu çok daha fazla belli edecektir. Daha sonrasında nasıl biri olduğunu anlayınca normale döneceklerdir. Ancak ilk zamanlar sizden başkasını düşünemediğini, görmediğini sık sık dile getirecektir. Hatta davranışları ile de bunu açık bir şekilde dile getirecektir. Başka kadınlara göz ucuyla bile bakmaz, her dakikasını sizinle geçirmek isteyecektir.

Destekleyerek

Başkalarını desteklenmeye çok önem verdikleri için bunu karşı tarafa da uygulamak isterler. Sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için ne kadar yanınızda durduğuna bakabilirsiniz. Seviyorsa, ne yaparsanız yapın yanınızda olacaktır. Eğer beğenmediği bir olay varsa dahi onu size çaktırmadan düzeltmeye çalışacak ve yine sizin üzülmenize ya da zarar görmenize engel olacaktır. Bu bakımdan aşık olduğu kadının çok şanslı olacağını söyleyebiliriz.

Planlarını bozarsa

Plan yapmak, ve ona göre hareket etmek çok önemlidir. Hayatlarının her alanında düzenli ve programlı hareket etmek isterler. Kariyerlerinde olduğu gibi özel hayatlarında da plansız ve programsız hareket etmezler. Ancak konu aşk olduğu zaman planlarını bozabilirler. Planlarını bozması oldukça istisnai bir durum olacaktır. Gerçekten sevdiği kişi için kendini değişime hazır hissedebilir. Normalde birinin onu değiştirmeye çalıştırmasından nefret eder ancak gerçekten birini sevmeye başlarsa kendi isteği ile planlarını bozabilir ve köklü değişimlere gidebilir. Sizi sevdiğini iş planlarında değişiklik yapıyorsa anlayabilirsiniz.

Kaygı yaşamayı kesmişse

Hayatları boyunca olumsuz fikirler ve kaygılar ile boğuşurlar. Her zaman gelecek ile alakalı bir endişeleri vardır. Başarılı olsalar dahi hep bir adım daha iyi olmak isterler. Fakat birine karşı gerçek hislere kapıldıysa, kaygı yaşamaktan kurtulabilir, tüm gelecek endişelerini bir kenara bırakır çünkü mutluluğu bulmuştur. Maddi sıkıntıları bile düşünmemeye başlar.

Duygularını rahat bıraktıysa

Oğlak burcu erkeği, gerçekten aşık olduysa her zamankinden çok daha fazla mutlu ve neşeli olacaktır. Yaşadığı tüm duyguları göstermekten çekinmeyecektir. Normalde sadece sert ve soğuk görünümüne şahit oluruz. Ancak sevdiği kişinin yanında eğlenceli, komik birine dönüşebilir, onun yanındayken dertlerini rahatlıkla paylaşabilir ve dramatik bir ortam oluşturabilir. İçine rahatlıkla açar, hüzünlerini, sevinçlerini bir arada yaşayabilir. Normalde kahkaha atmaktan nefret eder, sevdiği kişinin yanında gülmekten kendinden geçebilir.

Başkaları ne der diye düşünmüyorsa

İnsanların ne düşündüğünü fazlası ile önemseyen kişilerdir. Bu yüzden hal ve hareketlerini dışarıya göre değiştirebilirler. Fakat sevdiği kişinin yanında başkası gibi olmaya çalışmaz, tamamen kendileri olurlar. Çevrelerinde ki insanların onlara bakması, dinlemesi, ayıplaması hiç bir şeyin önemi kalmayacaktır. Sadece sevdiklerine odaklanırlar, onların gözlerinin içine bakarlar ve o anın tadını çıkartırlar.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.