Oğlak Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir ?

Oğlak Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir ?
15 Mart 2017 tarihinde eklendi, 213 kez okundu.

Oğlak burcu çocuğu özellikleri nelerdir ? Bu burç çocukları sakin tavırlarıyla her zaman dikkat çekerler. Gerek kızı gerekse erkeğiyle çok yavaş bir yapıya sahip oğlak çocukları ebeveynlerini her zaman mutlu etmeyi başarır. Anne ve babasını yoran çocuk değillerdir. Her zaman söz dinleyen ve aile fertlerinin dediği doğruları kendine doğru bulan çocuklardır. Bu yavaşlıkları sadece çocukluk dönemiyle kalmaz ve bütün bir ömür devam eder. Sessiz yapılarının yanında aynı zamanda akıllı ve zeki olmalarıyla da bilinirler. En zeki kişiler arasında bu burç çocukları en üst seviyelerde yer almaktadır. Tabi ki de her zaman anlayışlı ve sevecen olmazlar. Huysuz oldukları zamanlarına da rastlamak mümkündür. Bu burç çocukları yemek yemeği severler. Azda yese çokta yese ille de yemek yemek isterler. Eğer ki olur da acıktıkları vakit önlerinde yemek olmadığını görürlerse, etrafa alev saçmaya hazırlanırlar. Adeta huysuz dediğimiz bir yapıya bürünerek bağırıp ağlamaya başlarlar. Buda bu çocukların en kötü özelliği diyebiliriz.

Düzen dediğiniz şeyi bu çocuklar üzerinde çok rahat uygulayabilirsiniz. Özellikle uyku düzeni açısından onları belli saatlere alıştırmak isterseniz bu konuda hiç zorlanmadan bu durumu başarabilirsiniz. Aynı zaman bu çocuklar duygularını gözyaşlarıyla dışarıya vurarak belli ederler. Duygusal bir anına onları ağlarken gördüğünüzde şahit olabilirsiniz.

Çocukların en zor özelliklerinden birisi onları bir oyuncakla kandırmaktır. Fakat oğlak burcu çocukları dikkat çekici (renkli veya resimli) oyuncaklarla saatlerce oynayabilecek özelliktedir. Bu sebepten dolayı ebeveynler çok rahatlık çekmektedir. Bu çocuklar genellikle kendi duygularını kendi iç dünyalarında yaşamaya çalışırlar. Sevdikleri haricinde diğer kişilerle pek iletişime geçmek istemezler ve her zaman yabancılardan uzak dururlar. Bu sebepten dolayıda ilgi ve sevgisini yalnızca sevdiklerine belli ederler.

Zeki kelimesi adeta oğlak burcu çocuğu için yaratılmıştır diyebilmek mümkündür. Bu çocuklar yeni şeyler öğrenmeyi ve sürekli bilgi içerisinde yüzmeyi çok ama çok severler. Bu yüzdende öğrendikçe öğrenmek isterler. Okuluna ve derslerine çok düşkün olurlar. Genelde sınıf birinciliği gibi büyük seviyelerde oğlak çocukları yer almaktadır. Bu burç çocuklarının hal ve hareketleri her zaman yaşından büyük gözükür. Olgun yapıda çocuklardır. Her zaman ailesinin sözüne değer verir ve dinlerler. Aynı zamanda olgun yapıda bir çocuk gibi davrandıkları için genelde kendisinden daha büyük yaştaki çocuklarla arkadaşlık kurmak isterler.

Hırslı bir yapıya sahiptirler. Daha küçük yaştan bile gelecek için üst seviyelerin hayalini kurarlar. Yaşları ilerledikçe hayalleri kariyer hayallerine dönüşür. Zirvelere her zaman tırmanıp yalnızca kendileri en üst seviyede olmak ister ve bunu da her zaman başarırlar. Aslında sessiz gibi gözükseler de konuşmayı çok seven bir yapıları vardır. Çekingenliklerini bir kenara attıkları vakit ne kadar çok konuştuklarına şahit olur ve hayrete düşersiniz. Özellikle bu burcun kızları konuşmayı son derece çok severler.

Oğlak burcu çocuğu özellikleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git