Metal Şal Modelleri

Metal şal modelleri son zamanlarda oldukça rövanşta olan şal çeşitleri arasındadır. Son yılların moda anlayışı klasik yapıdan uzak, gösterişli parçalarla ya da renklerle sade parçaları bir arada kullanmak. Bu durumu özellikle tesettür modasında görmek bir hayli mümkün. Oldukça gösterişli olan metal renginde ki şallar artık revaçta! Metal şallar şık, klasik, zarif, spor, abiye vs. hemen her kombine uyum sağlıyor.

Yeni Sezon Metal Şal Modelleri

kareli metal şal modeli

Okulda, iş yerinde, davette, sokakta hatta sahilde bile bu şallar oldukça havalı ve hoş bir görünüm sergiliyor. Gece ve gündüz, yer ve zaman farkı gözetmeksizin kullanılabilen metal şallar, özellikle bazı şal modellerinde ortamına göre kendilerini daha iyi gösterebiliyor. Popülerlikten gidildiğinde metal şalları son zamanların iki popüler şal modelleri ile birlikte belirtmemiz oldukça doğru, güzel ve havalı bir kombin oluşturacaktır.

Tüllü metal şal modelleri: Herhangi bir şalın üstüne sanki aynı renkten bir tül örtülüp, o da aynı şekilde şal gibi bağlanmış gibi duran bu tüllü şal modelinde metalik renkler, tülün yapısında olan parlaklık sebebiyle ekstra parlak ve şık görünüyorlar. Özellikle düğün, nişan, mezuniyet, davet gibi konsepti abiye olan yerlerde kullanımı oldukça ideal.

Pliseli metal renkli şal modelleri: Plisenin yıllardır eskimeyen o havası hâlâ kuvvetli bir rüzgar olarak tesettür modasında esmekte. Pliseli etek, pliseli elbiseden sonra şuan revaçta olan diğer bir plise havası ise şallarda. Başlı başına plise çok havalı ve gösterişliyken, bir de metal renkte olup havasına hava katmak, bu modeli starlaştırıyor. Bu modeli ise, kot, keten gibi spor modellerde kullanmak kombinin basit ve sadeliği ne ölçüde olursa olsun kombini spor- şık yaparak tamamlıyor.

En Güzel Metal Şal Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git